Pomůžeme Vám s osobními financemi - investplus.cz

Binární opce u TopOption – recenze brokera – zkušenosti, hodnocení, diskuze

Aktualizováno: Poté, co se potencionální investor seznámí s podstatou a principy binárních opcí, je velmi důležitý též správný výběr brokera. Broker je zprostředkovatel obchodů, někdy též označován jako makléř. Nemusí se jednat o fyzickou osobu. V oblasti binárních opcí jsou tímto pojmem označovány převážně platformy, které tvoří spojovací článek mezi investorem a samotným trhem.  

Mezi nejoblíbenější binární platformy se v České republice bezpochyby řadí TopOption. Webová platforma TopOption je v českém jazyce, čímž se podstatně liší od ostatních brokerů. Zejména díky tomuto faktu je TopOption pro začátečníky ideální volbou.

 

S rostoucí popularitou binárních opcí ovšem narůstá i množství podvodů spojených s tímto obchodováním. Díky regulaci ČNB a právním předpisům EU, kterým podléhá, je právem obchodní platforma TopOption považována za jednoho z nejbezpečnějších brokerů. 

 

Otevřít účet zdarma

Jak na binární opce u TopOption

Videorecenze brokera vytvořena portálem OpceBinarni, který se specializuje na binární brokery a obchodování.

 

Obchodování pomocí této platformy je snadné. Minimální počáteční vklad je 100 USD. Obchodovat binární opce lze v rozmezí od 10 USD do 10 000 USD s maximálním zhodnocením 85%.  TopOption nabízí demo účet, vhodný zejména pro bližší seznámení s obchodováním Binárních opcí. Můžete tak získat přehled o možnostech a způsobu obchodování, aniž byste riskovali ztrátu reálných peněz. Nezapomeňte ovšem, že obchodování s reálnými penězi bude psychicky mnohem náročnější (zpravidla je nutné používat tzv. strategií).

 

Navzdory skutečnosti, že TopOption nedisponuje nejširší nabídkou podkladových aktiv, je obchodování velmi rozmanité. Investor může obchodovat 60 seconds opce, Boundary, klasické High/Low i One Touch opce. Ovládání této platformy je velmi jednoduché a intuitivní, stejně jako samotné binární opce. 

 

Otevřít účet zdarma

 

Recenze - podmínky TopOption

 

Minimální vklad: 100 $
Minimální obchod: 10 $
Druhy opcí: Up/Down, Boundary, One Touch, 60-seconds, Pair Option
Bonus na vklad: TopOption nabízí bonus ve výši 50 až 100%
Demo účet: Na požádání

Výhody: Regulace ČNB, česká platforma, komunikace v češtině, elektronické knihy zdarma ke stažení (v CZ), vstupní bonus

 

Máte zájem o obchodování prostřednictvím TopOption? Vytvořte si účet

TopOption - registrace - krok 1 TopOption - registrace - krok 2 Prostředí TopOption.com
Recenze TopOption od InvestPlus.cz byla publikována 2014-07-27. Shrnutí: Špičkový broker s licencí ČNB v češtině TopOption Popis: TopOption je aktuálně nejlepší broker pro obchodování binárních opcí. Disponuje českou platformou a licencí ČNB. Hodnocení: 4.9 z 5.
Facebook Twitter Email Plusone


Podobné příspěvky

Diskuze k TopOption

66 komentáře

 1. Tomáš
  Tomáš at ·

  Zdravím Vás. Děkuji za recenzi brokera – ještě by mne zajímalo, zda nabízí TopOption mobilní aplikaci. Děkuji

 2. Pepec
  Pepec at ·

  Dobrý den,

  s TopOption teprve začínám. Chtěl bych si dobýt své konto, ale nějak si nemůžu vybrat z nabízených možností převodu financí do TopOption. Myslíte, že je nejlepší bankovní převod? Nebo co byste mi doporučili?

 3. M@rtin
  M@rtin at ·

  Ahoj. Můžu vědět více o regulaci ČNB? Jak tím ČNB potvrzuje či schvaluje daného brokera? Díky

 4. Dana
  Dana at ·

  dobrý den,
  založila jsem si učet u TopOption, ale bohužel jsem nepochopila jak funguje bankovní převod, když chci vložit peníze na muj učet TopOption.
  Prosím mohl by jste mi napsat jak na to? otevřený dokument v pdf po rozkliknutí bankovního převodu mi nic neříká :(

 5. Martin
  Martin at ·

  Zdravím, u Topoption jsem si založil účet, poté jsem napsal na zákaznickou podporu o aktivaci demo účtu.. tak se stalo.. ale po týdnu mi už demo účet nefunguje. Když jsem jim napsal a požádal znovu o aktivaci, tak mi odepsali:

  V odpověd na Váš email, chtěla bych Vás upozornit, že Váš demo účet byl aktivný jenom na 3 dni, na základě Vašeho vkladu o 200$. Můžeme Vám aktivizovat tento účet znovu pokud vložite dodatečný finanční prostředky. Při vklad o 400$, dostanete demo účet na 5 pracovních dnů. Při vklad o více než 500$, dostanete demo účet na 2 týdny. Prosím, napíšte nám email když jste se již rohodl a vložil nějaké finanční prostředky.

  Jsem z toho zaskočenej :/..
  Nevíte o tom něco?

 6. Fanda
  Fanda at ·

  Zdravím, mohu vědět, jak je to aktuálně s bonusem u brokera Top Option. V recenzi informace o bonusu zmiňujete, ovšem bez podrobností. Snažil jsem se tuto informaci vygooglit, ale každý web ukazuje něco jiného. Díky

 7. Marek T
  Marek T at ·

  Dobrý den ,
  chtěl bych ze zeptat zda je možný vklad jen v USD či i v Eurech děkuji ..

 8. domcinik
  domcinik at ·

  Chci začít na topoption a chci se zeptat jestli jde vložit i částka třeba jen 1000kč

 9. lucie
  lucie at ·

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat proč když zadám topoption.com se mi stranka automaticky presmeruje na login do MAGNOLIA coz je nejaka svicarska spolecnost.

  Dekuji za odpoved.

 10. Jarek
  Jarek at ·

  Dobrý den registroval jsem se na topoption.com a nakonec jsem se rozhodl,že nebudu obchodovat.Nevíte jak dlouho trvá než mi registraci zruší?Popřípadě pokud jim pošlu email o tom,že chci odejít jestli to stačí poslat v CZ a neplatí se nějaké poplatky? Děkuji

 11. Marek
  Marek at ·

  Dobrý den,
  zaregistroval jsem se u topoption a chtěl bych vložit peníze bankovním převodem.Když však kliknu na rychlý bankovní převod oběvuje se hlášení-chyba při načítání stránky. A seznam dostupných bankovních účtů také nelze stáhnout. Prosím Vás o pomoc. Děkuji

 12. Petr
  Petr at ·

  Dobrý den, o binárních opcích jsem si hodně přečetl, ale všude na internetu jsou vždycky jen úryvky, Můžete mi prosím doporučit nějaký webinář, nebo stránku, na které si ve stručnosti můžu o opcich přečíst vše důležité?
  Děkuji. Petr

 13. Darius
  Darius at ·

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak to je s převodem peněz z např. TopOption, dejme tomu že si založím účet, pošlu přes PayPal své peníze, začnu obchodovat, začne se mi dařit, a co pak? jak si své vydělané peníze vyzvednu / převedu? Nikde na internetu jsem nic o tom nenašel, všude jen všichni nabízejí a radí jak obchodovat, jak vložit peníze, ale nikde nevidím žádnej důkaz o tom, že si své vydělané peníze mohu vyzvednout / převést.

 14. Lagranata
  Lagranata at ·

  Dobrý den.Včera jsem se zaregistroval,převedl peníze atd. Moc jsem se svojím odhadem nepochodil, nicméně přemýšlím o pokračování. Dnes mi přišel email s tím, že mám zaslat kopii dokladu totožnosti. To bych ještě v celku chápal. K čemu je ale dobré zasílat kopii mé platební karty? Z toho už moc dobrý pocit nemám. Obzvlášť v dnešní době, kdy stačí málo a máte na svém účtě dokonale uklizeno. Vklad jsem posílal právě prostřednictvím kartu. Mám být k této společnosti důvěřivý?
  Děkuji za odpověď.

 15. David
  David at ·

  Dobrý den . Chci se zeptat jak je to u TopOption s daněním výdělku ;)

 16. Marek
  Marek at ·

  Chcem vložiť na účet 1000,- €. Zaujíma ma po akom čase môžem vybrať peniaze a akú čiastku. Ďakujem Marek

 17. Petr
  Petr at ·

  Dobrý den,
  rád bych se zeptal ohledně 60 vteřinových opcí… jestliže investuji na to, že dalších 60 sekund půjde kurz měny nahoru, přitom mezi těmi 60 vteřinama dejme tomu, jednou až dvakrát klesne dolu, ale závěr bude, že pude nahoru, bude se mi to počítat? Nebo je třeba, aby šel graf celou dobu, celých mých 60 vteřin nahoru či dolu, podle toho jak investuji? Díky

 18. David
  David at ·

  Dobrý den,

  Zajímalo by mě co je to červené/zelené číslo uprostřed mezi CALL a DOWN, je to počet lidí kteří, už zaklikli CALL a nebo DOWN a nebo číslo označující něco v grafu?

  Děkuji

 19. marek
  marek at ·

  Dobrý deň,

  chcel by som sa spýtať čo hovoríte na obchodovanie cez xforex a na ich platformu ďakujem.

 20. Marie
  Marie at ·

  Dobrý den chtěla bych začít obchodovat ale pořád váhám. Je tu vubec někdo kdo už má nějaké zkušenosti s tím že nic nevěděl začal a vydělal?

 21. Roman
  Roman at ·

  Dobrý večer,
  je nutné podepsat nějakou smlouvu po založení účtu s TopOption?

 22. Petr
  Petr at ·

  Dobrý večer,
  připravuji se na obchodování na TopOption a chtěl bych se Vás zeptat, kolik se dá během prvních měsíců vydělat a kolik poté třeba po roční praxi (z Vaších zkušenosti).
  Zdálo se mi to čím dál složitější, ale už tomu začínám docela rozumět. :)
  Tak chci vědět, jestli se to vyplatí, věnovat tolik času studováním informací o opcích a finančním trhům.
  Děkuji Vám za odpověď.

 23. Jindřich
  Jindřich at ·

  Dobrý den,
  Je možné vložit peníze na účet topoption pomocí poštovní poukázky A.
  Děkuji.

 24. Michal Svoboda
  Michal Svoboda at ·

  Dobrý den.
  V jedné reakci jste odpovídal na daňovou povinnost a spočítání čistého zisku z historie pro účely zdanění. Zajímá mě toto:
  Budu-li přepočítávat čistý zisk z USD,nebo EUR na CZK,dle nějakého denního kurzu jaký bude pro finanční úřad relevantní kurz?
  Mám na mysli fakt,že každý den ve zdaňovacím období,které je roční, je kurz měny jiný a pro účel výpočtu daně musím tedy vybrat konkrétní den a tím pádem ČNB stanovený kurz,který finanční úřad přijme.
  Pro příklad můžu uvést,kdybych v Březnu vybral jeden den ze třiceti,ve kterém přepočítám čistý zisk na CZK,ale v jiný den bude stanovený kurz vyšší-tím pádem můj čistý zisk a základ daně vyšší-nepůjde pak o krácení daně?

 25. Jirka
  Jirka at ·

  Dobrý den,
  trochu mě mate info kolem príspěvku
  Martin 28.10.2014 at 15:23 ·
  kolem DEMO účtu.
  Když chci založit zatím jen DEMO účet a vyzkoušet tak proč nějaké skutečné peníze?
  Tyto vložené peníze se pak již nevrátí (pokud bych se rozhodl nepokračovat v ostrém obchodování) ?
  Díky za info.

 26. Leoš
  Leoš at ·

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli budu muset zaplatit nějaké poplatky za učet.
  Účet mám rok ale ani jednou od založení jsem ho nepoužil ani tam nedal peníze jelikož jsem si to rozmyslel.
  Děkuji za odpověď

 27. Miroslav
  Miroslav at ·

  Dobrý den,je možné dostat dokumenty v češtině. Nechal jsem si přeložit obchodní podmínky, ale nebyl jsem z toho moc moudrý. Psalo se tam o pokutě, pokud nebudu 90 dní obchodovat a další zajímavosti. Vzhledem k tomu, že je vše v angličtině, mám problém. Druhý dotaz. Při registraci mi bylo doporučeno vzhledem k tomu, že jsem začátečník, prostudovat právě zmíněné dokumenty, a tak jsem registraci nedokončil. Bude s tím nějaký problém. Protože mi přišel dnes e-mail, samozřejmě v angličtině, ještě jsem to nenechal přeložit, takže nevím co se děje.
  Děkuji za odpověď.

 28. Jaroslav
  Jaroslav at ·

  Zdravim minuly tyzden som si spravil ucet u top option vlozil 1000eur. dostal som bonus a vsetko sa zdalo ok. az do nedele odkedy sa nemozem prihlasit. Vsetko som im poposielal potvrdenie uctu vklad atd. Vobec sa neda prihlasit a nikto so mnou nekomunikuje a vidim to ako problem. Tel. neberu a na maily neodpovedaju a ja uz neviem na koho sa obratit. Vsetku komunikaciu vklad atd. mam na maile takze to viem dokazat. Nemam s tym skusenosti preto prosim o radu. Jaroslav. Dik.

 29. Radek
  Radek at ·

  Dobrý den,
  zajímalo by mě jak fungují bonusy na TopOption.
  Je možné po vložení peněz na účet a získání bonusu, cca 80% vložených
  peněz (bez bonusu) zpět vybrat a po jaké době?
  Děkuji

 30. Štěpán
  Štěpán at ·

  Dobrý den na TopOption jsem si založil účet, nějakou dobu jsem obchodoval, veškeré bonusy jsem odmítl z důvodu kdybych potřeboval nějaké peníze vybrat, jako student nemám ještě velkou zásobu. To se později stalo, když jsem zažádal o výběr nedostalo se mi žádné odpovědi až po 5ti dnech, kdy mi bylo sděleno, že žádost o výběr musím provést přes bankovní převod nikoli přes kreditní kartu, možnosti jsou tam obě dvě, tak jsem tak udělal, ovšem opět jsem se žádných odpovědí ze supportu nedočkal, i přes to, že jsem se jich tázal přes email i telefon. V příručce píší, že výběr může vyjímečně trvat až 7 pracovních dnů ovšem já už čekám celých 17 dnů a peníze potřebuji.
  Mimo tohle jsem byl s TopOption celkem spokojený, ovšem tato zkušenost mě lehce odrazuje.

 31. Samuel
  Samuel at ·

  Prosim vas chcel by som zrusit ucet na topotion ale neviem ako na to. Poradili by ste mi?

 32. Miroslav
  Miroslav at ·

  Dobrý den,
  zatím jsem se tu nesetkal ze zkušeností reálného obchodování.
  Může se někdo podělit o zkušenosti.

 33. Žédek Michal
  Žédek Michal at ·

  Dobrý den, je potřeba při obchodování odvádět daně ? DĚKUJI

Komentovat příspěvek

Binární opce u TopOption – recenze brokera – zkušenosti, hodnocení, diskuze

Zhodnoťte své úspory bez rizika!