Pomůžeme Vám s osobními financemi - investplus.cz

EZtradingBOT – Recenze EZ Trading BOT, zkušenosti

EZTradingBot je program na binární opce, který dokáže obchodovat automaticky bez zásahu investora. Obchodní program propaguje webová stránka The Millionaire in PJS.  Využívání programu EZTradingBot je prakticky bezplatné, jelikož si jeho tvůrci účtují údajně jen jedno procento z dosažených zisků.  

Autoři projektu The Millionaire in PJS tvrdí, že jejich obchodní robot je jednoduchým a téměř zaručeným způsobem k rychlému zbohatnutí. Už to by ovšem mělo být prvním varováním, před využíváním tohoto programu. Na webové stránce navíc naleznete falešné počítadlo, které zobrazuje dosažené zisky, a odkaz na auditorskou společnost TradeVerify, o které si nelze dohledat žádné informace.

 

Jak funguje EZTradingBot

Systém EZTradingBot poskytuje obchodní signály, ale dokáže obchodovat i zcela samostatně. Uživatelé systému si mohou zvolit, jak vysoké částky chtějí investovat, jaké měnové páry budou obchodovat a exspirační čas v rozmezí 60 sekund až 60 minut. Signály vychází z jedné ze tří dostupných metod: Classic, Fibonacc, Martingale a do strategie lze zahrnout i některé indikátory.

 

Pokud se registrujete na webu The Millionaire in PJS, bude vám automaticky vytvořen obchodní účet u brokera StockPair. Ačkoliv autoři podvodného projektu slibují, že není nutné vkládat peníze, bez minimálního vkladu 250$ nelze aktivovat funkci automatického obchodování.

 

Funkci automatického obchodování Auto Trade si nelze otestovat na demo účtu, ale po přihlášení do systému můžete zobrazovat obchodní signály. Pokud máte u některého brokera demo účet s virtuálním kapitálem, můžete uzavírat transakce podle těchto signálů ručně a bez rizika tak zjistit, jaká je jejich přibližná úspěšnost.

Rozhoduje úspěšnost

Vlastní zkušenosti s programem EZTradingBot nemáme, ale z dostupných recenzí a referencí je jasné, že se jedná jen o další podvodný systém, jehož úspěšnost se pohybuje kolem pouhých 50%. To samozřejmě k ziskovému obchodování s binárními opcemi nestačí.

 

Stejnou platformu jako EZTradingBOT najdete například u obchodního programu AlgoCashSystem. Oba dva tyto systémy (a nespočet dalších) totiž využívají službu White Label Robot, která umožňuje vytvoření vlastní platformy pro automatické obchodování. Na stejné platformě naleznete například projekty s názvem Auto Binary Options Trading, FX News Robot, The Online Millionaire System, Gold Binary Robot, SuperSimpleBot, EasyAutotrading, BinaryOptionRobot, Bull-trade, Binary Option robot, FortuneBot, AutoBinaryRobot či CySEC Regulated Trading Software.

 

Projekt The Millionaire in PJS vykazuje všechny znaky podvodu. Kromě prázdných slibů zazní v propagačním videu také rada, aby si lidé vypůjčili peníze, pokud je momentálně nemají. To ale nikdy nedělejte.  Vždy platí, že investovat lze jen ty peníze, které si můžete dovolit ztratit. Binární opce sami o sobě nejsou podvod a dá se na nich skutečně dlouhodobě vydělávat. Cesta k úspěchu ale určitě nevede přes bezplatné obchodní programy a strategie, které slibují rychlé a jednoduché zbohatnutí. 

 

Související příspěvky: Recenze Plus500, Algo Cash Master, Recenze XTB Brokers, Binární opce metatrader, XM recenze, IQ Option recenze, High Low, Binární opce demo

EZtradingBOT - úvodní obrazovka platformy Nastavení platformy EZ Trading Bot com

EZ Trading Bot - zkušenosti, diskuze

2 komentáře

  1. martina
    martina at ·

    Prosím, poraďte jak zrušit registraci v EZ Trading Bot. Děkuji

Komentovat příspěvek

EZtradingBOT – Recenze EZ Trading BOT, zkušenosti


Binární opce

Zhodnoťte své úspory bez rizika!