Pomůžeme Vám s osobními financemi - investplus.cz

Podvod AlgoCashMaster – recenze AlgoCashSystem, zkušenosti, diskuze

Internetem již několik týdnů koluje další podvodný projekt pod názvem AlgoCashMaster. Projekt založený na automatickém obchodování binárních opcí slibuje vysoké zisky v řádu statisíců eur měsíčně. AlgoCashMaster existuje v mnoha jazykových verzích a šíří se formou spamu a placené reklamy. Navzdory tomu je na podvodném webu uvedeno „Nemáme rádi spam.“ a v propagačním videu zazní, že je projekt určen pouze pro vybrané členy. 

Podvod AlgoCashMaster

Autorem projektem AlgoCashMaster je údajně Michal Novák, který se rozhodl prozradit své tajemství, jak se stal milionářem.  Na jednu stranu pan Novák tvrdí, že chce ostatním pomoci k penězům, na druhou stranu je ale kapacita projektu pouze 20 lidí. Projekt ovšem funguje několik měsíců a stále se mohou registrovat noví uživatelé. Webová stránka AlgoCashMaster a umístěné propagační video mají zkrátka přinutit návštěvníky k rychlé a nerozvážné registraci.

 

Samostatnou kapitolou je garance 10 000 dolarů, pokud zisky registrovaných obchodníků nedosáhnou slibovaných hodnot. Je naivní věřit, že by vám někdo jen tak vyplatil čtvrt milionu korun nebo poskytnul ještě výnosnější obchodní systém. V podmínkách použití AlgoCashMaster se o žádném garantování zisku nepíše a autoři se v nich naopak zbavují zodpovědnosti za případné ztráty. Fotografie klientů, kteří projekt na webu doporučují, jsou převzaté z různých webových stránek a jména těchto klientů se mění podle jazykové verze webu Algo CashMaster (Algo Cash Master). 

Jak funguje AlgoCashSystem - recenze

Po registraci na podvodné webové stránce se vám automaticky vytvoří obchodní účet u vybraného brokera na binární opce. Ačkoliv jsou návštěvníci webu neustále ujišťováni, že je služba nebude stát ani jediný halíř, bez minimálního vkladu se neobejdou. Minimální vklad závisí na zvoleném brokerovi a může být i 250$.

 

Celý projekt je založen na automatickém obchodním programu AlgoCashSystem, který obchoduje binární opce zcela sám bez zásahu investora nebo zasílá tipy na transakce, které může investor na svém obchodním účtu uzavírat. Podle slov autora dosahuje program AlgoCashSystém takové úspěšnosti, že je schopen generovat zisky v řádu stovek tisíc dolarů měsíčně. Program si ale nelze otestovat na demo účtu a z dlouhodobého hlediska nemusí úspěšnost programu ani nepokrýt vzniklé ztráty.

 

Skutečným cílem projektu AlgoCashMaster (resp. AlgoCashSystem) je nalákat co nejvíce nových investorů k doporučovaným brokerům. Proto skuteční autoři projektu slibují rychlé a vysoké zisky, lákají na nové vily a drahé dovolené a nepřipouštějí žádné riziko. Obchodování s binárními opcemi je ale riziková záležitost, jak ostatně upozorňují všichni solidní brokeři. Jedním z hlavních pravidel při online obchodování je, že investor nesmí investovat prostředky, které si nemůže dovolit ztratit. Ve videu na webu AlgoCashMaster ovšem fiktivní milionář Novák doporučuje všem, kteří momentálně nemají potřebné peníze, aby si je vypůjčili.

 

Na závěr lze snad jen zopakovat, že binární opce jsou běžný obchodní nástroj, jehož smyslem je předpovídat pokles nebo růst ceny akcií, komodit, měn atd. Binární opce sami o sobě nejsou podvod a dá se pomocí nich skutečně vydělávat. Fiktivní investoři a obchodní programy, které slibují vysoký zisk, vám ale žádné peníze nepřinesou. Podobných podvodných projektů, které slibují vysoké zisk, ostatně existují stovky. 

Podvod AlgoCashMaster (recenze) Fiktivní uživatelské zkušenosti - AlgoCashMaster Recenze AlgoCashSystem - vstupní stránka Signály z AlgoCashSystem jsou podvod

Diskuze k AlgoCashMaster a AlgoCashSystem, zkušenosti

6 komentáře

 1. Robik
  Robik at ·

  Děkuji za upozornění. Když na mne vyskočila stránka Algo Cash Master, bylo mi hned divné, že někdo nabízí zadarmo tak cenné informace. Do systému Algo Cash Master jsem se sice zaregistroval, ale zároveň jsem si dohledal reference a zkušenosti jiných uživatelů – a ejhle, co to nezjistím … podvod jak vyšitý.

 2. Voocko
  Voocko at ·

  Nápodobně :)

 3. Jozin
  Jozin at ·

  Zdravím lidi jak nebo kdo to skusil a jak víte že to je podvod? Já jsem zaregistrovaný ale nevkladal jsem protože se bojím jako zacatecnik,schanim kde můžu abych vydělal zdomu a o peníze nechci prijit,samo málo. Pořadí mě někdo?

 4. MM
  MM at ·

  Na závěr lze snad jen zopakovat, že binární opce jsou běžný obchodní nástroj, jehož smyslem je předpovídat pokles nebo růst ceny akcií, komodit, měn atd. Binární opce sami o sobě nejsou podvod a dá se pomocí nich skutečně vydělávat.

  - to je pravda, opcie sú klasický obchodný nástroj, avšak viac ako 99 percent na nich prerobí aby 1 percento mohlo zarobiť, je to ako lotéria alebo ruleta (v lotérii je ešte nižšia šanca na výhru – vždy zarobí spoločnosť prevádzkujúca lotériu a ruleta je tak ako opcie z dlhodobého hľadiska stratová – v prípade ak uhádnete smer získate 180% vkladu, ak nie, prídete o celý vklad)

  - kto chce byť úspešný v opciách musí vedieť predpovedať trh vo viach ako 60 percentách prípadov

Komentovat příspěvek

Podvod AlgoCashMaster – recenze AlgoCashSystem, zkušenosti, diskuze


jak začít obchodovat opce

Zhodnoťte své úspory bez rizika!