Pomůžeme Vám s osobními financemi - investplus.cz

PODVOD jménem ZoomTrader – recenze brokera na binární opce

Aktualizováno: Broker Zoomtrader se díky svým praktikám stal téměř synonymem podvodu. Ačkoli se najde mnoho zastánců tohoto makléře, skutečnost, že nepodléhá regulaci ČNB ani CySEC, je dostatečně výmluvná. Podrobnější informace poskytuje tato recenze zoomtraderu. 

Zoomtrader je broker na binární opce, založený v roce 2012. Původně sídlil na Kypru, ale kvůli své neochotě přistoupit na regulace se musel přestěhovat do Karibiku.

 

Je možné obchodovat v devíti jazycích, ale čeština mezi nimi není, i když ji původně Zoomtrader na své webové platformě nabízel. Mobilní aplikace není k dispozici a Zoomtrader nenabízí ani možnost virtuálního obchodování pomocí Demo účtu. Investor má možnost získat velký vstupní bonus za předpokladu, že souhlasí s podmínkami pro zisk vstupního bonusu. Bohužel i ty jsou velmi nevýhodné.

 

Minimální vklad je 100$ a nejmenší obchod je 25$. Osobně bychom dali přednost nižší částce pro obchod na úkor vyššího vkladu. Možností jak provést vklad je opravdu mnoho, na rozdíl od počtu podkladových aktiv.

Synonymum podvodu s opcemi

 

Proč má Zoomtrader tak špatnou pověst? V první řadě jsou to regulační úřady, které nás zrazují od tohoto brokera. V roce 2012 vydala ČNB varování před tímto brokerem. Místo aby Zoomtrader upravil některé podmínky a získal licenci tak ČNB, argumentovat tím, že je taková regulace nepotřebná a zbytečná. Zoomtrader tak dal najevo, že bezpečnost klientů pro něj není primární. CySEC (Kyperský národní regulační úřad) byl letos pro změnu nucen udělit tomuto brokerovi pokutu ve výši 15 000 Euro za nabízení obchodování binárních opcí bez oprávnění a nutné licence (viz. diskuze).  V tomto případě byl už Zoomtrader vstřícnější a slíbil, že tyto nelegální aktivity ukončí. Jedním dechem je ale nutné dodat, že toto gesto ho také zachránilo před mnohonásobně vyšší pokutou.

Zkušenosti klientů se Zoomtrader

Ani klienti Zoomtraderu nemívají příliš dobré zkušenosti. Někteří z nich se potýkají s komplikacemi při výběru peněz, zatímco vklad probíhá vždy bezproblémově. Samotná pravidla pro výběr peněz jsou nepřípustná. Také vstupní bonus, který Zoomtrader prý přiděluje bez souhlasu klientů, vás zavazuje k určitému obchodnímu obratu, bez kterého vám nebude umožněno vybrat peníze. Broker vsází i na velmi rozporuplnou propagaci. O té se dočtete v článku Tomáš Stodola.  

 

Je nutné podotknout, že v zahraničí má Zoomtrader lepší pověst, ale i navzdory tomu existuje mnoho ověřený brokerů, kteří nabízejí lepší služby pro investory.

Shrnutí

 

Minimální vklad: 100 $ 
Minimální obchod: 25 $
Druhy opcí: One touch, Range opce, High/Low opce, minutové opce
Bonus na vklad: ano
Zhodnocení: maximálně 83%
Demo účet: Ne

Recenze - web ZoomTrader.com Typy účtů pro binární opce

Diskuze k ZoomTrader

Komentovat příspěvek

PODVOD jménem ZoomTrader – recenze brokera na binární opce

Zhodnoťte své úspory bez rizika!