Pomůžeme Vám s osobními financemi - investplus.cz

Podvod Ultimate4Trading – recenze platformy Ultimate 4 Trading

Ultimate 4 Trading je systém, který zasílá registrovaným uživatelům signály pro obchodování s binárními opcemi. Zahraniční projekt je v česku propagován prostřednictvím webové stránky ultimate4trading-czech.com. Podle autorů systému mají zasílané signály vysokou úspěšnost. Jelikož si autoři za poskytované služby nic neúčtují, mohou jejich klienti vydělávat na binárních opcích bez zkušeností, námahy a s nulovými poplatky. Taková nabídka je ovšem příliš dobrá na to, aby byla pravdivá. 

Jak Ultimate 4 Trading funguje?

Ultimate 4 Trading je dostupný zdarma jen pro omezený počet lidí. Není náhoda, že s omezeným počtem míst se setkáváme u většiny podvodných programů. Jedná se totiž o zaručený způsob, jak donutit nerozhodné návštěvníky k nerozvážné registraci.

 

Algoritmus má v první fázi zanalyzovat dostupná data a vyhodnotit, které transakce mají alespoň 70% šanci na úspěch. Tyto transakce pak automaticky doporučí obchodníkovi. Uživatelé Ultimate 4 Trading tedy transakce uzavírají sami, protože program samostatně neobchoduje, ale zasílá signály a tipy.

 

Ultimate 4 Trading se od podvodných systémů zásadně liší. Umožňuje totiž otestovat signály zcela bez rizika v režimu demo. Obchodování na demo účtu samozřejmě potvrdí slova autora, že úspěšnost systému je vysoká. Jenže grafy, které se zobrazují v demo režimu, vůbec neodpovídají skutečnosti (jedná se o fiktivní data). Ztrácet čas na demo účtu tedy nemá smysl, protože skutečnou úspěšnost stejně nezjistíte.

 

Pokud se rozhodnete aktivovat skutečný účet, budete muset provést vklad. Obchodování probíhá u brokera EZTrader, na kterého podvodné projekty často odkazují. Broker je sice licencovaný, ale nabízí podprůměrné zhodnocení, které může být srovnání s konkurencí nižší až o deset procent. 

John Cross nebo Giovanni Croce?

Obchodní algoritmus Ultimate4Trading vytvořil jistý John Cross s jeho přáteli během studia na universitě. Dohledat na internetu některou z uvedených osob je prakticky nemožné. To je poměrně logické, protože se jedná o fiktivní postavy. Důkazem je například italská obdoba podvodného projektu, kterou naleznete pod názvem Trading 30 Elode. Autorem italského projektu, který je úplně stejný jako Ultimate4Trading, je ale Giovanni Croce. A shodou okolností i on projekt vytvořil se svými přáteli na universitě.

 

Italská verze není ale ani zdaleka jediná. Ve Francii je stejný program pojmenován Preditrend a jako autor je uveden Vincent Bazin. Identické webové stránky, stejný program, stejný příběh ale různá jména? Přesně tak poznáte podvod.

 

Binární opce jsou řadový investiční instrument. Pokud vám ovšem někdo nabízí bezplatný obchodní systém a slibuje vysokou úspěšnost, bude se pravděpodobně jednat o podvod. Stačí si vzpomenout na pochybné projekty AlgoCashSystem nebo The Millionaire in PJS, které také slibovaly desítky tisíc dolarů měsíčně. Chcete-li na binárních opcích vydělávat, bez zkušeností a znalostí to půjde jen těžko. 

Recenze Ultimate 4 Trading - úvodní stránka Registrační formulář Ultimate4trading Italská varianta projektu Francouzská obdoba podvodného projektu

Zkušenosti s Ultimate4Trading, diskuze

19 komentáře

 1. Michal
  Michal at ·

  Díky za upozornění. To demo Ultimate4Trading funguje skutečně skvěle, měl jsem tam úspěšnost 100%, což vypadá samozřejmě fantasticky. Snažil jsem se ale informace ověřit a narazil jsem na Vaši stránku.

  Mimochodem, na web mne přivedla stránka o startupech – Startup365 Czech, na níž nějaký reportér dělá rozhovor s majiteli (či co to je za lidi) projektu Ultimate 4 Trading.

 2. Milada
  Milada at ·

  I já jsem narazila na U4T. Souhlasím s Michalem, že demo je skvělé. Jestliže by se však mělo jednat o podvod, v čem spočívá? Že reálný účet nefunguje na tomto principu? Nebo že broker EZT nevyplácí peníze vůbec? Vzhledem k (fingované?) úspěšnosti by bylo zanedbatelné, že EZT nabízí pouze 70 %., neboť zisky by byly i tak vysoké. Je však podezřelé, že se u obchodů nezobrazuje uzavírací cena, a i když cena opce u jiného brokera se pohybuje prokazatelně např. dolů, a signál zde zní na call, tak obchod je přesto úspěšný. To je skutečně podezřelé. Může se mnou někdo na toto téma diskutovat? Děkuji.

 3. Milada
  Milada at ·

  Souhlasím, samozřejmě jde o podvod, zejména cílí na nezkušené lidi.
  Přesto mě zajímá, jak si může broker, pod dohledem CySec a licencí ČNB dovolit něco takového. Vyrozuměla jsem z dalších diskuzí, že dochází k manipulaci s účty i s výsledky obchodů. Jak je toto možné? A také jsou problémy s vybíráním peněz. K čemu je pak tato kontrola?

 4. Michal
  Michal at ·

  jsou to ostudy!!! stejně tak jako ta naše zbytečně přelidněná vláda.. oni by potřebovali vypleskat. sleduju to delší dobu. oni se nománě udělají jako ve zprávách. a ty komentáře typu: funguje to 100% LOL

 5. Milada
  Milada at ·

  Již dříve jsem zvolila Top OPTION. A ještě předtím v loňském roce jsem také nalítla EZT a přišla tak o 80 EUR. Mohu tedy říci, že vím….. Nejde mi však na rozum, že se může něco takového jako Ultimate4Trading dít, když o tom všichni vědí.

  ADMIN: Dotaz k podmínkám EZTrader již byl zodpovězen pod příslušným článkem – http://investplus.cz/investice/eztrader-recenze-opcniho-brokera-zkusenosti-diskuze/

 6. Kocur Lukáš
  Kocur Lukáš at ·

  dobry den tedy z komentaru jemi jasne ze na demo verzi uzivaji neprava data a ze vrealu to tak nefunguje ano ? protoze za hodinu na demo jsem vydelal neco pres 1000 euro je mi jasne ze to v realnem asi nepujde ale pravdepodobnost vydelku tam neni ani tech 75 % ??

 7. Martin
  Martin at ·

  Zdravím všechny a mám velkou prosbu…Bohužel jsem tento web našel pozdě. Vlastní hloupostí jsem poslal 100e a těšil jsem se na obchodování… :( Předpokládám, že to byla životní zkušenost za 3.000,- Kč :) Nebo znáte nějaký způsob, jak peníze ztáhnout zpátky? V bance mě řekli, že platbu stornovat nemůžou…

  Díky za radu

 8. Luděk
  Luděk at ·

  Je to ta největší blbost s jakou jsem se kdy setkal. Sám jsem se zaregistroval na účet vložil 100 USD, protože je to nejnižší možný vklad. Obchodování se už nějaký čas věnuju a zajímalo mě jak je systém úspěšný. Výsledek? Během pár obchodů jsem měl na účtu nula. Takže dle mého názoru to nefunguje a o obchodování musíte něco vědět. Nikdo a nic to za vás neudělá. Za mě na stupnici 1-10, kde 10 je nejlepší dávám 1. Nestojí to za nic.

 9. Tomas Hlavaty
  Tomas Hlavaty at ·

  zarobenie lahkych penazi na internete je VZDY podvod!!! Kto ma aspon trochu IQ tak to ani neskusa, ani nedufa ze niekedy niekto by mozno mohol vymysliet nieco co by naozaj fungovalo… Nie. Nevymysli.. Je to nerealne.. Vzdy to bude podvod. Lahko zarobit peniaze a este k tomu na internete sa niakym sposobom nedaju!! Kedy to uz ludia konecne pochopia???

 10. LS
  LS at ·

  Dobrý den,

  je asi velká blbost potvrzovat u nich registraci tím, že jim dám OP a číslo kreditky?
  Jedná se mi o to, že jsem udělal stejnou blbost jako Martin, a bylo mi řečeno, že za těchto podmínek, tedy že pokud dokončím registraci, tak se peníze dají vybrat zpět.

  Díky za radu

 11. Don
  Don at ·

  Dobrý den, nejsem na to vůbec hrdý, ale v únoru jsem si taky zařídil účet u ultimate4you (a pak jsem narazil na tento web)…během deseti minut jsem vydělal přes 1000kč…pak jsem zase 900kč šel dolů…od února jsem pak vůbec na web nešel…teď mě leží 103eur u EZTraderu a zajímalo by mě jestli (kdyby náhodou bych nahrál nějaký peníze) bych mohl převést peníze na můj účet zpět?…největší strach mám z toho, že by se mě mohli nějakým způsobem nabourat na bankovní konto…myslíte, že tento případ nehrozí?

Komentovat příspěvek

Podvod Ultimate4Trading – recenze platformy Ultimate 4 Trading


Binární opce

Zhodnoťte své úspory bez rizika!