Pomůžeme Vám s osobními financemi - investplus.cz

Podvodný systém OptioNavigator – recenze, diskuze

Aktualizováno: Vize systému, který by dokázal zhodnocovat vaše peníze na základě složitého algoritmu, se zdá být reálná.  Mnoho lidí, hledajících zaručený způsob jak vydělat na opcích, naivně věří, že jim umožní jeden z obchodních botů, kterých v souvislosti s binárními opcemi značně přibývá. V poslední době se nejvíce mluví o „sofistikovaném“ systému OptioNavigator. V krátké recenzi na OptioNavigator vám vysvětlíme, proč je tato služba považována za podvod

Čemu se investor používající OptioNavigator (někdy mylně označován jako OptionNavigator či OptioNavigátor) nevyhne? K obchodování pomocí této služby je nezbytná registrace. V propagačních materiálech je uvedeno, že je registrace a užívaní OptioNavigatoru zcela zdarma, aby si vybudoval silnou klientelu, a poté bude zpoplatněn. Tím má být vysvětleno, proč je tak úžasná služba poskytována zdarma.

 

Po registraci vám je doporučen makléř. OptioNavigator neslouží jako broker ale jako program, který bude rozhodovat za vás, takže vklad je třeba provést u brokera. OptioNavigator vás ochotně odkáže na brokera EZTrader, kterému očividně nevadí získávat nové klienty prostřednictvím této pochybné služby. Kvalitní broker na opce nemá takové praktiky určitě zapotřebí.  Navíc se spojitost mezi EZTrader a OptioNavigator nedá při registraci přehlédnout.

 

Dalším nevyhnutelným krokem je vklad peněz k brokerovi. Dokud tak neučiníte, nezískáte přístup k typům tohoto programu. Je zarážející, že ačkoli má být Optionavigator zcela zdarma, nebude vám zpřístupněn dříve, než si zašlete minimálně 200 € k EZTrader. Po vkladu lze začít obchodovat pomocí OptioNavigator, který získá informaci o dobití stejně rychle jako broker.

Promyšlený podvod ...

 

Princip je jednoduchý. Software vám doporučí, zda cena vámi vybraného aktiva klesne či stoupne. Je nemožné zvolit opačnou možnost, můžete pouze potvrzovat typy tohoto obchodního bota. Zbohatnout tak může i zcela nezkušený člověk. Alespoň tak má obchodování s Optionavigátor fungovat. Záruka toho, že je typ správný, ale neexistuje. Tyto programy navíc atakují i vaši psychiku, jelikož ze začátku vám často dávají typy, které opravdu mohou vést k úspěchu, aby u vás vzbudily pocit důvěry. Toho pak ale náležitě zneužijí.

 

Háček je v tom, že společnosti, které vytváří volně přístupné služby tohoto typu, zpravidla vydělávají na neúspěchu svých klientů. Jaká je tedy asi pravděpodobnost, že typy, které vám Optionavigator dává, vedou k úspěchu.

OptioNavigator - nesmyslné chování

 

Není ani výjimkou, že vám tento chytrý program vygeneruje možnost PUT a  CALL na stejné aktivum se stejnou dobou exspirace zároveň, což už moc chytře nevypadá. Pokud by OptionNavigator skutečně pouze náhodně generoval doporučené obchody, pak je pravděpodobnost úspěchu nulová. A vše tomu bohužel nasvědčuje.

Na internetu se též objevilo video, ve kterém vás úspěšný obchodník seznamuje s touto službou. Již při zhlédnutí tohoto videa musí každému dojít, že zde není všechno v pořádku. Jedná se o pouhý propagační materiál, který nás má přesvědčit o funkčnosti OptioNavigator. Video totiž existuje v mnoha jazykových verzích a český překlad nepatří k těm nejpovedenějším.

Obchodujte zásadně u ověřených brokerů

Pokud nevíte kde obchodovat binární opce, určitě se vyvarujte těmto zaručeným cestám k zisku. Nejedná se o nic jiného, než byl i příběh Tomáše Stodoly, tedy pouze o reklamní tah pro získání klientů. Nebo snad věříte, že vám někdo dá peníze za pouhou registraci v dnešní době, kdy vám mnohdy není zaplacena ani kvalitní práce?

OptioNavigator.com zkušenosti s podvodným systémem Otázky, prostřednictvím nich se snaží služba přesvědčit klienty

Diskuze k OptioNavigator

10 komentáře

 1. Irena
  Irena at ·

  Takže i takovým podvodnìkem je i Miroslav Kadlec,který se zveřejňuje na webu miroslavkadlec77@gmail.com a tvrdí,že díky binárním opcím úžasně zbohatnul a bohatne dál.Máte na něho také nějaký komentář?Nerada bych do něčeho spadla,zejméma když nemám peníze na rozhazování.Peněz mám asi jako pejsek naháč chlupů

 2. Libor
  Libor at ·

  Jen musím napsat v rámci aktualizace to, že imaginární osoba Miroslav Kadlec se již přejmenoval na jméno Tomáš Vlas:support@tomasvlas.com. Samozřejmě, když napíšete na tento nebo původní email, žádná odpověď vám nepřijde. Obsah je u obou naprosto identický.

 3. Radek
  Radek at ·

  Dobrý den, ano všechny tyto podvodné weby znám i já. Člověka už může i trknout to když se snaží na daný support podat jakýkoliv písemný dotaz. Třeba EzTrader + Optionavigator mají jednoduše vytvořený chat. Chat je obsluhován lidmi kteří Vám řeknou: „ano nebo pozitivní odpověd jen aby získali dalšího klienta“, snad i to, že platforma je skutečně tak jednoduchá. „Že je huba nebolí“, nebolí protože jsou za to placeni. A navíc Vám to napíší i do chatu který s němi vedete. Člověk se dnes musí opravdu hodně ohánět i na internetu. Na každé stránce stojí někdo kdo z Vás chce jen uhrančivými videi a články získat peníze ve svůj prospěch!
  Mě osobně Binární opce zajímají stále. Opětovně hledám a zkoumám různé platformy. Jen bohužel nemohu najít takovou abych jí pochopil a uměl jí ovládat za účelem zisku nebo prosperity v můj prospěch. tímto chci i někoho poprosit o radu nebo pomoc s binárními opcemi. Děkuji Radek
  ps: doufám že můj článek bude prospěšný a zamezí dalším naivním lidem investovat své těžce vydělané peníze na této platformě.

 4. Fiala Antonín
  Fiala Antonín at ·

  Dobrý den pokud jsem se už na tuto stránku zaregistroval a obchodoval, jak se mohu odhlásit natrvalo a dostat své peníze zpět.
  Dalši dotaz, váš systém TopOption není podvod?

 5. Miroslav Zuna
  Miroslav Zuna at ·

  Také přidám jména s odkazy dvou podvodníků :
  http://overnightprofitssystem.co . Tento požaduje všechny údaje z platební karty. Mě pak převedl téměř všechny peníze z účtu na svoji platformu kde je všechny prohrál. Z 12-ti jím otevřených obchodů bylo 8 ztrátových a 4 ziskové.
  Další je https://fiveminuteexperimentsystem.co/ používá stejný soft,stránky je velmi podobná a také má stejnou „úspěšnost“ 2x ztráta na 1 zisk.

Komentovat příspěvek

Podvodný systém OptioNavigator – recenze, diskuze


Jak vyzrát na opce binární

Zhodnoťte své úspory bez rizika!