Pomůžeme Vám s osobními financemi - investplus.cz

Recenze StockPair – podobnosti o binárním brokerovi StockPair

Aktualizováno: StockPair je ověřený a licencovaný broker na binární opce, který své služby poskytuje od roku 2010. Provozovatelem je kyperská společnost Nextrade Worldwide Ltd. Na činnost brokera dohlíží mnoho evropských finančních institucí včetně ČNB. StockPair podléhá také uznávaným regulacím CySEC, FCA (dříve FSA) a splňuje evropské směrnice MiFID. Díky tomu je broker pod neustálým dohledem a vklady klientů jsou pojištěné. 

Profesionální služby u StockPair

U StockPair lze obchodovat klasické High/Low opce, krátkodobé 60seconds opce s dobou exspirace od 1 minuty, One touch opce a také opce párové (Pairs), při kterých investor určuje, které ze dvou daných aktiv si povede lépe. Investor může porovnávat akcie McDonald's s akciemi Starbucks, dvojici Google a Apple nebo například zemní plyn vůči ropě.

 

Podle výše vkladu je klientům přidělen jeden z pěti obchodních účtů – základní účet, stříbrný, zlatý, platinový a VIP. Nejmenší možný vklad je 250$ a jednotlivé transakce lze uzavírat od 20$. Na obchodní účet je možné zaslat peníze pomocí bankovního převodu, platební karty nebo elektronické peněženky (například Skrill).

 

Maximální zhodnocení se pohybuje těsně pod hranicí 85%, což je srovnatelné s konkurenčními makléři (téměř totožné zhodnocení nabízí i ostatní ověření brokeři jako TopOption či ETX Capital). Průměrně se výše zhodnocení pohybuje mezi 75 – 80%. Zajímavostí je, že minutové opce u StockPair nemají výrazně nižší zhodnocení, jak tomu bývá u konkurenčních brokerů.  Ani nabídkou podkladových aktiv, která by měla být v budoucnu ještě rozšířena, nezůstává StockPair pozadu.  

StockPair: pro a proti

Bohužel se ale najdou i stinné stránky kyperského brokera. K běžnému obchodnímu účtu broker neposkytuje demo účet na binární opce a při obchodování je nutné ovládat angličtinu, němčinu nebo jiný z dostupných jazyků. Českou obchodní platformu ani web v češtině totiž broker neposkytuje.

 

Broker svým klientům umožňuje obchodovat pomocí přehledné platformy, která splňuje přísné bezpečností požadavky. K dispozici je také mobilní aplikace pro chytré telefony s operačním systémem iOS nebo Android. StockPair připravil navíc i vzdělávací program, ve kterém klienty detailně seznamuje nejen s platformou a principy obchodování, ale také poodhaluje tajemství obchodní binární strategie.

 

V případě jakýchkoliv dotazů se může investor obrátit na zákaznickou podporu. Brokera je možné kontaktovat telefonicky, prostřednictvím emailové adresy nebo pomocí živého chatu. Komunikace ale probíhá v angličtině

 

 

Shrnutí

 Minimální vklad: 250 $ 

Minimální obchod: 20 $

Druhy opcí: One Touch, 60 seconds, Pairs opce a klasické high/low opce
Bonus na vklad: Při vkladu nad 250 $
Zhodnocení: až 84%
Demo účet: Ne
Výhody: Regulace ČNB, vstupní bonus, mobilní aplikace

 

Máte zájem o obchodování prostřednictvím StockPair? Vytvořte si účet

StockPair - web brokera Recenze StockPair - náhled platformy Kategorizace obchodních účtů
Recenze StockPair od InvestPlus.cz byla publikována 2014-02-04. Shrnutí: Binární broker s licencí ČNB, CySEC, FCA Popis: StockPair je kyperský broker na binární opce s minimálním vkladem 250$ a zhodnocením až 84%. Nenabízí demo ani lokalizovanou platformu. Hodnocení: 4.4 z 5.
Facebook Twitter Email Plusone


Diskuze

Komentovat příspěvek

Recenze StockPair – podobnosti o binárním brokerovi StockPair

Zhodnoťte své úspory bez rizika!