Pomůžeme Vám s osobními financemi - investplus.cz

SuperAlertsPro, Binary-profit.com a obchodník Tomáš Brabec

Nový projekt na webu Binary-profit.com je dalším podvodem, který láká nové investory do obchodování s binárními opcemi. Na této webové adrese nabízí obchodník Tomáš Brabec svůj systém na obchodní signály SuperAlertsPro. Sliby vysokých zisků a nízkého rizika jsou ovšem pouhé lži. 

Obchodník Tomáš Brabec je další fiktivní osobou

Důkazů, že se jedná o podvrh, je nespočet. Už samotnou fotografie údajného profesionálního obchodníka Tomáše Brabce autoři zkopírovali z internetové fotobanky. Samotný Tomáš Brabec, který je údajným autorem webu binary-profit.com je fiktivní postava. Před několika měsíci byl například na stejné webové adrese za autora projektu označen Pavel Kováč.

 

Podle hrubých gramatických chyb v textu lze usoudit, že se nejedná o český projekt. To dokazuje i fakt, že tento podvodný web existuje v mnoha jazykových verzích, ve kterých se za autora obchodního systému označuje vždy někdo jiný.

 

V propagačním videu autor ukazuje svoje denní zisky na obchodním účtu. Všimněte si, že uvedené informace jsou z října 2014. O několik minut později ve videu zazní, že je SuperAlerts dostupný na tři měsíce pro 100 lidí zdarma. Už je to ale téměř rok, co bylo toto video vytvořeno a program je stále bezplatně dostupný.

 

Ve snaze donutit klienty k registraci použili autoři webu i falešné počítadlo. Sami se můžete přesvědčit, že rostoucí počet klientů a jejich zisků nad propagačním videem se po aktualizování webové stránky počítá od původních hodnot. Na webu je navíc už několik týdnů uvedeno, že zbývá posledních 23 licencí.

Jak a proč SuperAlertsPro funguje?

Klientům binary-profit.com po registraci u doporučeného brokera a vložení peněz opravdu přichází signály k obchodování. Programem generované tipy na transakce ovšem nedosahují potřebné úspěšnosti, takže dřív nebo později začnou být signály prodělečné. Uvedená úspěšnost 78% je pouhý klam, což si můžete sami bez rizika ověřit na demo účtu na binární opce.

 

Super Alerts Pro odkazuje na brokera AnyOption, který se často objevuje v rozporuplných reklamních kampaních k přilákání nových obchodníků. Cílem programu tedy není pomoc obchodníkům, ale pomoc brokerovi.  

 

Nakonec je dobré zmínit, že obchodování opravdu nefunguje tak, jak je v propagačním videu prezentováno. Ve videu autor tvrdí, že pro dlouhodobě ziskové obchodování je nutné mít úspěšnost alespoň 50%. Takové úspěšnosti byste ostatně dosáhli i pouhým tipováním. Při obchodování binárních opcí s profitem 85% je nutné mít úspěšnost 56% a více. I když se rozdíl může zdát nepatrný, v konečném důsledku těchto pár procent rozhoduje o vašem celém kapitálu.

 

 Chcete-li na binárních opcích opravdu vydělávat, budete se muset obchodování aktivně věnovat namísto používání "zaručených" obchodních systémů. 

 

Podobné příspěvky: ProfitOnline, TopOption, CopyOP

Obchodník Tomáš Brabec a projekt SuperAlertsPro Španělská verze projektu s Davidem Garciou Německá varianta s obchodníkem Thomasem Leitnerem

Diskuze k SuperAlertsPro, Binary-profit.com, Tomáš Brabec

Komentovat příspěvek

SuperAlertsPro, Binary-profit.com a obchodník Tomáš Brabec


jak začít obchodovat opce

Zhodnoťte své úspory bez rizika!