UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

V rámci investičních služeb Financeinstitut byl na začátku dubna spuštěn projekt NEZÁVISLÝ INVSTOR, který spočívá v zasílání investičních tipů na binární opce. Opravdu stačí vyplnit jen emailovou adresu a vydělávat na základě obdržených tipů, nebo se jedná o další promyšlený podvod?

O projektu Nezávislý investor (Financeinstitut.com)

Spojitost s binárními opcemi je zřejmá až v záložce statistiky, kde autor zveřejňuje vysokou úspěšnost svých tipů. Již několikrát jste se mohli setkat s podobnými podvodnými projekty, které slibovali bezplatné zasílání obchodních signálů s vysokou úspěšností (např. OptioNavigator). Finance institut ale přichází s inovací, která podstatně zvyšuje jeho důvěryhodnost. Klienti totiž musí odvádět provizi 40% ze svých zisků. Za prvních 100 tisíc Kč ale autor projektu Vladimir Krull žádné provize nevyžaduje. Díky tomu se zdá, že cílem autora je bohatnout zároveň s vámi, ale opak je pravdou.

 

Dr. Ing. Vladimír Krull PhD. aneb titulovaný podvodník

Autorem projektu je údajně pan Dr. Ing. Vladimír Krull PhD.  Autor o sobě píše, že je generálním ředitelem společnosti CFA institut. Podle mezinárodních webových stránek CFA je ale ředitelem Paul Smith. Jméno Vladimir Krull se navíc neobjevuje ani v českém zastoupení této společnosti. Informace které autor uvádí, jsou tedy smyšlené. Stejně tak na fotografiích v sekci „O mně“ není žádný Vladimír Krull. Fotografie pochází z veřejné fotobanky, kde si je může kdokoliv stáhnout. 

Jak se obchodují binární opce?

NEZÁVISLÝ INVESTOR a falešné recenze

Projekt "Finance institut" je podporován kladnými recenzemi z dalších webů. Všechny recenze jsou však stejný podvod, jako samotné web pana Krulla.

 

Svým projektem údajně dopomohl Vladimír Krull například k dostavbě zubní ordinace Prague City Dental. Alespoň je to uvedeno na webu ordinace(.)jigsy(.)com v záložce historie.  Jenže, celá tato webová stránka nemá s oficiální webovou stránkou Prague City Dental nic společného. Jedná se pouze o falešnou reklamu na podvodný projekt!

 

Stejně tak na webu podvody(.)wix(.)com, píše jistý Josef Vávra o tom, že projektu Nezávislý Investor se zúčastnil a nemálo na něm zbohatnul. Jinými slovy naznačuje, že se nejedná o podvod. Ve skutečnosti ale Josef Vávra neexistuje. Fotografie v sekci „ O Mně“ je toho důkazem, jelikož je opět převzata z cizí webové stránky. Stejně tak jako falešný web zubní ordinace, i tento web vznikl jen proto, aby rozehnal pochyby váhajících lidí, kteří se na projekt Nezávislý Investor budou informovat. 

 

Závěrem

A nakonec, doména financeinstitut.com byla registrována 29. března 2015. Navzdory tomu jsou na webu některé články vydány údajně v roce 2014. Smyšlená osoba, lživé informace, stáhnuté fotografie, falešné recenze a nepravdivá data u jednotlivých článků, aby web vzbuzoval důvěryhodnost. Proto výrazně varujeme před projektem Nezávislý Investor.

 

Binární opce, které pochybný web propaguje, ale podvod nejsou. Pro mnoho lidí se binární obchodování stalo dlouhodobým a stabilním zdrojem příjmů. Díky své jednoduchosti jsou binární opce oblíbené i mezi těmi, kteří původně neobchodovali a neinvestovali. Pokud nemáte s podobnými investičními nástroji žádnou zkušenost, ale chcete binární opce vyzkoušet, doporučujeme začít vzděláváním a cvičným obchodováním.

Vladimír Krull a jeho falešné foto na webu Financeinstitut.comFoto lze zakoupit ve fotobancePodvodná stránka pražské kliniky, která doporučuje FinanceinstitutSkutečná stránka kliniky - žádnou zmínku o osobě Vladimír Krull zde samozřejmě nenalezneteDr. Ing. Vladimír Krull PhD. je doporučován i osobou se jménem Josef VávraVizitka Josefa Vávry s fotkouStejná fotka se nachází na webu maďarského webstudia - člověk na fotce se tedy ve skutečnosti jmenuje Cosmin GaneaDr. Ing. Vladimír Krull PhD. a Financeinstitut.com – propracovaný podvod
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze

 • Trader
  Publikováno 15.4.2015 12:14
  Trader
  Reagovat
  Autor

  Zdravím,
  tak aktuálně se ta osoba přejmenovala na Dipl. Ing. Vladimír Kryll a své služby nabízí na webu investinstitut(.)cz . Jak zmiňujete, celý podvod je založený na “nezávislých recenzích” které jsou samozřejmě vytvořeny stejným člověkem. To, že se během několika dní přejmenuje na Vladimír Kryll a změní svou doménu je jasné znamení, že se jedná o podvod. Tak pozor na to!

 • Vložit komentář