UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

V této recenzi se zaměříme na webovou stránku Millioner Trader (nebo také Million Dollar Trader). Na webové stránce je video, jehož autor Oliver Miller vybízí k obchodování binárních opcí pomocí jeho systému. Systém prý dosahuje úspěšnosti 85% a zajistí vám vysoký pasivní příjem a finanční nezávislost.

Autor projektu Oliver Miller původně pracoval pro investiční banku RBS v Londýně. Zde se také setkal s nejmenovaným ruským klientem, který mu za rychlé zprostředkování důležité platby prozradil metodu, pomocí které lze vydělávat i 10 000 GBP každý měsíc. Oliver Miller tuto metodu vyzkoušel a stal se milionářem. Tuto metodu chce nyní sdílet s dalšími 50 lidmi a to zcela bezplatně. Jedinou podmínkou je prý darování 10% z dosažených zisků na charitu.

 

Recenze Millioner Trader

Pokud vyplníte registrační formulář na webu Millioner Trader, vytvoří se vám automaticky účet u brokerské společnosti Opteck. Účet je nezbytný k tomu, abyste mohli binární opce obchodovat. Na internetu existuje několik dalších webových stránek o Oliveru Millerovi, které pro změnu odkazují na brokera Magnum Options.

 

Ačkoliv autor webu Millioner Trader opakovaně tvrdí, že není nutné nic platit, musíte na obchodní účet vložit alespoň 250$. Až potom se totiž stanete jedním z padesáti členů. Tedy alespoň taková je oficiální verze. Ve skutečnosti je totiž počet míst neomezený. Autor Oliver Miller tvrdí opak jen proto, aby návštěvníci jeho webu měli strach, že o tuto příležitost ke zbohatnutí přijdou, a rychle se zaregistrovali. Ze stejného důvodu je na webu i falešný časový odpočet. Když web aktualizujete, odpočet se vrátí na původní čas.

 

Oliver Miller - obchodník, který lže

V propagačním videu Oliver Miller vystřídá hned několik lokalit a pochlubí se sérií fotografií z jeho cest po světě. Nejprve obchodník sedí v přepychovém domě, pak se objeví v hangáru s letadly a luxusním autem a nakonec se pochlubí i svojí jachtou. Všechny tyto záběry jsou ale upravené a pozadí ve videích, které má demonstrovat jeho bohatství, je uměle dodělané. Autoři použili fotografie z internetové databáze Flickr. 

 

Stejně vznikla ale také fotografie, na které stojí Oliver Miller vedle mladé ženy před londýnským mostem Tower Bridge. Na originální fotografii totiž žádný Oliver Miller nefiguruje. Je to zkrátka první milionář, který se snaží udělat dojem cizím majetkem

 

Oliver Miller a jeho falešná fotografie z Londýna Oliver Miller a jeho falešná fotografie z Londýna, pocházející z fotobanky

Jak se obchodují binární opce?

Výdělečný obchodní systém

Nyní se vrátíme ke zmiňovanému obchodnímu systému. Smyslem binárních opcí je předpovídat budoucí cenu různých aktiv (měn, akcií, komodit…). Výhodou je to, že stačí určit pouze směr, tj. zda bude cena za určitý okamžik vyšší nebo nižší, než je aktuální cena. I když se to může zdát snadné, bez znalostí trhu a zkušeností je šance na dlouhodobě ziskové obchodování prakticky nulová.

 

Právě to má vyřešit obchodní systém Olivera Millera. Podle něj totiž nemusíte mít žádné zkušenosti. O co přesně by se mělo jednat, obchodník neprozradí.  Na internetu existuje ale řada webových stránek, které slibují vysoké zisky pomocí systému na binární opce, upozorňují před omezeným počtem míst, jsou plné lží a popisují příběh neexistujícího obchodníka. Jinými slovy jsou téměř stejné jako Millioner Trader.

 

U těchto projektů (Ultimate4Trading, Algo Cach System nebo Czech Method) podvodníci doporučují obchodovat pomocí programů nebo konkrétních strategií. Vždy se ale jednalo o podvod, protože místo vysoké úspěšnosti byly programy a strategie ztrátové. Tyto weby se vás snaží nalákat k registraci u konkrétního brokera. Jinak tomu není ani v případě projektu Millioner Trader (Million Dollar Trader). Ve videu totiž autor tvrdí, že musíte obchodovat u doporučovaných brokerů.

 

Millioner Trader je podvod

Autor projektu MIllioner Trader ve videu tvrdí, že při obchodování nehrozí žádné riziko. To je samozřejmě nesmysl, protože při obchodování vždy riskujete vložené peníze. Oliver Miller také láká na bonus za vklad až 100%. To, že s přijmutím bonusu se ale zavazujete ke splnění určitých podmínek, vůbec nezmíní. Millioner Trader se podobá podvodným projektům, je plný vymyšlených informací a lží a stejně jako každý podvod láká na rychlé zbohatnutí téměř bez práce. Závěr si snad dokáže vytvořit každý.

 

Binární opce podvod nejsou. Jedná se o běžný investiční nástroj, pomocí kterého můžete na internetu vydělávat. Není to ale jednoduché a rozhodně nezbohatnete bez vlastní snahy pomocí nějakého programu. Pokud si chcete vyzkoušet obchodování bez rizika, můžete využít demo účet, který vám poskytne většina kvalitních brokerů na binární opce. Pokud ale budete obchodovat s reálnými penězi bez zkušeností a znalostí, velmi tím riskujete. 

Oliver Miller s luxusním Porsche v pozadí je taktéž fotomontážWebová stránka Millioner TraderSystém je určen pro prvních padesát obchodníkůDůvěryhodnost systému Millioner Trader je podpořena falešnými recenzemiPodvod: Oliver Miller a Millioner Trader – recenze, zkušenosti, diskuze
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Zkušenosti, diskuze - Oliver Miller (Millioner Trader)

 • Lubor
  Publikováno 26.7.2016 9:59
  Lubor
  Reagovat
  Autor

  Zdravím,
  mně to bylo hned divný, pasáže videa s autorem mají dost zvláštní zpracování, jakoby do nich ten Oliver vůbec nepasoval. Zřejmě to natočili na zeleným pozadí a pak to tam dodělali. Mimochodem, koukal jsem na ty certifikáty či co to je (v dolní části stránky). Jsou tam certifikáty TOP PROFIT SYSTEM, TRADE TRUST, VIP a SSL SECRET TRANSACTION. To je asi taky fake, že? Nebo nějaký certifikát TOP PROFIT SYSTEM existuje?

  • Invest+
   Publikováno 26.7.2016 11:37
   Reagovat
   Autor

   Dobrý den,
   jedná se samozřejmě o zcela smyšlené a fiktivní certifikáty.

 • Vložit komentář