UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Vydělávání peněz přes internet z pohodlí domova je snem mnoha lidí. A právě tento sen si údajně mohou splnit ti, kteří si zakoupí produkt Easy Cash Systém neboli Systém Snadných Peněz. Používání produktu nevyžaduje žádné speciální znalosti a dovednosti, není časově náročné a je dostupné téměř pro každého. Za Systém Snadných Peněz, který má být schopný vydělávat desítky tisíc měsíčně, si autoři účtují totiž pouze 990Kč. Dejte si ale pozor, protože se jedná o podvod!

Recenze - kdo je Tomáš Mikluš a jak systém funguje?

Autorem projektu je Tomáš Mikluš, který popisuje svůj životní příběh na webové stránce propagující Systém Snadných Peněz. Tento systém vytvořil údajně on a původně jej nechtěl sdílet. Později se ale rozhodl produkt prodávat za symbolickou částku, aby umožnil také ostatním vydělávat vysoké částky a žít vysněný život. Autor ale zároveň upozorňuje, že počet kopií, které lze pořídit za zvýhodněnou cenu, je omezen.

 

Na podvodném webu je uvedeno, že za akční cenu lze pořídit už jen 7 posledních kusů. Na omezený počet produktů ovšem upozorňují téměř na každém podvodném webu. Důvěřiví návštěvníci totiž začnou mít pocit, že je rozhodování může o tuto příležitost připravit a tak raději produkt rychle a bez ověření zakoupí. Ve skutečnosti si ovšem může produkt za sníženou cenu objednat úplně každý.

Jak se obchodují binární opce?

Systém snadných peněz je podvod

Je hned několik důvodů, proč projektu Systém Snadných Peněz nedůvěřovat. Jedním z nich jsou například recenze třech uživatelů (Thomas Beneš, Anna Koll, Zdenek Nowak), které autor projektu Tomáš Mikluš vybral pro testování systému. Jejich fotografie jsou zkopírované z různých webových stránek. Ani jedno z uvedených jmen navíc není typicky české, což poukazuje na to, že se jedná o zahraniční projekt. Jejich recenze, ve kterých Easy Cash System vychvalují, jsou vymyšlené. Tito lidé včetně samotné autora totiž vůbec neexistují.

 

Systém Snadných Peněz je s největší pravděpodobností polský projekt, který existuje v mnoha jazykových verzích. Nekompletní překlad a nepříliš povedené zpracování ale mnoho důvěry nevzbuzuje. Například jméno české webové stránky, která je umístěna na slovenské doméně, je napsané maďarsky. Zarážející jsou také poslední odstavce na podvodném webu, které na něj očividně nepatří. Jsou totiž psány ve slovenštině a lákají k zakoupení tablet na hubnutí Acai NaturSlim. Vypadá to tedy, že autoři kromě systému na vydělávání peněz prodávají řadu dalších pochybných produktů.

 

Autoři na podvodné webové stránce ani nenaznačují, prostřednictvím čeho by lidé měli vydělávat. Zmiňují pouze společnost TRADE®, která by měla provozovat platformu, pomocí které se dá vydělávat. Ačkoliv se má jednat o známou firmu, na internetu ji nedohledáte. Autoři zároveň ujišťují návštěvníky webu, že metoda je jednoduchá a jediné, co vyžaduje, je připojení k internetu.

 

Podle všeho se tedy jedná o další obchodní programu na binární opce. Binární opce sice podvod nejsou a dá se pomocí nich vydělávat, ale programy slibující vysoké zisky vás o peníze dříve nebo později připraví.  

 

Kam dál? Binary Option Robot, PorfitSignalsPro, Ultimate4Trading

Zdenek Nowak ke ve skutečnosti Sven MullerFotografie Anny Koll je zakoupena z fotobankyRecenze - webová stránka Systém Snadných PenězCeník softwaru, za nímž stojí Tomáš MiklušPodvod? Systém Snadných Peněz (Tomáš Mikluš) – recenze, zkušenosti
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Systém Snadných Peněz - zkušenosti, diskuze

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář