UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Vydělávání peněz přes internet láká mnoho lidí. Některé projekty toho zneužívají a snaží se svým návštěvníkům pod záminkou různých lží vnutit bezcenné produkty. Na webové adrese změnživot.com (nebo také investujdosebe.com) je článek o milionáři, který se rozhodl zveřejnit svoji unikátní investiční metodu. Jedná se ovšem jen o další podvod a o pokus, jak z lidí vymámit peníze.

Jak služba ZměnŽivot.com funguje?

Autorem webové stránky ZměnŽivot.com (respektive „Změň svůj život!!!“) je Daniel Dale. Ten údajně odhalil investiční metodu, díky které mohou zbohatnout i lidé bez zkušeností.  Svoji metodu se rozhodl poskytnout omezenému počtu zájemců za 990Kč.

 

Pokud se na webu ZměnŽivot.com zaregistrujete, obdržíte platební informace k uhrazení ceny za investiční balíček. Ten by měl podle autora obsahovat podrobný video návod o tom, jak investiční metoda funguje, unikátní software k obchodování, privátní investiční webovou stránku atd. Tento balíček by měl stačit k tomu, abyste mohli vydělávat statisíce korun měsíčně. Daniel Dale z webu zmenzivot.com navíc garantuje, že pokud během dvou měsíců nevyděláte alespoň 800 tisíc Kč, doplatí vám zbývající částku z vlastních úspor.

 

Změn Život je podvod

Zmiňovaný Daniel Dale, údajný autor webové stránky a investiční metody Změn Život, ve skutečnosti neexistuje. Skutečný autor, který zůstává v anonymitě, se pouze snaží zvýšit důvěryhodnost projektu. Stejně tomu je u většiny dalších podvodných projektů, které slibují vysoké zisky bez práce a námahy. Na obrázku vedle registračního formuláře je snímek Michaela Higginse z videa, které můžete najít na serveru youtube.com (kanál Self Employed Business).

 

Balíček, který Daniel Dale na webu Změn Život nabízí, je údajně dostupný pro omezený počet lidí. Kromě toho autor tvrdí, že je akce platná pouze do konce týdne. Webová stránka láká nové investory ale už několik týdnů a přesto je registrace stále možná. Snaha přimět čtenáře k rychlé a nerozvážné registraci je patrná také z toho, že 50 prvních registrovaných klientů má získat 5000Kč na investiční účet.

 

Ve skutečnosti žádné omezení u Změň Život neexistuje, takže počet registrovaných uživatelů před vámi ani datum registrace nehraje žádnou roli. Nikdo vám nedá ani 5000Kč na obchodní účet. Alespoň ne zdarma nebo bez nějakých závazků.  

Jak se obchodují binární opce?

Falešné recenze

Na podvodné webové stránce je několik recenzí, ve kterých spokojení uživatelé doporučují tuto metodu. Jejich fotografie jsou ale zkopírované z různých sociálních sítí. Nejčastěji pocházejí z ruských profilů. Například na fotografii, která má zobrazovat jistého Šimona z Hradce Králové, je ve skutečnosti ruský herec Sergey Ershov. Fotografie Kláry z Prahy je zkopírovaná pro změnu z profilu Evgenie Lishove.

 

Ve všech recenzích je mimochodem stejná gramatická chyba v oslovení autora (Daniely místo Danieli). Jsou jen dvě možná vysvětlení: Buď všichni udělali stejnou chybou, nebo všechny recenze psal ten stejný člověk.

 

Unikátní obchodní software

Co konkrétně je onou vysoce výdělečnou metodou, na webu uvedeno není. Autor pouze zmiňuje, že se jedná o investování do virtuální měny. Podle všeho se ale jedná o další obchodní program na binární opce nebo forex, který bude automaticky obchodovat nebo zasílat signály k transakcím.

 

Webová stránka Zmenzivot.com (resp. investujdosebe.com) se až nápadně podobá dalším podvodům, které lákají na obchodování binárních opcí. Například projekt „Bezpečné Vydělávání“ láká prostřednictvím neexistujícího obchodníka Adama Abramoviče na rychlé a jednoduché zbohatnutí (viz. Podvod: Adam Abramovič (Abramovičova Akademie) – recenze, zkušenosti), stejně jako například web Star-News5 s fiktivním milionářem Lukášem Brabcem (viz. Podvod STAR-NEWS5.com a Lukáš Brabec – recenze, zkušenosti, diskuze). Všechny tyto podvody navíc obsahují falešné recenze a mají být určené pro omezený počet lidí.

 

Obchodování a investování vyžaduje znalosti. Pokud začnete obchodovat na základě nějakého programu, velmi tím riskujete.  Profitabilní obchodní programy dosahující tak vysokých zisků, jak autoři podvodů uvádějí, na internetu zkrátka nenajdete. Chcete-li na binárních opcích vydělávat, budete se muset důkladně připravit. 

Na úvodním videu Změn Život je ve skutečnosti Michael Higgins, nikoliv Daniel DaleKomentáře na webu zmenzivot.com jsou falešnéRecenze - projekt Změn Život (ZměnŽivot.com) je podvodRecenze: Podvod ZMĚN ŽIVOT a Daniel Dale (ZměnŽivot, zmenzivot.com)
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář