UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Rozruch vyvolaný podvodným systémem OptioNavigator ještě ani neutichl, a internetem koluje obdobná služba pod názvem Binary Bot Pro (BinaryBotPro). V tomto případě za jedinečným programem stojí údajně Čech.

Aby vám byl tento program zpřístupněn, je nezbytná registrace u jednoho z vybraných brokerů na binární opce. V případě služby Binary Bot Pro existují dvě alternativy, OptionFair a AnyOption. Jak již bylo v předchozích článcích řečeno, broker tvoří klientovu protistranu při obchodování opcí. Je jasné, že čím hůře bude takový program fungovat, tím více broker vydělá. Někteří brokeři navíc nabízejí podíl ze ztrát klientů, které jim obstaráte. To by mohlo vysvětlovat účel, za jakým tyto programy vznikají.

 

Tento „výjimečný“ program se příliš neliší od konkurenčních produktů. Binary Bot Pro vám jednoduše dává signály k obchodování. Osobní zkušenost s Binary Bot nemáme, jelikož jsme ihned usoudili, že se jedná o nepovedený pokus, jak z traderů dostat peníze. Obchodníci, kteří službu opravdu použili, ji ovšem hodnotí velmi kriticky. Údajně se jedná o náhodně generované signály, které nedosahují ani 50% úspěšnosti. Takové obchodování je pro investora při daných profitech zákonitě ztrátové.

 

Pavel Kováč a Binary Bot Pro

 

Služba vzbuzuje podezření i z mnoha jiných důvodů. Tím prvním je samotná propagace. Na oficiálních stránkách jste se mohli dočíst, že je program výsledkem dlouhodobé práce českého obchodníka Pavla Kováče. Ten se velkoryse rozhodl, že program na obchodování binárních opcí zdarma zpřístupní pro veřejnost. Web obsahuje i zcela irelevantní informace o enormních příjmech Pavla Kováče, aby těmito velkými čísly ohromil všechny tradery, kteří chtějí rychle a bez rizika zbohatnout na binárních opcích.

 

Není těžké odhalit, že nikdo takový neexistuje. Web BinaryBotPro totiž v různých jazykových verzích udával odlišné informace. Podle italského překladu je strůjcem programu Ital Carlo Antonelli, britská verze oficiální stránky pro změnu za zakladatele této služby považuje Angličana jménem Matt Evans. Nikoho asi nepřekvapí, že příběhy i fotky těchto pánů jsou totožné.

Jak se obchodují binární opce?

Proč oficiální web udává tak rozporuplné informace? Protože služba Binary Bot Pro je evidentně podvod. Neexistuje jiné rozumné vysvětlení.  

 

Binární opce podvod nejsou a lze na nich vydělat

 

Kvůli těmto obchodním botům a jiným podvodům vzbuzují binární opce v očích mnohých lidí nedůvěru, a to zcela neprávem. Obchodování s binárními opcemi u správného brokera je bezpečné a s použitím vhodné strategie může být i velmi výnosné. Berte ale na vědomí, že vhodná obchodní strategie určitě neobsahuje využívání programů, jako jsou FreeDiamondApp, OptioNavigator a právě i Binary Bot Pro. 

AOS Binary Bot Pro - webový platformaVýzva k dobití prostředků v BinaryBotProWeb fiktivního obchodníka Roberta Hunta, který AOS doporučujeWeb fiktivního tradera Davida GarcíiRecenze robota Binary Bot Pro – automatického obchodního systému
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář