UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Po delší pauze se na scéně binárních opcí objevil další pochybný obchodní systém, který má být synonymem vysokého zhodnocení investic i pro nezkušené obchodníky. Pod pojmem The Timing System se údajně skrývá chytrý obchodní algoritmus. Podle slov z propagačního videa se autor systému snaží pomstít za jeho odcizení tím, že jej zdarma poskytuje lidem a znemožňuje tak jeho prodej. Jaká je ale skutečnost o tomto obchodním systému?

The Timing System  klientům doporučuje obchodovat binární opce na základě nástroje Sentiment Tool při použití poněkud agresivnějšího money managementu martingale, známého spíše z hazardních her. Tuto kombinaci již dříve propagoval obdobný projekt Euro Millionaire System, který pouze lákal nové a nezkušené investory. Nejedná se tedy o nic průlomového.

 

 Sentiment Tool je klasické srovnání aktuální volby ostatních obchodníků, které například u brokera TopOption naleznete pod názvem „Trading trends“ (dříve „Trader‘s choice“). Tento jednoduchý nástroj ukazuje, kolik investorů očekává růst a kolik pokles ceny. Bohužel, nikde není psáno, že většina investorů na binárních opcích profituje. Jít s davem, jak k tomu The Timing System navádí, tedy není ani zdaleka tak chytré, jak autor projektu tvrdí. 

 

Základní myšlenkou strategie martingale je, že pravděpodobnost více neúspěchů v řadě je malá. Investoři obchodující tímto způsobem tedy po každé neúspěšné transakci navyšují investice, aby případná výhra pokryla všechny předchozí ztráty. Při obchodování ale více neúspěchů v řadě není nic neobvyklého, a rostoucí náklady na jednotlivé investice mohou rychle vynulovat každé obchodní konto.

 

Pokud vám argumenty autora The Timing System připadají rozumné, vyzkoušejte si tuto strategii na demo účtu na binární opce, aby vaše ztráty nebyly skutečné. Sami totiž uvidíte, jak je tato strategie na binární opce z dlouhodobého hlediska riskantní a nevýhodná. 

Jak se obchodují binární opce?

Zaměřeno nejen na české investory

Příběh údajného autora této strategie je smyšlený. The Timing System je zahraničním projektem a existuje v mnoha jazykových verzích (včetně té české). To jasně dokazuje instruktážní video, které, ačkoliv je jasně určeno pro české obchodníky, nemá český dabing. Stejné video a webové stránky projektu naleznete například v německé, anglické ale i arabské verzi.

 

Proč tedy tento systém vznikl? Projekt The Timing System se snaží nalákat nové investory k brokerovi StockPair, ačkoliv veškeré nástroje potřebné k této strategii naleznete u většiny konkurenčních brokerů. StockPair sice patří mezi ověřené a licencované brokery, ale investoři by si měli brokera vybrat sami a neobchodovat s přesvědčením, že je to tak jednoduché.

 

Podobných podvodných projektů je nespočet. Všechny úmyslně využívají binární opce pro jejich jednoduchý princip. Pokud chcete dlouhodobě a stabilně vydělávat na obchodování binárních opcí, je nutné investovat nejen peníze, ale i čas. Bez potřebných informací  jen hazardujete se svým kapitálem.

 

Kam dál? ETX Capital, OptionTrade, OptionTime, binární opce podvod

Webová stránka projektu The Timing SystemThe Timing System – recenze systému na binární opce
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze

Vložit komentář