UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

JCtrading.info (Guide Binary Option CS) je jedna z dalších webových stránek, které doporučují obchodování binárních opcí pomocí jednoduché obchodní strategie. Na webové stránce je důkladně vysvětlena obchodní strategie, která vám prý umožnit vydělávat přes 3.000 EURO měsíčně. Autorem webové stránky jctrading.info je finanční poradce Andrew Lloyd, který pracuje ve společnosti JC Investing Ltd. Používání jeho obchodní strategie vám ale důrazně nedoporučujeme.    

Unikátní nebo bezcenná strategie?

Andrew Lloyd na své webu popisuje strategii, jak vydělat 100€ denně s pouhým 1€ na začátku. Obchodování pomocí jeho strategie údajně nevyžaduje ani zkušenosti s obchodováním. Celá strategie je založená na vyhledávání trendů na trhu. Vychází totiž z myšlenky, že pokud hodnota některého aktiva již delší dobu roste, bude růst i v následujících minutách. Pokud naopak dlouhodobě klesá, měla by klesat i v blízké budoucnosti.

 

První a základní část strategie tedy říká: Pokud graf ceny delší dobu roste, investujte na růst. Pokud křivka v grafu naopak dlouhodobě padá, investujte na pokles. Druhá část strategie se týká velikosti jednotlivých investic. Obchodník si má stanovit menší částku, kterou bude opakovaně investovat. Andrew Lloyd doporučuje při každé neúspěšné transakci investici zdvojnásobit. Takto mají obchodníci pokračovat, dokud některá transakce nedopadne úspěšně. Až pak se mohou vrátit k původní investici. Tím by měli pokrýt ztráty z neúspěšných transakcí a ještě inkasovat malý zisk. 

Jak se obchodují binární opce?

Andrew Lloyd a jeho nefunkční strategie

Udělat správnou předpověď, jestli bude cena aktiva za pět minut nižší nebo vyšší, není jednoduché.  Pokud křivka v grafu delší dobu klesá, neznamená to, že bude klesat i nadále. Trh je dynamický a v grafu můžete vidět, jak se trendy neustále mění. Letmým pohledem na graf toho moc nezjistíte, takže obchodování pomocí této metody, kterou promuje Andrew Lloyd, připomíná spíše hazardní hru.

 

Vůbec největší problém je zdvojnásobování investic po neúspěšných obchodech. Tato metoda, která já známá spíše mezi hráči rulety, se jmenuje Martingale. Pokud byste ji chtěli aplikovat na binární opce, museli byste ji mírně modifikovat, což Andrew Lloyd neudělal. Kvůli tomu se metoda už po třech neúspěšných obchodech v řadě stává ztrátová.

 

Představte si případ, že základní investice je 5$ a třikrát v řadě neuspějete. Při každém neúspěchu musíte zdvojnásobit investici. Investice u čtvrté transakce bude 40$ a celkově budete mít ztrátu 75$ (5+10+20+40). Pokud by byla čtvrtá transakce úspěšná, vrátilo by se vám jen 72$ (40$ je původní investice a 32$ je profit při zhodnocení 80%). Pokud byste naopak i nadále měli smůlu, ztráta by se zvyšovala.

 

 Aby metoda fungovala, musely by se investice při neúspěchu zvyšovat více než dvakrát, nebo byste museli obchodovat se zhodnocením 100% (obvykle je 70-80%). Hlavní problém metody Martingale je ovšem ten, že série neúspěchů zapříčiní rychlý nárůst investované částky, na kterou nebudete mít dříve nebo později dostatek peněz.

 

Nedůvěryhodný web JC Investing Ltd.

Reklamní weby, které slibují vysoce úspěšnou strategii, program nebo obchodní signály na binární opce, často obsahují příběh o neexistujícím obchodníkovi. Na tomto příběhu se autoři snaží demonstrovat úspěšnost a jednoduchost obchodní metody. Mezi neexistující obchodníky patří například Daniel Dale, Tomáš Stodola nebo Miroslav Kadlec. To stejné se dá předpokládat také v případě Andrewa Lloyda.  Podezřelé je totiž už jen to, že o společnosti JC Investing Ltd., ve které Lloyd pracuje, na internetu nic nenajdete.

 

Diskuze pod hlavním článkem na webu JC Investing Ltd. je falešná. Nemůžete do ní vkládat vlastní komentáře ani reagovat na ty stávající. Jména diskutujících jsou převážně cizího původu, takže to vypadá, že je diskuze jen zkopírovaná z nějakého zahraničního podvodu. Většina podvodů, se kterými se setkáte (např. Obchodování pro nováčky), jsou totiž původně zahraniční projekty přeložené do češtiny.

 

Má obchodování binárních opcí smysl?

Strategie Andrewa Lloyda má jednu zásadní výhodu: můžete si ji otestovat na demo účtu, aniž byste riskovali vlastní peníze. Stačí si zvolit nějakou kvalitní brokerskou společnost a demo účet si bezplatně aktivovat. Nedoporučujeme vybírat z brokerů, na které odkazuje web jctrading.info. Obchodování na demo účtu probíhá stejně jako na reálném účtu, ale s virtuálním vkladem, takže zisky a ztráty nejsou skutečné.

 

Na závěr jen zopakujeme, že binární opce nejsou podvod ale běžný investiční nástroj. Pokud se budete vzdělávat a důkladně se na obchodování připravíte, můžete pomocí binárních opcí vydělávat. Bez zkušeností a znalostí své peníze ale nezhodnotíte. 

Webová stránka na níž Andrew Lloyd z JC Investing Ltd popisuje Pokud na web nevstoupíte přes reklamní odkaz, zobrazí se Vám tato verzePodvod: Andrew Lloyd a JC Investing Ltd. – recenze, zkušenosti
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Andrew Lloyd - diskuze

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář