Podmínky používání

Všeobecné podmínky pro používání portálu InvestPlus.cz

  • Portál InvestPlus.cz ani jeho provozovatel nejsou registrovaným brokerem, investičním poradcem ani makléřem.
  • Portál InvestPlus.cz je určen výhradně ke studijním účelům. Obsažené informace nelze považovat za analýzu investičních příležitostí ani investiční doporučení. Provozovatel portálu InvestPlus.cz není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
  • Provozovatel portálu InvestPlus.cz neručí za přesnost, adekvátnost, úplnost a platnost veškerých informací a materiálů obsažených na webových stránkách a výslovně se zříkají jakékoli odpovědnosti za tyto chyby a nedostatky.
  • Provozovatel portálu InvestPlus.cz neodpovídá za žádné škody, včetně a bez omezení přímých či nepřímých škod, zvláštních, nahodilých nebo následných škod, ztrát či nákladů vzniklých v souvislosti s informacemi na portále InvestPlus.cz zveřejněnými.
  • Provozovatel portálu InvestPlus.cz si vyhrazuje právo kdykoliv měnit a upravovat poskytnuté informace bez předchozího upozornění.
  • Minulá výkonnost, předpověděná návratnost nebo pravděpodobné scénáře výkonu, uváděné portálem Investplus.cz, negarantují výkonnost aktuální či budoucí.
  • Příspěvky uveřejněné v diskuzích pod jednotlivými příspěvky vyjadřují názory čtenářů, nikoliv provozovatele portálu InvestPlus.cz, který za jejich obsah nenese žádnou zodpovědnost.
  • Na portále Investplus.cz jsou propagovány společnosti, které jsou dle uvážení provozovatele shledány jako kvalitní. Provozovatel portálu InvestPlus.cz vybírá pouze společnosti, které jsou oprávněny poskytovat finanční služby v ČR a na které má dobré reference či přímé osobní zkušenosti.
  • Provozovatel portálu Investplus.cz má uzavřené partnerství s některými společnostmi, které najdete na těchto stránkách. Proto, pokud použijete náš odkaz pro registraci, můžeme získat provizi, která vás nic nestojí.

Poučení o riziku

Upozornění na rizika spojené s obchodováním CFD kontraktů, akcií, binárních opcí či kryptoměn: Produkty nabízené společnostmi, které jsou uvedeny na této stránce, nesou vysokou míru rizika a nemusí být vhodné pro každého investora. Existuje riziko ztráty celého vkladu, u CFD existuje i riziko ztráty přesahující počáteční margin. U 74 – 89% účtů retailových investorů došlo při obchodování s CFD ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak CFD funguje a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz. Obchodujte pouze s finančním kapitálem, který si můžete dovolit ztratit.