SmartBotPro je obchodní program na binární opce, který by měl obchodovat zcela samostatně namísto obchodníka. Jediné, co musí obchodník udělat, je spustit obchodního robota, a pak už jen může sledovat, jak robot obchoduje. Podle výsledků uvedených na oficiálním webu SmartBotPro by měl robot dosahovat vysoké úspěšnosti, a tím pádem i vysokých zisků. Jenže tak snadně na binárních opcích nevyděláte.

Starý program v novém kabátě

Program je zadarmo a nevyžaduje údajně žádné speciální znalosti ani zkušenosti s obchodováním. SmartBotPro ovšem využívá stejnou platformu, na které funguje několik obchodních robotů na binární opce se špatnou pověstí. Konkrétně se jedná například o systémy Option Robot, Dual Robot, RobotBinario, RobotFX nebo iRobot. Všechny tyto systémy samozřejmě slibují to stejné: jednoduché zbohatnutí z pohodlí domova bez námahy, jenže realita je jiná. Úspěšnost těchto obchodních robotů je tak nízká, že jsou z dlouhodobého hlediska ztrátoví.

 

Výsledky uvedené na oficiální webové stránce SmartBotPro nejsou důvěryhodné a robota si nemůžete bez vkladu peněz vůbec otestovat. Jenže ani testovací demo účty u těchto robotů nic neřeší. Podvodní roboti na demo účtech totiž falšují výsledky transakcí, aby alespoň na testovacím účtu byli ziskoví. Na skutečném účtu, kde se obchoduje se skutečnými penězi, robot nic podobného udělat nemůže.

 

SmartBotPro je mezinárodní projekt, který se snaží přilákat co nejvíce nových lidí k obchodování binárních opcí. Web SmartBotPro má totiž kromě češtiny přes deset dalších překladů. Před obchodním robotem SmartBotPro varoval například italský regulační úřad CONSOB, jelikož provozovatel obchodního robota není licencovaný. 

Jak se obchodují binární opce?

SmartBotPro není poslední

Již nyní lze téměř s jistotou tvrdit, že SmartBotPro není poslední podvodný obchodní robot. Následovat jej budou další systémy na binární opce, které budou slibovat vysoké zisky a snadné zbohatnutí, ale ve skutečnosti budou ztrátové. Proto byste podobným webovým stránkám neměli věřit.

 

Pokud na platformu SmartBotPro  vložíte peníze, není ještě nic ztraceno. O peníze přijdete až ve chvíli, kdy obchodní robot bude neúspěšně obchodovat. Ztráty, které robot způsobí, vám bohužel už nikdo nikdy nevrátí.

 

SmartBotPro je pouze aplikace, která za vás obchoduje u skutečného brokera na binární opce. Proto se vám při registraci automaticky vytvoří účet u brokera na binární opce. Brokera si ale nemůžete vybrat. Peníze vložené přes aplikaci SmartBotPro jsou uložené u brokera, odkud si je můžete kdykoliv vybrat (pokud je robot ještě „neprohrál“). Brokeři ale výběr peněz umožňují až poté, co jim zašlete kopie požadovaných osobních dokumentů.

 

  Binární opce nejsou podvod, a pokud se jim budete dostatečně věnovat, můžete na nich skutečně vydělávat. Dejte si ale pozor na webové stránky, které pod záminkou snadného zbohatnutí lákají k obchodování binárních opcí. Binární opce mají sice jednoduchý princip, jenže vytvořit ziskovou strategii už tak jednoduché není. 

 

Kam dál? Milan Thomas, EasyCash System

Webová stránka programu SmartBotProRecenze: Obchodní program SmartBotPro (Smart Bot Pro) je podvod
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze k Smart Bot Pro

Vložit komentář