UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

V této recenzi se podíváme na službu „PŘIVÝDĚLEK NA DOMA“, která vám za pouhou registraci zpřístupní unikátní systém pro obchodování přes internet. Autorem projektu je 36letý finanční poradce Martin Pospíšil. Ten vytvořil systém, pomocí kterého dokázal původních 2000 USD navýšit za pouhé 2 měsíce na 27 tisíc USD. Svůj systém se Martin Pospíšil rozhodl sdílet s několika lidmi, mezi které se prý můžete dostat i vy.

Jak to celé funguje

Jeho metoda spočívá v investování do binárních opcí. Binární opce se obchodují přes internet na webových stránkách brokerských společností. Na jednu z nich odkazuje i web privydelekdoma.com. Pokud se u doporučovaného brokera zaregistrujete a otevřete si obchodní účet, získáte přístup k obchodním tipům (tzv. signálům) na webu Martinovo Signály

 

Binární opce fungují tak, že obchodníci „vsázejí“ na to, zda bude cena aktiva (například ropy) za určitou dobu vyšší nebo nižší, než je aktuální cena. Systém Martinovo Signály automaticky analyzuje trh a zasílá uživatelům tipy k transakcím. Autor Martin Pospíšil dává klientům zkušební lhůtu, kdy mohou jeho systém bezplatně používat. Pokud se po uplynutí této lhůty rozhodnete i nadále obchodní signály používat, zaplatíte každý měsíc poplatek 30$ a 1% z dosažených zisků.

 

Martin Pospíšil - jde o podvod?

Stejná webová stránka má hned několik překladů. Na cizojazyčných verzích se dočtete ten stejný příběh, ovšem detaily (jako například jména autora, jímž u české verze Martin Pospíšil) se odlišují. To, že česká verze je pouhým překladem zahraničního originálu, je ale z některých vět evidentní.  Vždyť samotné pojmenování „Martinovo signály“ připomíná spíše nepovedený překlad.

 

Projekty, které lákají na vysoce ziskové programy, často upozorňují, že se registrovat může jen omezený počet lidí. Čtenáři se ze strachu, aby o takovou příležitost nepřišli, rychle zaregistrují, aniž by si projekt ověřili. S omezeným počtem bezplatných registrací se můžeme setkat i v případě systému, jehož autorem je Martin Pošpíšil. Ve skutečnosti ale počet registrací omezený není. 

Jak se obchodují binární opce?

Co je a co není pravda?

Martin Pospíšil pravděpodobně vůbec neexistuje, protože na každé zahraniční verzi je jako autor uveden někdo jiný. S vymyšlenými obchodníky, kteří údajně zbohatli na binárních opcích, se u podvodů setkáte běžně (např. Daniel Dale, Miroslav Kadlec, Martin Kozel atd.). Vymyšlené jsou i recenze, ve kterých uživatelé systém doporučují. Úplně stejné recenze totiž najdete i na cizojazyčných verzích, ovšem s jinými jmény. U jedné z recenzí je navíc jako autor uveden „Láďa“, ačkoliv je na fotografii uživatele žena.

 

Autor si na webu privydelekdoma.com několikrát protiřečí. Ve videu například zazní, že obchodní program dostanete zdarma na jeden. Na webové stránce a v dalším videu ale autor tvrdí, že program můžete používat bezplatně celý měsíc.

 

Na webu privydelekdoma.com se píše, že pomocí systému Martinovo Signály můžete každý měsíc zdvojnásobit své investice. V dalším odstavci je pro změnu napsané, že vám autor ukáže, jak navýšil vklad 500$ za pouhou hodinu o 350$.

 

 

Alternativní verze privydelekdoma.com

Jedna z variant webu „PŘIVÝDĚLEK NA DOMA“ odkazuje místo binárních opcí na obchodování forexu.  Konkrétně na službu sociálního obchodování TRADEO, se kterou souvisí také web tradeo-cz.com. I v tomto případě se ale jedná o způsob, jak přesvědčit nové obchodníky k registraci. Sociální obchodování a kopírování cizích transakcí může vypadat jednoduše, ovšem bez zkušeností a znalostí na něm žádné peníze nevyděláte.

 

 

Jsou binární opce podvod?

Binární opce jsou běžný investiční nástroj, který využívají tisíce obchodníků po celém světě. Samotné binární opce totiž nejsou podvod. Na internetu se ale setkáte z mnoha podvodnými projekty, které slibují rychlé a jednoduché zbohatnutí právě pomocí binárních opcí. Aktuálně jsou to například projekty StartUp365 nebo Akademii Adama Abramoviče.

 

Pokud jste se do systému „Martinovo Signály“ již zaregistrovali a vložili jste peníze na obchodní účet, nezoufejte. Brokerská společnost TopOption, na kterou podvodníci odkazují, je kvalitní a regulovaná společnost, která vám kdykoliv umožní vybrat vložené peníze zpět. Bohužel se ale nevyhnete verifikaci (zasílání ofocených osobních dokumentů), kterou brokeři vyžadují, aby zabránili praní špinavých peněz.

 

Pokud jste peníze vložili a získali jste přístup k obchodním signálům, můžete si je jednoduše otestovat, aniž byste riskovali vlastní kapitál. Stačí si založit cvičný demo účet na binární opce a na něm transakce podle signálů uzavírat. Zisky a ztráty na demo účtu nejsou skutečné, ale ukazují, jak byste si vedli na reálném účtu. Zjistíte tak, jaká je skutečná úspěšnost signálů. Kdyby ale systém vydělával, nemuseli by přece autoři na webu privydelekdoma.com lhát.  

Recenze - Martin Pospíšil je podvodZahraniční varianta podvodu Darbas InternetZkušenosti obchodníků a privydelekdoma.com jsou negativníPodvod: Martin Pospíšil (privydelekdoma.com) – recenze, zkušenosti
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Martin Pospíšil - diskuze, zkušenosti

 • Lubomír
  22.6.2016 16:35
  Lubomír
  Autor

  Zdravím Vás, před malou chvílí jsem narazil na web, na kterém Martin Pospíšil zveřejňuje obchodní signály. Signály jsem si propočítal a došel jsem ke stejnému závěru, jako Vy. Jde jednoznačně o podvod. Ta webová stránka však vypadala trochu jinak, navíc údajný pan Pospíšil měl na webu jinou osobní fotografii. Jinak vše stejné. Asi má těch podvodů na internetu více …

 • ?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

  Vložit komentář