UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Aktualizováno: V posledních dnech zaplavily český internet reklamy odkazující na projekt ProfitOnline.  Příběh o matce samoživitelce, která díky zázračnému systému vydělává přes 7 tisíc Eur měsíčně, recenze a diskuze plné kladných ohlasů naznačují, že je možné vydělávat z pohodlí domova téměř bez práce. Jaká je ale skutečnost o projektu ProfitOnline?

Recenze ProfitOnline cz

Profit Online je služba vyžadující registraci. Návštěvníci oficiálního webu profitonline.cz nejsou nijak seznámeni s principem projektu a není jim ani nastíněno o co se vlastně jedná. Po registraci u profitonline se vám automaticky vytvoří účet u brokera EZTrader, který umožňuje obchodovat binární opce.

 

ProfitOnline je systém, který generuje tipy na obchodování binárních opcí (tzv. signály), které jsou pak hromadně rozesílány mezi zaregistrované klienty. Na tom není nic tak hrozného, ovšem příběhy o rychlém zbohatnutí a vysoké úspěšnosti zaslaných tipů jsou smyšlené. Generované signály jsou s největší pravděpodobností zcela náhodné a jejich úspěšnost není pro výnosné obchodování dostačující.

 

Pokud se tedy investor těmito signály bude řídit a bude uzavírat transakce přesně podle obdržených tipů, hraje velmi nebezpečnou hru. Nelze vyloučit, že několik transakcí dopadne úspěšně, ovšem z dlouhodobého hlediska je takové obchodování ztrátové.

 

Falešné recenze a zmanipulované diskuze - PracujOnline

Podvod Profit online se od ostatních podvodů liší zejména v tom, že ho podpírá mnoho podvodných webů a smyšlených recenzí, které systém vychvalují. Tyto weby obvykle neobsahují žádné další informace ani žádné jiné rubriky a články, jelikož vznikly jen proto, aby přesvědčili naivní investory.

 

Projekt Profit online existuje v mnoha jazykových verzích a to včetně propagačních webů. Ty například obsahují stejný příběh o ženě, která pomocí daného systému vydělává tisíce EUR měsíčně. V české verzi na webu PracujOnline se píše o Lucii Květoňové z Prahy (ve španělské verzi je to pak například Valeria Oritz z Madridu).  Je neuvěřitelné, že také falešné videoreportáže existují pro ostatní země s tím rozdílem, že ve video vždy vystupují rodilí mluvčí daného státu.

 

Ti opatrní si určitě zjistili, že adresa webu profit online byla zaregistrovaná v červnu 2015. Není tedy možné, aby někteří klienti ProfitOnline mohli pomocí systému obchodovat déle než jeden měsíc, jak je v podvodných článcích často uvedeno.

 

Zdroj: Profit Online je podvod

 

EZTrader – broker bez zábran

Samotný broker EZTrader, kterého autoři webu profit online doporučují, byl v minulosti několikrát kritizován za pochybné reklamní kampaně. Broker je sice licencovaný u kyperské komise CySEC, ale licenci ČNB nemá. EZ Trader navíc patří mezi makléře s nejnižším zhodnocením, takže aby jeho klienti vydělali, musí mít vyšší úspěšnost při obchodování než například u brokera TopOption. Ten totiž nabízí zhodnocení v průměru o 10% vyšší.

 

Nepochybujte o tom, že se jedná o další podvod. Stačí si uvědomit, že ProfitOnline vykazuje výraznou podobnost s podvodným projektem OptioNavigator. Ten taktéž doporučoval brokera EZTrader  a byl vystavěn na stejném systému. Důrazně vám tedy doporučujeme se projektu ProfitOnline vyvarovat. 

Varování před aktivitami projektu ProfitOnline vydala již i ČNB, která varovala před skutečností, že peníze investorů nejsou u tohoto projektu ze zákona pojištěny. 

Jak se obchodují binární opce?

Binární opce samotné podvod nejsou a je pravda, že se pro mnohé mohou stát přivýdělkem i hlavním zdrojem příjmů. Takoví investoři se ovšem musí vzdělávat a věnovat obchodování svůj volný čas. Projekt ProfitOnline cílí na důvěřivé lidi, kteří chtějí vydělávat bez práce. Takhle to ale v binárním obchodování nefunguje.

Webová stránka ProfitOnline czDokončení registrace na webu ProfitOnline a spojení s EZTraderWeb PracujOnline s falešnými recenzemiŠpanělská verze webu PracujOnlineProfitOnline je podvod - varování vydala i ČNBPodvod ProfitOnline a PracujOnline – varování vydala i ČNB
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze k projektu ProfitOnline (PracujOnline)

 • Zdeňka
  23.7.2015 7:46
  Zdeňka
  Autor

  Zdravím, sama jsem tento systém vyzkoušela a přišla jsem o vše, co jsem vložila. Napsala jsem tento poznatek do recenzí na jejich reklamní stránce, kde jsou všichni “údajně” spokojení a má recenze nebyla zveřejněna. Tím se mi potvrdilo to, co jsem si myslela. Jde o to, vytahat s lidí, kteří na to nejsou školeni co jak nejvíc peněz. Je mi líto těch, kteří do tohoto vkládají své poslední naděje pod záminkou, že budou rychle a snadno vydělávat.

 • Michal
  14.7.2015 18:48
  Michal
  Autor

  Díky že ste se podělili o vaše zkušenosti teď vím že do toho nemám chodit.Právě ny seznamu byla od nich reklama že můžu vydělávat 700 euro deně a že maj posledních 36 volných míst a pro založení účtu musim vložit 2.500kč.Otevřeli ste mi oči,cice účet sem si založil ale peníze tam posílat nebudu vdy si radši ověřim co píšou lidi mimo jejich stránky.Teď vím že sou to akorát podvodníci a peníze odemě neuviděj

  • Invest+
   14.7.2015 22:25
   Autor

   Dobrý den,

   binárními opcemi takového výdělku lze dosáhnout, ale určitě né u podvodného brokera jako je EZTrader a s falešnými obchodními signály :) Uváděný příběh zní tak spíše jako pohádka, přecijen “Nezaměstnaná žena vydělávající statisíce měsíčně sděluje své know-how”, to už je zvláštní samo o sobě.

 • ?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

  Vložit komentář