UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Aktualizováno: Vize systému, který by dokázal zhodnocovat vaše peníze na základě složitého algoritmu, se zdá být reálná.  Mnoho lidí, hledajících zaručený způsob jak vydělat na opcích, naivně věří, že jim umožní jeden z obchodních botů, kterých v souvislosti s binárními opcemi značně přibývá. V poslední době se nejvíce mluví o „sofistikovaném“ systému OptioNavigator. V krátké recenzi na OptioNavigator vám vysvětlíme, proč je tato služba považována za podvod

Čemu se investor používající OptioNavigator (někdy mylně označován jako OptionNavigator či OptioNavigátor) nevyhne? K obchodování pomocí této služby je nezbytná registrace. V propagačních materiálech je uvedeno, že je registrace a užívaní OptioNavigatoru zcela zdarma, aby si vybudoval silnou klientelu, a poté bude zpoplatněn. Tím má být vysvětleno, proč je tak úžasná služba poskytována zdarma.

 

Po registraci vám je doporučen makléř. OptioNavigator neslouží jako broker ale jako program, který bude rozhodovat za vás, takže vklad je třeba provést u brokera. OptioNavigator vás ochotně odkáže na brokera EZTrader, kterému očividně nevadí získávat nové klienty prostřednictvím této pochybné služby. Kvalitní broker na opce nemá takové praktiky určitě zapotřebí.  Navíc se spojitost mezi EZTrader a OptioNavigator nedá při registraci přehlédnout.

 

Dalším nevyhnutelným krokem je vklad peněz k brokerovi. Dokud tak neučiníte, nezískáte přístup k typům tohoto programu. Je zarážející, že ačkoli má být Optionavigator zcela zdarma, nebude vám zpřístupněn dříve, než si zašlete minimálně 200 € k EZTrader. Po vkladu lze začít obchodovat pomocí OptioNavigator, který získá informaci o dobití stejně rychle jako broker.

Promyšlený podvod ...

 

Princip je jednoduchý. Software vám doporučí, zda cena vámi vybraného aktiva klesne či stoupne. Je nemožné zvolit opačnou možnost, můžete pouze potvrzovat typy tohoto obchodního bota. Zbohatnout tak může i zcela nezkušený člověk. Alespoň tak má obchodování s Optionavigátor fungovat. Záruka toho, že je typ správný, ale neexistuje. Tyto programy navíc atakují i vaši psychiku, jelikož ze začátku vám často dávají typy, které opravdu mohou vést k úspěchu, aby u vás vzbudily pocit důvěry. Toho pak ale náležitě zneužijí.

 

Háček je v tom, že společnosti, které vytváří volně přístupné služby tohoto typu, zpravidla vydělávají na neúspěchu svých klientů. Jaká je tedy asi pravděpodobnost, že typy, které vám Optionavigator dává, vedou k úspěchu.

OptioNavigator - nesmyslné chování

 

Není ani výjimkou, že vám tento chytrý program vygeneruje možnost PUT a  CALL na stejné aktivum se stejnou dobou exspirace zároveň, což už moc chytře nevypadá. Pokud by OptionNavigator skutečně pouze náhodně generoval doporučené obchody, pak je pravděpodobnost úspěchu nulová. A vše tomu bohužel nasvědčuje.

Na internetu se též objevilo video, ve kterém vás úspěšný obchodník seznamuje s touto službou. Již při zhlédnutí tohoto videa musí každému dojít, že zde není všechno v pořádku. Jedná se o pouhý propagační materiál, který nás má přesvědčit o funkčnosti OptioNavigator. Video totiž existuje v mnoha jazykových verzích a český překlad nepatří k těm nejpovedenějším.

Jak se obchodují binární opce?

Obchodujte zásadně u ověřených brokerů

Pokud nevíte kde obchodovat binární opce, určitě se vyvarujte těmto zaručeným cestám k zisku. Nejedná se o nic jiného, než byl i příběh Tomáše Stodoly, tedy pouze o reklamní tah pro získání klientů. Nebo snad věříte, že vám někdo dá peníze za pouhou registraci v dnešní době, kdy vám mnohdy není zaplacena ani kvalitní práce?

OptioNavigator.com zkušenosti s podvodným systémemOtázky, prostřednictvím nich se snaží služba přesvědčit klientyPodvodný systém OptioNavigator – recenze, diskuze
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze k OptioNavigator

 • Miroslav
  9.10.2015 0:39
  Miroslav
  Autor

  Také přidám jména s odkazy dvou podvodníků :
  http://overnightprofitssystem.co . Tento požaduje všechny údaje z platební karty. Mě pak převedl téměř všechny peníze z účtu na svoji platformu kde je všechny prohrál. Z 12-ti jím otevřených obchodů bylo 8 ztrátových a 4 ziskové.
  Další je https://fiveminuteexperimentsystem.co/ používá stejný soft,stránky je velmi podobná a také má stejnou “úspěšnost” 2x ztráta na 1 zisk.

 • Fiala
  25.7.2015 20:14
  Fiala
  Autor

  Dobrý den pokud jsem se už na tuto stránku zaregistroval a obchodoval, jak se mohu odhlásit natrvalo a dostat své peníze zpět.
  Dalši dotaz, váš systém TopOption není podvod?

  • Invest+
   25.7.2015 20:22
   Autor

   Dobrý den,
   peníze lze získat zpět přímo od brokera, u něhož Vám tato podvodná služba založila účet.

   Co se týče TopOption, tak to není žádný obchodní systém ale regulérní broker, který disponuje povolením od ČNB. Tohoto brokera používá pro obchodování binárních opcí nejvíce českých traderů. Proto jej doporučujeme.

 • Radek
  6.1.2015 17:57
  Radek
  Autor

  Dobrý den, ano všechny tyto podvodné weby znám i já. Člověka už může i trknout to když se snaží na daný support podat jakýkoliv písemný dotaz. Třeba EzTrader + Optionavigator mají jednoduše vytvořený chat. Chat je obsluhován lidmi kteří Vám řeknou: “ano nebo pozitivní odpověd jen aby získali dalšího klienta”, snad i to, že platforma je skutečně tak jednoduchá. “Že je huba nebolí”, nebolí protože jsou za to placeni. A navíc Vám to napíší i do chatu který s němi vedete. Člověk se dnes musí opravdu hodně ohánět i na internetu. Na každé stránce stojí někdo kdo z Vás chce jen uhrančivými videi a články získat peníze ve svůj prospěch!
  Mě osobně Binární opce zajímají stále. Opětovně hledám a zkoumám různé platformy. Jen bohužel nemohu najít takovou abych jí pochopil a uměl jí ovládat za účelem zisku nebo prosperity v můj prospěch. tímto chci i někoho poprosit o radu nebo pomoc s binárními opcemi. Děkuji Radek
  ps: doufám že můj článek bude prospěšný a zamezí dalším naivním lidem investovat své těžce vydělané peníze na této platformě.

  • Invest+
   6.1.2015 18:40
   Autor

   Dobrý den,

   děkujeme za informaci. Snad pomůže i dalším.
   Co se týče Vašeho opětovného hledání – co konkrétně hledáte? Brokera? Nebo podobnou “automatickou” službu jako byl Optionavigator? Pokud hledáte dobrého brokera tak určitě vyzkoušejte TopOption. Broker s licencí ČNB, demem, češtinou a českou podporou, propracovanou a rychlou platformou a s vkladem již od 100USD. Pokud hledáte podobnou službu jako Optionavigator, tj. službu poskytující obchodní signály či automatické obchodování, již nehledejte. Nic takového neexistuje a existovat nebude. Alternativ služby Optionavigator je více než dost ale žádní z nich nefunguje v traderův prospěch. Spíše naopak. Většinou se jedná o náhodné signály, v některých případech pak jde o propracovaný podvod samotných brokerů. Tak pozor na to.

 • Libor
  6.10.2014 10:23
  Libor
  Autor

  Jen musím napsat v rámci aktualizace to, že imaginární osoba Miroslav Kadlec se již přejmenoval na jméno Tomáš Vlas:support@tomasvlas.com. Samozřejmě, když napíšete na tento nebo původní email, žádná odpověď vám nepřijde. Obsah je u obou naprosto identický.

 • Irena
  24.9.2014 12:58
  Irena
  Autor

  Takže i takovým podvodnìkem je i Miroslav Kadlec,který se zveřejňuje na webu miroslavkadlec77@gmail.com a tvrdí,že díky binárním opcím úžasně zbohatnul a bohatne dál.Máte na něho také nějaký komentář?Nerada bych do něčeho spadla,zejméma když nemám peníze na rozhazování.Peněz mám asi jako pejsek naháč chlupů

  • Invest+
   24.9.2014 20:57
   Autor

   Dobrý večer,

   je to přesně tak, jak píšete. Tomuto fiktivnímu traderovi jsme věnovali tento článek.

   Tomáš, Investplus.cz

 • ?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

  Vložit komentář