Pomůžeme Vám s osobními financemi - investplus.cz

Miroslav Kadlec a binární opce – další SPAM

Aktualizováno: V posledních dnech přistála v emailových schránkách další zpráva od Miroslava Kadlece, kamioňáka, který za několik týdnů výrazně zbohatl a nyní chce dopomoci k bohatství i ostatním. Po Tomáši Stodolovi či Adamovi Břízovi se tak jedná o další SPAM, který odkazuje na pochybné brokery.

Kdo je Miroslav Kadlec

Binární opce se v Česku opět dostávají do zvýšené pozornosti, bohužel ze zcela jiného důvodů, než by si zasloužily. Spam od fiktivní osoby jménem Miroslav Kadlec se snaží zaujmout rychlým ziskem, který dokládá informacemi o "zaručených" obchodních strategiích či fotografiemi ze svého "úspěšného" života. Jistá možnost zázračného zbohatnutí samozřejmě existuje, ovšem nikoliv u brokera, který je předmětem Kadlecova sdělení. Miroslav Kadlec totiž odkazuje na ZoomTrader, který je jako broker známý svými nečestnými a podvodnými praktikami. Na problémy se ZoomTraderem upozorňuje také ČNB, která již před 2 lety vydala následující varování.

Binární opce podvod nejsou

Mrzí nás, že podobné zavádějící informace vrhají na binární opce negativní světlo. Jedná se přitom o standardní finanční nástroj podobný například forexu. Obchodování binárních opcí se stává stále oblíbenějším jak u velkých investičních korporací, tak i u jednotlivců. Binární opce jsou vyhledávané zejména díky své jednoduchosti, kdy investor spekuluje pouze na pokles či vzestup. Navíc lze takto obchodovat velké množství trhů tímto jednoduchým způsobem. Zásadní je však výběr brokera. Pokud o binárních opcích uvažujete, navštivte web ČNB, kde se dozvíte, které brokery pro obchodování doporučuje. Jedním z brokerů, který licenci ČNB vlastní a navíc nabízí obchodování kompletně v češtině včetně českých návodů je například broker TopOption.

Web fiktivní osoby se jménem Miroslav Kadlec

Diskuze

Komentovat příspěvek

Miroslav Kadlec a binární opce – další SPAM


Jak vyzrát na opce binární

Zhodnoťte své úspory bez rizika!