UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Na internetu se objevil další podvodný projekt, který slibuje vysoké výdělky a je úzce spjatý s binárními opcemi. Projekt se nazývá ProfitsMaker a registrovaným uživatelům nabízí bezplatný přístup k obchodnímu programu na binární opce, který má vydělávat i tisíce EUR denně. Obchodní program je navíc plně automatizovaný, takže dokáže obchodovat bez zásahu investora.

Na webové stránce TheProfitMaker naleznete propagační videa, která lákají na vysoké zisky a rychlé zbohatnutí. Ve videích uslyšíte stejný hlas, který lákal na podvodné projekty AlgoCashMaster nebo The Millionaire In PJS. Videa jsou totiž zkopírovaná, což dokazuje i nápis „TheMillionaireInPJS“ ve videích, která se zobrazují během registrace. Autor projektu ProfitsMaker ve videu také několikrát odkazuje na recenze uživatelů, které mají být umístěny pod videem. Nic takového ale na webu ProfitsMaker nenajdete.

 

Recenze TheProfitsAlgorithm

Pokud se do projektu zaregistrujete, vytvoří se vám automaticky účet u brokera StockPair a získáte bezplatný přístup k obchodnímu programu TheProfitsAlgorithm. Program ale nelze spustit, dokud si k brokerovi nevložíte alespoň minimální vklad. Ačkoliv tedy ve videu opakovaně zazní, že není nutné nic platit, bez vkladu 200$ se neobejdete.

 

Ani samotný program TheProfitsAlgorithm se téměř neliší od svých předchůdců. Stejně jako programy EZ Trading Bot nebo AlgoCashSystem dokáže program obchodovat zcela samostatně.  Všechny tyto programy jsou vybudované na stejné platformě a umožňují široké možnosti nastavení. Uživatelé si mohou zvolit velikost jednotlivých investic (minimálně 20$), jaké měnové páry chtějí obchodovat a exspirační čas (od 60 sekund). Na výběr je také obchodní strategie, do které lze zahrnout různé indikátory.  

 

Stockpair je regulovaný broker a vložené peníze si můžete kdykoliv vybrat zpět. Problém je ale v obchodním programu, který dosahuje příliš nízké úspěšnosti. Jinými slovy, ztráty z neúspěšných transakcí jsou vyšší, než zisky z těch úspěšných. Dříve nebo později tedy o peníze uživatelé přijdou. Takto ztracené peníze už nikdy neuvidíte, jelikož aktivace obchodního programu závisí pouze na obchodníkovi, který tak nese veškerou zodpovědnost za případné zisky i ztráty. 

Jak se obchodují binární opce?

Nezávislá auditorská firma Trade Verify

Samostatnou kapitolou podvodu je nezávislá auditorská společnost Trade Verify. Tato firma má dohlížet na obchodování a potvrzovat zisky obchodníků. Bohužel, i Trade Verify je podvod, který má pouze zvýšit důvěryhodnost projektu TheProfitsMaker. Dokazují to například fotografie členů společnosti, které pocházejí z internetových fotobank nebo z jiných webových stránek.

 

ProfitsMaker je podvod

Ve videuvProfitsMaker mimo jiné zazní, aby si lidé, kteří momentálně nemají na minimální vklad, půjčili od kamarádů nebo od rodiny. To ale nikdy nedělejte a pamatujte si, že obchodovat lze vždy jen s těmi penězi, které si můžete dovolit ztratit.

 

Na závěr ještě uveďme, že binární opce podvod nejsou. Jedná se o investiční nástroj, který využívají miliony investorů po celém světě. Dosáhnout stabilních příjmů pomocí binárních opcí je možné, ale určitě ne prostřednictvím programu TheProfitsAlgorithm. Obchodování bez důkladné přípravy a cvičného obchodování na demo účtu ale nemá smysl. 

Recenze - ProfitsMaker je podvodWebová stránka TheProfitsAlgorithmTrade Verify je taktéž podvod (viz. fotografie zakoupená ve fotobance)Podvod ProfitsMaker (Profits Maker) – recenze TheProfitsAlgorithm, zkušenosti
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

ProfitsMaker / TheProfitsAlgorithm - zkušenosti, diskuze

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář