UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Zbohatnout bez námahy, bez vysokého kapitálu a během několika dní. To slibuje nový projekt The Millionaire in PJS. Automatický obchodní systém, který má vydělávat i více než 10 tisíc EUR denně údajně vytváří nejvýnosnější transakce na trhu. To vše za minimální poplatek 1% ze zisků, které aplikace vygeneruje. Až příliš výhodná nabídka na to, aby byla pravdivá, nemyslíte?

Systém TheMillionaireInPJS je mezinárodní projekt, který se do podvědomí obchodníků dostává pomocí rozsáhlé reklamní kampaně. Důvěryhodnost projektu má zajistit nezávislá auditorská společnost TradeVerify. O této společnosti, která vznikla téměř souběžně s podvodným projektem, ale neexistují žádné informace nebo záznamy. Fotografie některých členů společnosti jsou navíc pouze převzaté z jiných webových stránek.

 

TheMillionaireInPJS - průlomový algoritmus nebo generátor náhodných signálů?

Při registraci na webu „The Millionaire in PJS“ se zájemcům automaticky vytvoří obchodní účet u brokera StockPair. Broker ovšem zajišťuje pouze likviditu. Samotná obchodní aplikace, která má vydělávat tisíce EUR denně, se nazývá EZ Trading Bot.  Regulace, kterým broker StockPair podléhá, se na externí aplikaci EZ Trading Bot samozřejmě nevztahují.  Aplikaci si nelze vyzkoušet na demo účtu, takže její úspěšnost nezjistíte dřív, než ji necháte obchodovat s vašimi penězi. To už ale může být pozdě.

 

Během registrace jsou zákazníci neustále ujišťováni, že nebudou muset nic platit. Pokud ale chcete obchodovat binární opce, musíte mít vlastní kapitál. Tuto informaci ovšem obchodníci zjistí až po založení účtu. V propagačním videu navíc autoři nabádají lidi bez potřebného kapitálu, aby si peníze půjčily. První pravidlo obchodování přitom jasně říká, že obchodovat můžete jen s prostředky, které si můžete dovolit ztratit. Tuto větu ostatně naleznete i na webu brokera StockPair, na kterého podvodná aplikace odkazuje.

Jak se obchodují binární opce?

Proč nevěřit projektu The Millionaire in PJS

Na samotném webu pod registračním formulářem si všimněte zeleného banneru. Ten údajně zobrazuje zisk, kterého dosáhli obchodníci díky službě The Millionaire in PJS. Pokaždé, když webovou stránku opětovně aktualizujete, začnou se zisky počítat od 230,8 milionů USD. Informace na webu očividně nejsou tak důvěryhodné, jak se nám autoři podvodného projektu snaží vnutit.

 

Ve videu také zazní, že je obchodníkům zisk téměř garantován. Pokud si ovšem přečtete podmínky obchodování, zjistíte, že společnost za případné ztráty neručí. Autoři projektu nenesou zodpovědnost nejen za případné ztráty a neúspěšné transakce, ale dokonce ani nezaručují bezpečné nakládání s osobními údaji, které vyplníte při registraci.

 

The Millionaire in PJS není první ale určitě ani poslední podvodný projekt svého druhu. Stačí si vyhledat pojmy OptioNavigator, Super Alerts Pro nebo Free Diamond App. Všechny projekty doporučovaly program na binární opce pod záminkou vysokého zisku. A žádný z těchto programů nedosahoval úspěšnosti, která by z dlouhodobého hlediska byla výnosná.

 

Binární opce nejsou podvod. Pokud nesvěříte svůj kapitál podvodníkům, ale sami se začnete obchodování aktivně věnovat, můžete začít pomocí binárních opcí vydělávat. Určitě ale nečekejte desetitisíce EUR denně.  

Webová stránka systému TheMillionaireinPJSThe Millionaire in PJS - registrační formulářPlatforma systému TheMillionaireinPJS se nazývá EZTraderBotObchodní signály z platformyRecenze systému The Millionaire In PJs (themillionaireinpjs.com)
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze

Vložit komentář