Aktualizováno

Recenze StockPair – podobnosti o binárním brokerovi StockPair

Hodnocení:
20%
Hledáte nejlepšího brokera?
SROVNÁNÍ BROKERŮ

StockPair je ověřený a licencovaný broker na binární opce, který své služby poskytuje od roku 2010. Provozovatelem je kyperská společnost Nextrade Worldwide Ltd. Na činnost brokera dohlíží mnoho evropských finančních institucí včetně ČNB. StockPair podléhá také uznávaným regulacím CySEC, FCA (dříve FSA) a splňuje evropské směrnice MiFID. Díky tomu je broker pod neustálým dohledem a vklady klientů jsou pojištěné.

Profesionální služby u StockPair

U StockPair lze obchodovat klasické High/Low opce, krátkodobé 60seconds opce s dobou exspirace od 1 minuty, One touch opce a také opce párové (Pairs), při kterých investor určuje, které ze dvou daných aktiv si povede lépe. Investor může porovnávat akcie McDonald’s s akciemi Starbucks, dvojici Google a Apple nebo například zemní plyn vůči ropě.

Podle výše vkladu je klientům přidělen jeden z pěti obchodních účtů – základní účet, stříbrný, zlatý, platinový a VIP. Nejmenší možný vklad je 250$ a jednotlivé transakce lze uzavírat od 20$. Na obchodní účet je možné zaslat peníze pomocí bankovního převodu, platební karty nebo elektronické peněženky (například Skrill).

StockPair - web brokera

StockPair - web brokera

Maximální zhodnocení se pohybuje těsně pod hranicí 85%, což je srovnatelné s konkurenčními makléři (téměř totožné zhodnocení nabízí i ostatní ověření brokeři jako TopOption či ETX Capital). Průměrně se výše zhodnocení pohybuje mezi 75 – 80%. Zajímavostí je, že minutové opce u StockPair nemají výrazně nižší zhodnocení, jak tomu bývá u konkurenčních brokerů.  Ani nabídkou podkladových aktiv, která by měla být v budoucnu ještě rozšířena, nezůstává StockPair pozadu.  

StockPair: pro a proti

Recenze StockPair - náhled platformy

Recenze StockPair - náhled platformy

Bohužel se ale najdou i stinné stránky kyperského brokera. K běžnému obchodnímu účtu broker neposkytuje demo účet na binární opce a při obchodování je nutné ovládat angličtinu, němčinu nebo jiný z dostupných jazyků. Českou obchodní platformu ani web v češtině totiž broker neposkytuje.

Broker svým klientům umožňuje obchodovat pomocí přehledné platformy, která splňuje přísné bezpečností požadavky. K dispozici je také mobilní aplikace pro chytré telefony s operačním systémem iOS nebo Android. StockPair připravil navíc i vzdělávací program, ve kterém klienty detailně seznamuje nejen s platformou a principy obchodování, ale také poodhaluje tajemství obchodní binární strategie.

Kategorizace obchodních účtů

Kategorizace obchodních účtů

V případě jakýchkoliv dotazů se může investor obrátit na zákaznickou podporu. Brokera je možné kontaktovat telefonicky, prostřednictvím emailové adresy nebo pomocí živého chatu. Komunikace ale probíhá v angličtině

Kde obchodovat opce?
Binární opce jsou od 2.7.2018 zakázány pro retailové investory, nadále s nimi mohou obchodovat pouze profesionální obchodníci. Nejste-li profesionální obchodník, opusťte tuto stránku nebo se informujte o alternativách binárních opcí, které jsou dostupné i pro běžné retailové klienty.

Nejlépe hodnocený broker s licencí ČNB, který umožňuje obchodování s binárními opcemi a FX opcemi:
Populární
  • Binární a FX opce pro vybrané měnové páry, indexy a komodity
  • Minimální vklad $10, jednotlivé investice od $1
  • Testovací účet s neomezeným kapitálem zdarma
  • Na trhu od roku 2013, licence, vklady obchodníků pojištěny

Shrnutí

 Minimální vklad: 250 $ 
Minimální obchod: 20 $
Druhy opcí: One Touch, 60 seconds, Pairs opce a klasické high/low opce
Bonus na vklad: Při vkladu nad 250 $
Zhodnocení: až 84%
Demo účet: Ne
Výhody: Regulace ČNB, vstupní bonus, mobilní aplikace

Portál InvestPlus.cz je určen výhradně ke studijním účelům. Obsažené informace nelze považovat za analýzu investičních příležitostí ani investiční doporučení. Minulá výkonost jednotlivých titulů či portfolií není zárukou budoucích výnosů. Finanční služby, které jsou promovány na této stránce, nesou vysokou míru rizika a mohou vyústit ve ztrátu vašich finančních prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.

Diskuze

iKomentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář