UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Aktualizováno: StockPair je ověřený a licencovaný broker na binární opce, který své služby poskytuje od roku 2010. Provozovatelem je kyperská společnost Nextrade Worldwide Ltd. Na činnost brokera dohlíží mnoho evropských finančních institucí včetně ČNB. StockPair podléhá také uznávaným regulacím CySEC, FCA (dříve FSA) a splňuje evropské směrnice MiFID. Díky tomu je broker pod neustálým dohledem a vklady klientů jsou pojištěné. 

Profesionální služby u StockPair

U StockPair lze obchodovat klasické High/Low opce, krátkodobé 60seconds opce s dobou exspirace od 1 minuty, One touch opce a také opce párové (Pairs), při kterých investor určuje, které ze dvou daných aktiv si povede lépe. Investor může porovnávat akcie McDonald's s akciemi Starbucks, dvojici Google a Apple nebo například zemní plyn vůči ropě.

 

Podle výše vkladu je klientům přidělen jeden z pěti obchodních účtů – základní účet, stříbrný, zlatý, platinový a VIP. Nejmenší možný vklad je 250$ a jednotlivé transakce lze uzavírat od 20$. Na obchodní účet je možné zaslat peníze pomocí bankovního převodu, platební karty nebo elektronické peněženky (například Skrill).

 

Maximální zhodnocení se pohybuje těsně pod hranicí 85%, což je srovnatelné s konkurenčními makléři (téměř totožné zhodnocení nabízí i ostatní ověření brokeři jako TopOption či ETX Capital). Průměrně se výše zhodnocení pohybuje mezi 75 – 80%. Zajímavostí je, že minutové opce u StockPair nemají výrazně nižší zhodnocení, jak tomu bývá u konkurenčních brokerů.  Ani nabídkou podkladových aktiv, která by měla být v budoucnu ještě rozšířena, nezůstává StockPair pozadu.  

Jak se obchodují binární opce?

StockPair: pro a proti

Bohužel se ale najdou i stinné stránky kyperského brokera. K běžnému obchodnímu účtu broker neposkytuje demo účet na binární opce a při obchodování je nutné ovládat angličtinu, němčinu nebo jiný z dostupných jazyků. Českou obchodní platformu ani web v češtině totiž broker neposkytuje.

 

Broker svým klientům umožňuje obchodovat pomocí přehledné platformy, která splňuje přísné bezpečností požadavky. K dispozici je také mobilní aplikace pro chytré telefony s operačním systémem iOS nebo Android. StockPair připravil navíc i vzdělávací program, ve kterém klienty detailně seznamuje nejen s platformou a principy obchodování, ale také poodhaluje tajemství obchodní binární strategie.

 

V případě jakýchkoliv dotazů se může investor obrátit na zákaznickou podporu. Brokera je možné kontaktovat telefonicky, prostřednictvím emailové adresy nebo pomocí živého chatu. Komunikace ale probíhá v angličtině

 

 

Shrnutí

 Minimální vklad: 250 $ 

Minimální obchod: 20 $

Druhy opcí: One Touch, 60 seconds, Pairs opce a klasické high/low opce
Bonus na vklad: Při vkladu nad 250 $
Zhodnocení: až 84%
Demo účet: Ne
Výhody: Regulace ČNB, vstupní bonus, mobilní aplikace

 

Máte zájem o obchodování prostřednictvím StockPair? Vytvořte si účet

StockPair - web brokeraRecenze StockPair - náhled platformyKategorizace obchodních účtůRecenze StockPair – podobnosti o binárním brokerovi StockPair
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze

Vložit komentář