UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Na internetu se objevil web The Wallet Magazine s článkem o úspěšném obchodníkovi Vojtěchu Wagnerovi, který zbohatl pomocí jednoduché obchodní metody na binární opce. Díky této metodě prý Vojtěch Wagner vydělává desítky tisíc korun týdně z pohodlí domova a prakticky bez námahy. Údajný autor navíc založil projekt Akademie Wagnera, v rámci kterého obchodní metodu zveřejní omezenému počtu lidí. Pokud se do akademie včas zaregistrujete, můžete prý vydělat stejně vysoké částky, jako samotný autor. Dejte si ale pozor, protože se jedná o podvod!

Recenze: Vojtěch Wagner a jeho akademie

Vojtěch Wagner se na svém webu prezentuje jako úspěšný obchodník, který odhalil jednoduchou a účinnou metodu na binární opce. Ještě před několika lety zadlužený Vojtěch Wagner dnes prý žije v luxusním domě za 20 milionu Kč. Hodnota jeho majetku přesahuje dokonce dvojnásobek této sumy. Zmiňovaný Vojtěch Wagner ale vůbec neexistuje. Jeho životní příběh je vymyšlený a jeho fotografie pocházejí z veřejně dostupných internetových fotobank.

 

Registrace do Akademie Wagnera je bezplatná, ale má být omezená jak časově, tak i počtem registrací. Nic z toho ovšem není pravda. U článku Vojtěcha Wagnera se například každý den mění datum ukončení registrace, aby web vypadal aktuálně. Pod nadpisem je také stále uvedeno, že článek byl publikovaný před 7 hodinami. Měnící se datum a varování před omezeným počtem registrací mají u čtenářů vyvolat obavy, že pokud budou zbytečně čekat, mohou o tuto příležitost přijít. Mnozí z nich se pak rychle a nerozvážně zaregistrují, aniž by si ověřili důvěryhodnost webu.

 

Nedůvěryhodný web

Článek o Vojtěchu Wagnerovi najdete na webu The Wallet Magazine, který působí jako řadový portál o financích a byznyse. Ve skutečnosti je ale na webu jen jediný článek. Všechny odkazy na jednotlivé rubriky nebo odkazy na ostatní články vás přesměrují na registrační web Akademie Wagnera.  Podvodníci falešné webové portály používají stále častěji, protože působí důvěryhodně.

 

Důvěryhodnost má zvýšit také několik recenzí, které autoři umístili na registrační web Akademie Vojtěcha Wagnera. I zde si ale autoři jména údajných obchodníků a jejich recenze vymysleli, zatímco fotografie zkopírovali z internetových fotobank. Falešné je samozřejmě i prohlášení pod přísahou o milionových úsporách Vojtěcha Wagnera od jeho osobního účetního.

 

Vojtěch Wágner? Jen další z mnoha podvodů

Podvodné webové stránky, které lákají na obchodování binárních opcí, v posledních měsících doslova zahltili internet. Téměř u každého takového podvodu se píše o úspěšném obchodníkovi a jeho ziskové obchodní metodě, kterou se autor rozhodl zveřejnit omezenému počtu lidí. Stačí si vzpomenout na projekt autora jménem Adam Abramovič, který měl taktéž vydělávat desítky tisíc korun měsíčně.

 

Pokud se zaregistrujete na webu Akademie Wagnera, pravděpodobně vám podvodníci zpřístupní nějaký obchodní programu, který bude obchodovat za vás, nebo vám vysvětlí jednoduchou strategii. Místo zisků ale povede obchodování podle jejich návodu ke ztrátě. Stejně tomu je například u podvodů Czech Method nebo „25000 denně“. Jednou z podmínek bude určitě vklad peněz na obchodní účet k brokerovi, kterého vám podvodníci doporučí. Právě proto totiž takové podvody vznikají.

 

Jedna z cizojazyčných verzí webu Vojtěcha Wagnera (Wojciech Wagner) lákala před několika měsíci například polské obchodníky. Web vypadal úplně stejně, ale byl v polštině. U recenzí, ve kterých spokojení klienti projekt doporučují, mimochodem autoři použili stejné fotografie jako na českém webu, ovšem s odlišnými jmény. To jasně dokazuje, že jsou recenze vymyšlené.

Jak se obchodují binární opce?

Co jsou to binární opce?

Binární opce jsou obchodní nástroj, pomocí kterého můžete zhodnotit své peníze na internetu. Binární opce nejsou podvod, ale jak můžete vidět, tak existuje mnoho podvodných webů, které binární opce zneužívají.

 

Smyslem binárních opcí je předpovídat, zda bude cena vámi vybraného aktiva (například zlata nebo ropy) za určitou dobu vyšší nebo nižší, než je aktuální hodnota. Není podstatné, o kolik se cena změní, ale kterým směrem se bude vyvíjet. Obchodník tak může investovat pouze na dvě možnosti, a to růst nebo pokles ceny. Za správný odhad vám broker vrátí investici navýšenou o zisk. Ten se obvykle pohybuje kolem 80%. V opačném případě investici ztratíte. Pokud si chcete obchodování binárních opcí vyzkoušet bez rizika, stačí si otevřít cvičný demo účet na binární opce.

 

Princip binárních opcí je snadný, ale dosáhnout stabilních zisků bez zkušeností a znalostí je prakticky nemožné. Proto podvodníci přicházejí s různými strategiemi nebo s obchodními roboty, kteří mají obchodování usnadnit. Pomocí těchto metod ale nikdy nevyděláte. Obchodní programy a strategie slibující milionové výdělky jsou totiž z dlouhodobého hlediska ztrátové. 

Vojtěch Wagner je fiktivni osoba - jeho foto pochází z fotobankyAbramovičova VS Wagnerova akademie - obě jsou podvodDalší z fotografií pocházejících z fotobankyPodvod: Vojtěch Wagner AKADEMIE – recenze, zkušenosti, diskuze
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze, zkušenosti - Akademie Vojtěcha Wagnera

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář