UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Na internetu jsme objevili webovou stánku, která zveřejňuje speciální metodu pro vydělávání peněz přes internet. Pomocí této metody lze údajně vydělávat až 5000 Kč denně, což měli potvrdit i finanční experti. Webová stránka se jmenuje Bezpečné vydělávání. Pokud se na ni ovšem zaměříte detailněji, tak zjistíte, že se musí jedna o podvod.

Bezpečné vydělávání a Adam Abramovič

Za vším stojí úspěšný obchodník Adam Abramovič. Ten se rozhodl, že se s veřejností podělí o jedinečný způsob, jak vydělat peníze. Proto založil vlastní akademii (Abramovičova Akademie), do které se můžete přes jeho web přihlásit. Metoda tohoto úspěšného obchodníka měla obohatit už více než 11 000 Čechů. Onou zázračnou metodou, díky které Abramovič zbohatnul, mají být binární opce.

 

Dohledat si totožnost zmiňovaného Adama Abramoviče je prakticky nemožné. Vše ale poukazuje na to, že se jedná o vymyšlenou postavu. Téměř stejný web, jako je Bezpečné Vydělávání, totiž existuje pod různými názvy i v zahraničí. Každá z těchto verzí ovšem jako autora uvádí někoho jiného (španělská verze Javier Ortega, italská verze Adamo Tiratore …), ačkoliv se obsahově jednotlivé verze téměř neliší. 

 

Vymyšlených postav na webu najdete ale hned několik. Například Barbora Šindelářová, členka Abramovičovy Akademie, která ve své recenzi doporučuje investiční metodu. Také ona se totiž na každé jazykové verzi jmenuje jinak, ačkoliv ve všech případech autoři použili stejné fotografie.

 

Abramovičova Akademie je podvod

V pravém horním rohu na stránce Abramovičova Akademie najdete datum publikace článku. Stejné datum najdete i pod článkem v upozornění, že registrace je časově omezená právě tímto datem. Obě data se každý den aktualizují, aby článek vypadal nový, což je jasným důkazem, že se jedná o podvod.

 

V upozornění pod textem informujícím o Abramovičově Akademii také stojí, že registrovat se může pouze omezený počet lidí.  Text dokonce vyzývá k rychlému jednání.  Ve skutečnosti ale počet registrovaných uživatelů ani datum registrace nehraje roli. Do akademie se zkrátka dostane každý. Autoři Abramovičovy Akademie se jen snaží přimět návštěvníky k rychlé registraci.  Někteří lidé totiž mají obavy, že za hodinu už může být pozdě, takže se zaregistrují, aniž by si důvěryhodnost projektu ověřili.

 

Garantování zisků a prohlášení pod přísahou (levnytrh.com)

Registrace nových klientů probíhá na webu levnytrh.com. Také na tomto webu najdete hned několik falešných recenzí, ve kterých neexistující lidé prezentují své výdělky. Některé fotografie těchto klientů pocházejí z internetových fotobank nebo z různých webů.

 

Na webu levnytrh.com údajný autor zaručuje, že začnete vydělávat nejméně 2000 Kč denně bez těžké práce. Nikdo vám ale žádné zisky negarantuje. Velkou lží je také to, že pro vydělávání nepotřebujete žádné zkušenosti. Při obchodování binárních opcí bez zkušeností je naopak velká pravděpodobnost, že veškeré investice ztratíte.

 

Na podvodné webové stránce najdete také jakési prohlášení pod přísahou o tom, že čistý majetek Adama Abramoviče přesahuje 50 000 000 CZK. Toto prohlášení vydal jeho osobní účetní Miroslav Vojtíšek. Jelikož ale zmiňovaný Abramovič asi neexistuje, je také tohle prohlášení jednou velkou lží.

 

Zahraniční verze podvodu

Některé zahraniční verze podvodu Abramovičovy Akademie obsahují uměle vytvořené diskuze, do kterých se nelze zapojit. Další verze pro změnu vypadají jako zpravodajské portály, ale všechny odkazy na jednotlivé rubriky jsou nefunkční, stejně jako tomu je například u dalšího podvodu Star-News5.com. Také v tomto podvodu se objevuje neexistující obchodník a registrovat se může údajně jen omezený počet lidí do určitého data, které se každý den mění.

 

Když se zaregistrujete …

Registrační formulář do Akademie vyžaduje pouze vaše jména a telefonní kontakt. Na číslo, které při registraci vyplníte, obdržíte hovor, ve kterém vám bude doporučena registrace k nějaké brokerské společnosti. Je to logické, protože obchodovat binární opce lze právě jen u brokerů.

 

Některé podvodné projekty s oblibou doporučují určitou strategii pro obchodování nebo automaticky program na binární opce. Podvodníci často lákají na jednoduchost programů a jejich vysokou úspěšnost. Ve skutečnosti jsou ale tyto programy úplně bezcenné, protože jsou z dlouhodobého hlediska ztrátové. Zisky z úspěšných transakcí nejsou jinými slovy dostatečně vysoké ani na to, aby pokryly ztráty z neúspěšných transakcí. 

Jak se obchodují binární opce?

Binární opce

Samotné binární opce podvod nejsou. Jedná se o běžný investiční nástroj, který využívají tisíce obchodníků po celém světě. Vydělávání pomocí binárních opcí je možné, ale určitě ne v takovém měřítku, jak popisují podvodníci. Zhodnotit počáteční vklad o několik set až tisíc procent během měsíce je zkrátka nereálné.

 

Chcete-li na binárních opcích vydělat, nevěřte žádnému programu, systému ani strategii, která slibuje vysoké výdělky bez práce. Bez vlastní snahy a bez zkušeností je dlouhodobé profitování velmi obtížné. Kvalitní brokeři dnes ale bezplatně poskytují výukové materiály a cvičné demo účty, takže si můžete obchodování vyzkoušet bez rizika s virtuálními penězi. 

 

Kam dál? Ultimate4tradingAlgoCashMasterXTB Brokers

Recenze - Adam Abramovič (Abramovičova Akademie) je podvodStejný podvod naleznete i ve španělštiněAdam Abramovič je podepsán také pod webem LevnyTrh.comPodvod: Adam Abramovič (Abramovičova Akademie) – recenze, zkušenosti
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Abramovičova Akademie a Adam Abramovič - diskuze, zkušenosti uživatelů

 • Vanilla
  2.2.2017 23:33
  Vanilla
  Autor

  Zrovna na mě vyskočila reklama na Abramovičovu akademii. Tak jsem to ze zvědavosti rozklikla a samé sliby o závratných penězích za snadnou práci po netu. Hned mi to smrdělo, protože mi to připomělo letadlové firmy z 90 let. Abramoviče jsem si vygooglila a vyskočil na mě tento článek, což se dalo čekat. Lidi buďte opatrní a nejdříve prověřujte, než se do něčeho pustíte. V naší zemi, která nemá zákony, co by chránili proti podvodníkům je opatrnost nanejvýš důležitá

 • tridac
  25.1.2017 20:09
  tridac
  Autor

  Pokud se zaregistrujete, jsou to tak bohatí manažeři, že vám přijde sms, kde je sděleno abyste mu zavolali že nemá momentálně kredit, pak za chvíli přijde druhá sms, aby vám mohl zavolat na účet volaného, že je bez kreditu. klidně si to zkuste, toto je prase zlodějské, podvod jak vyšítý.

 • ?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

  Vložit komentář