UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

V této recenzi se zaměříme na podvodný web 25000denne.com, jehož autoři nabízejí vysoce úspěšný obchodní program na binární opce. Registrovaní uživatelé by měli s pomocí programu vydělávat až 25000 Kč denně, což je asi 700 000 Kč měsíčně. Program přitom prý nevyžaduje žádné speciální znalosti ani zkušenosti. 

Autorem programu 25 000 Kč denně je údajně Honza Šrámek. Svůj program chce do budoucna pan Šrámek prodávat za 15 999 Kč, ovšem nyní oslovil 45 lidí, kteří mají možnost program využívat bezplatně.  Jediné co po nich vyžaduje je registrace a krátká recenze, která mu pomůže s propagací jeho programu. Těžko tomu ale někdo uvěří, zvláště když se podvodná webová stránka šíří jako reklama nebo spam.

 

Binární opce a automatický program

Princip binárních opcí je jednoduchý. Nejprve předpovíte, zda bude cena libovolného aktiva (např. zlata) za určitou dobu vyšší nebo nižší, než je aktuální cena. Na vybranou možnost investujete libovolnou částku, která se buď téměř zdvojnásobí (pokud je váš odhad správný), nebo o ni přijdete (pokud je váš odhad špatný).

 

Program Honzy Šrámka funguje tak, že automaticky provede analýzu trhu a vyhledá vhodné investiční příležitosti, které uživatelům doporučí. Rozhodnutí zda investovat na růst nebo pokles ceny tedy program provede místo obchodníka. Obchodník se pak jen rozhodne, zda doporučenou transakci zrealizuje nebo ne.

 

Projekt 25 000 Kč denně je podvod

Pokud se na webu „25 000 Kč denně“ zaregistrujete, získáte přístup k obchodnímu programu Ultimat4Trading. Kromě toho se vám také vytvoří obchodní účet u brokera EZ Trader. Ačkoliv v propagačním videu několikrát zazní, že není potřeba nic platit, musíte k brokerovi vložit alespoň 250$. Bez tohoto vkladu program nespustíte.

 

Program Ultimat4Trading si můžete otestovat, jelikož nabízí režim demo účtu. Demo účet, který umožňuje otevřít jen 15 cvičných transakcí, je ale velmi nedůvěryhodný. Proto se nedivte, že na demo účtu bude úspěšnost programu docela vysoká, zatímco na reálném účtu, kde nejsou ceny zmanipulované, je program ztrátový.

 

Pokud vám název Ultimate4Trading připadá povědomý, pak to bude asi tím, že na tento program odkazovalo už několik podvodných projektů. Web „25000 Kč denně“ není totiž žádnou novinkou. Na internetu najdete spoustu podvodů, které lákají na programy na binární opce, obsahují smyšlené příběhy a falešné recenze, upozorňují na omezený počet míst a slibují rychlé výdělky prakticky bez práce. Jedním z těchto podvodů je i webová stránka StartUp365, která mimochodem také odkazovala na program Ultimate4Trading

Jak se obchodují binární opce?

25000 Kč denně není důvěryhodný web

Autoři na podvodném webu použili několik ověřených metod, které mají donutit návštěvníky k rychlé registraci. Ve videu například uslyšíte, že pokud ze stránky odejedete, už se nebudete moci zaregistrovat. To je samozřejmě nesmysl. Dalším příkladem je rostoucí částka, která se zobrazuje na úvodní stránce a má zobrazovat aktuální dosažený zisk registrovaných obchodníků. Pokud ale webovou stránku obnovíte, vrátí se částka na počáteční hodnotu, tedy cca 232 tisíc Kč.

 

Pravdou není ani to, že bezplatný přístup získá jen 45 lidí. Ultimate4Trading existuje už několik měsíců a nikdy nebyl zpoplatněn. Kdo by si taky koupil prodělečný program. Tyto lži mají pouze vyvolat nejistotu v návštěvnících webu. Ti se mnohdy rychle zaregistrují, protože dostanou strach, že o tuto příležitost mohou brzy přijít. Ve skutečnosti může program bezplatně využívat každý, bez ohledu na to, kolik lidí se před ním zaregistrovalo.

 

Nakonec se pozastavíme nad recenzemi na webu „25 000 Kč denně“, ve kterých se dočtete o tom, jak je program úžasný a ziskový. Tyto recenze si autoři vytvořili sami, jména obchodníků si jednoduše vymysleli a jejich fotografie zkopírovali z různých webových stránek. Některé fotografie pocházejí například z webu Národního centra pro výzkum atmosféry (NCAR).

 

Vzhledem k tomu, že web „25 000 Kč denně“ je jedna velká lež, je jasné, že i jméno autora Honzy Šrámka si autoři vymysleli.  Za autora programu Ultimate4Trading se totiž vydávalo už několik neexistujících obchodníků.

 

Obchodování binárních opcí a podvody

Na závěr jen zopakujeme, že Binární opce je označení pro řadový a legální obchodní nástroj, který se díky jednoduchému principu těší velké oblibě. Na binárních opcích můžete dlouhodobě vydělávat, stejně tak jako při obchodování forexu nebo obchodování s akciemi, které mimochodem Honza Šrámek ve videu označil za odpad. Není to ovšem nic jednoduchého, a pokud se chcete stát profitujícími obchodníky, budete muset věnovat čas důkladné přípravě.  

 

Pokud si chcete obchodování nezávazně a bez rizika vyzkoušet, můžete si založit cvičný demo účet na binární opce, který vám bezplatně poskytne většina brokerů na binární opce. I když se jedná pouze o demo účet, zvolte si kvalitní a regulovanou brokerskou společnost. Jen tak budete mít jistotu, že demo účet není zmanipulovaný a je věrohodnou kopií skutečného účtu.

 

Binární opce podvod nejsou, ovšem existuje nespočet podvodných projektů, které binární opce zneužívají. Jedná se právě o webové stránky, které nabízejí obchodní programy nebo strategie a slibují rychlé zbohatnutí bez námahy. Těmto webovým stránkám nikdy nevěřte, protože profitující obchodní programy a strategie nikdo na internetu veřejně sdílet nebude. 

 

29.9. 2016 - Aktualizace podvodného webu

Podvodný web 25000 denně, který dříve odkazoval na sužbu Ultimate4Trading, prošel zásadními změnami. Z webu, který i nadále nabízí obchodní program na binární opce, zmizelo video plné lží, falešné recenze i nepravdivé nadpisy. Hlavní změnou je ale nový obchodní program, který vypisuje obchodní signály. Tyto signály můžete jedním kliknutím zrealizovat na obchodním účtu, který se vám při registraci automaticky vytvoří.

 

 Na platformě ovšem chybí testovací režim a autoři neuvádějí jeho úspěšnost. I přesto si můžete obchodní signály sami a bez rizika otestovat. Stačí si vytvořit demo účet u libovolného (ale důvěryhodného) brokera a na něm uzavírat transakce podle signálů, které vám program 25000 denně zašle. Jaké úspěšnosti nový program dosahuj nezjistíte hned, protože směrodatné výsledky vyžadují dlouhodobé testování. Po předchozích zkušenostech s projektem 25000 denně důrazně doporučujeme se této službě vyhnout

Recenze: web 25000 Kč denně je podvodPo načtení stránky se některé informace změníHonza Šrámek i Tomáš Kaplan neexistujíRecenze: Podvod 25000 Kč denně (Honza Šrámek) – zkušenosti, diskuze
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

25 000 Kč denně - diskuze, zkušenosti

 • Jolana
  17.11.2022 21:30
  Jolana
  Autor

  A hoši jedou pořád! Jen slibovaná částka se změnila na 24 tisíc a nějaké drobné denně. Rétorika v reklamě stále stejná.
  Díky za článek.

 • Luaks
  31.1.2017 23:05
  Luaks
  Autor

  je to obycajni podvod ako vseky ostatne len trosku viac namotava ludi hlavne ze v privich 2 minutach pise a vravi nechem ani korunu ano nechce ale ti ich musis dat a snimi obchodovat aj keby to bola pravda vedel by som si snimi inak zaobchodovat ako tu na tomto podvode je to uplna blbost niekto mam na stanku ktru si sam upravi a to kto sa namota tak mu posle peniaze je to cisti kokot podvodnik ako visiti to by sa mnelo hlasit adinovi aby mu to zrusil a mal by po vakoch idiot to si fakt mysli ze ten co je z 99 percent ma na jeho picovini cas ako je uplne dobry najme ked toci o tom ze nechce ani koruniu a chce 250 eur je asi vadni a ten co mu ich naozaj da na ucet zbohom idem pisat recenze dale aby sa lide neoblbli

 • Jarda
  16.1.2017 6:11
  Jarda
  Autor

  Tak som im naletel a 250 E poslal. Ovsem pre registraciu potom odo mna pozadovali zaslat prefotene dokumenty : obc. preukaz z oboch stran, platobnu kartu z oboch stran s podpisom, niektore cislice zakryte, overene trvale bydlisko podla uctu napr. najomneho. Ked som chcel preto odstupit a ziadal vlozene peniaze vratit zpat uz sa mi neozvali. A ci peniaze dostanem zpat je vo hviezdach.
  Takze nic neposielajte a hned sa toho zbavte, vsetkych varujem !

 • Josef
  9.12.2016 9:58
  Josef
  Autor

  Taky jsem včera odolával a odolal, ikdyž řeknu, že to v člověku hlodá. Co kdyby. Jenže praxe současného světa je podvod na podvod. Dnes jsem ťuknul 25000denne a první co vidím, “jaké překvapení”, zase podvod. Díky za tento článek, mám klid v duši.
  Ale ptám se, co na to naše zákony, vůbec nás nechrání, kdyby alespoň v médiích nějaké varování normálně ve zprávách a ne potom v “ovcích” až už se to stane.
  Vláda (bohužel i všechny předtím) nechrání své občany, ale nahrává podvodníkům.
  Jen ruší příslušné odbory, zabývající se touto a podobnou kriminalitou. Proč asi.

 • Lucie
  3.10.2016 14:24
  Lucie
  Autor

  Prej: ,,Zastrč si platební kartu. Schovej hotovost. Já po tobě nic nechci.” A když tam dáš email, 1. políčko na vyplnění: ,,Nabij alespoň 250 Euro.” :D

 • Michal
  29.9.2016 22:59
  Michal
  Autor

  je to celkem sranda na co všechno lidí skočí i prvňák ze školy to dnes s přehledem prokoukne tak ti co na to skočí by ani asi neměli mít Eura na účtu ,protože by nezvládli spočítat k čemu jsou ,celkem tedy silně pochybuji ,že na tak trapné podvody se někdo chytí ,jediný efekt je zasviněný internet balastem ,nesmyslem co nemá význam ani jako ubohý podvod , lehce si totiž každý může spočítat pokud by program fungoval tak si to autor bude dělat sám třeba na 100 počítačích a o zisk by se nedělil , protože je to stupidní blbost tak na to nikdo neskočí ,podobná blbost jsou i nové tv soutěže kvízomaty apod. blbosti lze protelefonovat tisíce vyhrát ,ale nelze .

 • Jura
  29.8.2016 14:45
  Jura
  Autor

  Haha, tak jsem také jedním z těch 45 vyvolených, kterým přišel emailem s tímto svinstvem. 25000denne je podvod jak vyšitej, stačí se podívat na ty 4 certifikáty či co to je (hned pod videem) – prej 100% NoSPAM :) Měli tam dát 25000% NoSPAM, to by snad už někoho přesvědčilo. Ironií je, že mi ten mail přišel do spamu :)

  Takže Honzo Šrámku, jestli tohle čteš, polepši se. Takhle lacino moje peníze nedostaneš :) PS: Díky za recenzi!

 • ?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

  Vložit komentář