UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Aktualizováno: Pokud po něčem stejném dnes většina lidí touží, pak jsou to rychle vydělané peníze. Ze záhadných důvodů si mnozí myslí, že onu tajnou metodu ke zbohatnutí objeví pomocí internetu. Bohužel se jedná o jednu z mála věcí, kterou vám ani sebelepší vyhledávač neodhalí. Takový návod zkrátka nenajdete. A to platí dvojnásobně v případě nevyžádané emailové pošty nebo reklam, které slibují rychle vydělané peníze. 

I přesto se s podobnými projekty můžete setkat čím dál častěji.  Výjimkou není ani Tomas Vlas (Tomáš Vlas) a jeho internetová stránka propagující binární obchodování.

 

Staré lži v novém kabátě

Příběh tohoto muže se má až podezřele mnoho společného s předchozími fiktivními obchodníky (Miroslav Kadlec, Tomáš Stodola atd.).  Je to pochopitelné, jelikož autorům stačí vymyslet nové jméno, aby vznikající web nebyl spojován s předchozími podvody. Dokonce se ani neobtěžují vyměnit fotografie, které najdete u většiny těchto falešných investorů. Tyto reklamní weby jsou zacíleny na začátečníky, u kterých se předpokládá, že o binárních opcích nic neví stejně jako o pochybných internetových stránkách.

 

Autor se evidentně snaží investory přimět k rychlému a bezhlavému obchodování. Způsob obchodování, který odvážně nazval strategií, je ale nesmyslný. Smyšlený Tomas Vlas jednoduše předpokládá, že pokud začne cena aktiva růst, bude mít cena vzestupnou tendenci i v následujících několika minutách.

 

Také tvrzení, že při obchodování minutových opcí je doporučovaná strategie nejvýhodnější, je scestné.  Odhadnout vývoj ceny v minutovém intervalu je mnohem zrádnější, než obchodování s opcemi s mnohonásobně delší dobou exspirace. Kdyby bylo obchodování s opravdu tak snadné, nebylo by s největší pravděpodobností veřejnosti dostupné. 

 

Tomas Vlas doporučuje ...

V závěru článku jste odkázáni na brokera Anyoption. A to je prakticky jediný skutečný důvod, proč podobné weby vznikají.  Je to pouhá reklama, která vás má přesvědčit k výběru tohoto brokera. Tento broker je často spojován s podobnými falešnými obchodníky a navíc i s podvodným programem Binary Bot Pro

Jak se obchodují binární opce?

Způsob jak pomocí internetu rychle zbohatnout neexistuje. Je jasné, že kdyby taková metoda fungovala, brzy by ji používal každý a ekonomický systém by se zhroutil. Ani binární opce nejsou žádný zázračný nástroj. Jedná se o obchodní instrument výjimečný zejména svou jednoduchostí. Na druhou stranu úspěšné obchodování vyžaduje zkušenosti.

Vizitka z webu tradera - Tomas VlasNávod fiktivního tradera jak na binárních opcích vydělatBinární opce a Tomas Vlas – jde o promyšlený podvod?
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze

Vložit komentář