UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Existuje nespočet robotů na obchodování binárních opcí. Ačkoliv všechny argumentují vysokou úspěšností, většina z nich vám konto poměrně rychle vynuluje.  Často se můžete setkat s tím, že obchodní program generuje signály zcela náhodně. Šance na úspěch takových transakcí je pak poloviční, což samozřejmě k dlouhodobému vydělávání nestačí. V tomto článku se zaměříme na mezinárodní projekt Binary Option Robot, který je dostupný také v českém jazyce.

Jak Binary Option Robot funguje?

Podle oficiálního webu binaryoptionrobot.com se jedná o jeden z nejlepších automatických obchodních robotů. Program Binary Option Robot je plně automatizovaný, takže dokáže obchodovat bez zásahu investora a lze jej spustit ve většině webových prohlížečů, takže nevyžaduje stahování ani instalaci.

 

Princip, na kterém robot funguje, autoři neuvádějí. Podle propagačního videa se ovšem nejedná o běžnou automatizovanou strategii ale o kopírování transakcí profesionálních traderů. Pokud si vytvoříte účet a otevřete záložku „Signals“, můžete si sami ověřit úspěšnost těchto traderů u jednotlivých brokerů. Vybrali jsme tři náhodné kombinace Binary Option Robot a u všech se jasně ukázalo, že jsou z dlouhodobého hlediska prodělečné.

 

Používat takového robota by bylo nezodpovědné, takže vlastní zkušenosti s Binary Option Robot nemáme. Na internetu sice naleznete řadu kladných recenzí, nicméně vše nasvědčuje tomu, že se jedná o pouhou placenou reklamu, se kterou se setkáte prakticky u všech obchodních robotů (Ultimate4Tradng, ProfitSignalsPro…). 

 

Používání robota Binary Option Robot je možné jen u vybraných brokerů, mezi kterými najdete brokery RB Options, 24Option, Rbinary, Banco Capital a UTrader. Varováním by mělo být už to, že většina z těchto společností není regulovaná.

Jak se obchodují binární opce?

Je Binary Option Robot podvod?

Binary Option Robot dokáže obchodovat zcela samostatně bez zásahu investora podle zadaných kritérií. Co ovšem nedokáže je dlouhodobě profitovat. Může se vám poštěstit, že několik uzavřených transakcí po sobě bude úspěšných, ovšem dříve nebo později se skutečná úspěšnost programu projeví. Asi nikdo by zkrátka nesvěřil své peníze programu, který kopíruje ztrátové obchodníky. 

 

Binární opce nejsou podvod, nicméně mnoho lidí mylně věří tomu, že jednoduchý princip opcí znamená i jednoduchý výdělek. Chcete-li na binárních opcích skutečně vydělávat, nevěřte projektům, které slibují vysoce ziskové programy nebo strategie. Bez vlastních zkušeností na binárních opcích vyděláte jen stěží. Většina brokerů na binární opce dnes nabízí vzdělávací materiály a bezplatné demo účty, takže vás příprava nemusí stát ani korunu. Bez snahy a trpělivosti ale úspěchu nedosáhnete.

 

Kam dál? Plus500 demo, IQ Option demo, TopOption demo, Bullbinary

Binary Option Robot je kompletně v češtiněInformace k platformě Binary Option Robot První test úspěšnosti signálů pro obchodováníDruhý test úspěšnosti signálů pro obchodováníTřetí test úspěšnosti signálů pro obchodováníRecenze Binary Option Robot – zkušenosti, reference, diskuze
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze k projektu BinaryOptionRobot

 • Anonym
  9.12.2018 14:42
  Anonym
  Autor

  Pěknej podvod , narazila jsem a všimněte si komentáře které nejdou ani lajknout podvodníci a najdete komu posíláte vlastně peníze

 • ?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

  Vložit komentář