UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Na internetu se objevil nový projekt, který propaguje obchodní program ProfitSignalsPro. Program, který může jeho uživatelům vydělat desítky tisíc eur měsíčně je navíc zdarma a podle propagačního videa nevyžaduje žádné zkušenosti a znalosti. Sám autor programu Pavel M vydělal díky signálům prý 500 tisíc euro za rok.

Smysl projektu ProfitSignalsPro  je jednoduchý. Návštěvník se zaregistruje a získá bezplatný přístup k obchodím tipům a doporučením (tzv. signálům). Obchodování probíhá přes internet a jedinou prací uživatele je uzavřít transakci podle obdržených signálů.  Aby bylo obchodování možné, musí si uživatelé vytvořit obchodní účet u jednoho z doporučených brokerů a vložit alespoň minimální vklad (200 Eur) se kterým bude obchodovat.

 

Pokud by zasílané signály ProfitSignalsPro měly vysokou úspěšnost, bylo by skutečně možné pomocí tohoto programu vydělávat. Problém je v tom, že zasílané signály nemají úspěšnost ani takovou, aby pokryly vzniklé ztráty z neúspěšných transakcí. Dříve nebo později tedy o svůj počáteční vklad přijdete.

 

Recenze: Je ProfitSignalsPro podvod?

Propagující web binary-profits.com existuje v mnoha jazykových mutacích. Ačkoliv je obsah webu i propagačního videa ProfitSignalsPro u všech verzí stejný, je na každém webu uveden jiný autor. Odlišné jsou také jména klientů, jejichž kladné recenze jsou na webu uvedeny. Jejich fotografie jsou ale pro všechny jazykové verze stejné.

 

Na české verzi je autorem Pavel M, pro Německo Thomas Leitner, pro Polsko Rober Mostal, na španělské verzi je podepsán David Garcia, ačkoliv ve videu zazní jméno Daniel atd. Každý z těchto obchodníků tvrdí, že pracuje jako finanční poradce v New Yorku, vymyslel program Profit Signals Pro a aby pomohl začátečníkům, nabídne program zdarma. Je ovšem jasné, že žádný z těchto pánů ve skutečnosti neexistuje. 

 

Podle propagačního videa ProfitSignalsPro získá licenci zdarma jen prvních sto registrovaných uživatelů. Na stránce binary-profit.com najdete kromě propagačního videa také zprávu od údajného zakladatele pod názvem Rychlá aktualizace, ve která upozorňuje na blížící se ukončení registrací zdarma. Datum zveřejnění této zprávy se každý den automaticky mění na datum předchozího dne, aby zpráva vypadala aktuálně. Ve skutečnosti ale bezplatnou licenci získá každý. Omezený počet míst a zpráva o blížícím se ukončení registrací zdarma mají jen donutit nerozhodné investory k rychlé a nerozvážné registraci. S touto metodou se mimochodem setkáte téměř u všech podvodných projektů. 

Jak se obchodují binární opce?

Profit Signals Pro - staronový podvod

Nakonec je tu samotná doména binary-profit.com, na které v minulosti doporučoval jistý Tomáš Brabec „neuvěřitelně výnosný“ obchodní program SuperAlertsPro. Ačkoliv jsme tedy v úvodu psali, že je ProfitSignalsPro nový projekt, jedná se vlastně o obnovenou verzi jeho předchůdce. Podobných programů, které slibují vysoké zisky, je na internetu nespočet (Ultimate4Trading, AlgoCashMaster, EZTradingBot…).

 

Na závěr opět zdůrazňujeme, že binární opce nejsou podvod a skutečně se pomocí tohoto nástroje dá vydělávat. Žádné programy vám ke stabilnímu a dlouhodobému zisku ovšem nepomohou. Bez předchozího vzdělávání a důkladné přípravy na binárních opcích nevyděláte. Brokeři dnes ale běžné nabízejí bezplatné vzdělávací materiály a demo účty, na kterých si můžete obchodování vyzkoušet zcela nezávazně a bez rizika.

 

Kam dál? Binární opce demo, TopOption, IQ Option

Platforma ProfitSignalsPro je podvodFalešné komentáře doporučující ProfitSignalsProProfitSignalsPro - recenze, zkušenosti, diskuzeŠokující podvod ProfitSignalsPro – recenze, zkušenosti, diskuze
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

ProfitSignalsPro - diskuze, zkušenosti

 • Tram45
  16.4.2016 9:10
  Tram45
  Autor

  Tak se chci s Váma podělit o moji zkušenost s ProfitSignalsPro. Narazil jsem na to cca před týdnem, už ani nevím, kde to na mne vyskočilo (zřejmě nějaká reklama). Ihned jsem si založil účet, a provedl první dobití. Účet mi byl zřízen u firmy Anyoption, kde jsem pak následně prováděl jednotlivé obchody, které mi doporučil ten program ProfitSignalsPro. No, nebudu to natahovat, přišel jsem, kvůli těm signálům, o cca polovinu toho mýho vkladu (aktuálně mám na účtě 110 USD). Nyní se snažím získat alespoň zbylé peníze zpět.

  Závěr je tedy jednoznačný – jedná se o podvod, a já blb na to skočil. Snad bude tato moje zkušenost s ProfitSignalsPro alespoň varováním pro ostatní.

 • Misha
  13.4.2016 14:46
  Misha
  Autor

  Video, který je použitý na stránce ProfitSignalsPro je už docela provařený. Viděl jsem ho již několikrát, jen tam byl pokaždé napsanej jinej “vynálezce” toho úžasnýho algoritmu. Je to podvod tak bacha na to!

  • Invest+
   13.4.2016 15:32
   Autor

   Dobrý den,
   je to přesně tak, jak píšete.

 • Pavla
  11.4.2016 22:15
  Pavla
  Autor

  Dobrý večer, chci se zeptat, ProfitSignalsPro doporučuje obchodovat u firmy ANYoption. Je alespoň toto doporučení pravdivé? Pokud bych chtěla začít obchodovat (sama, bez pomoci toho jejich “super” programu) a zřídila si účet u ANYoption, mohu uspět? Děkuji pěkně za Vaši odpověď

  • Invest+
   11.4.2016 23:43
   Autor

   Dobrý večer,
   pokud budete obchodovat sama, můžete pochopitelně uspět a vydělat. Nicméně broker binárních opcí AnyOption není dobrá volba. Tato společnost opakovaně znemožňuje výběry peněz svým klientům, proto Vám doporučujeme zřídit účet u jiného brokera. Brokera vybírejte především na základě referencí a hodnocení ostatních uživatelů. Důležité jsou také regulační instituce, které na brokery dohlíží. Vámi zvolený broker by měl být dozorován (tzn. regulován) ČNB. Dalším důležitým parametrem je výše zhodnocení aktiv (mělo by se pohybovat okolo 80% na hlavních měnových párech). Pokud neovládáte žádný z cizích jazyků, doporučujeme volit brokera s českou platformou a podporou. Naše hodnocení brokerů naleznete zde – binární opce brokeři

 • ?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

  Vložit komentář