UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Obchodování pro nováčky je webová stránka, která na internetu funguje několik let. Z názvu projektu se může zdát, že se autoři snaží pomoci začínajícím obchodníkům, kteří ještě nemají dostatek zkušeností. Ve skutečnosti se ovšem jedná o obyčejnou reklamu, která se vám snaží přesvědčit k registraci. Proč nevěřit službě Obchodování pro nováčky a proč se vyhnout obchodní strategii, kterou web propaguje, najdete v této recenzi.

Obchodování pro nováčky a unikátní strategie

Na webové stránce Obchodování pro nováčky se dočtete o obchodní strategii na binární opce, která má efektivně zhodnotit váš kapitál. Obchodní strategie údajně nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti s obchodování, takže je vhodná téměř pro každého. Princip strategie spočívá ve vyhledávání trendů.

 

Při obchodování s binárními opcemi máte u každého aktiva k dispozici graf, který zobrazuje vývoj ceny tohoto aktiva. Autoři projektu obchodovaniprozacatecniky.com tvrdí, že pokud má některý z cenových grafů delší dobu rostoucí tendenci, pak pravděpodobně poroste cena i v budoucnu. Pokud naopak delší dobu křivka v grafu klesá, měla by klesat i v následujících minutách. A právě v tom spočívá obchodní strategie, kterou web Obchodování pro nováčky propaguje.

 

Tak jednoduché to není

Vyhledávání trendů je metoda, kterou využívají obchodníci po celém světě. Způsob, jakým tuto strategii vysvětlují autoři projektu Obchodování pro nováčky, je ale hodně zjednodušený. Obchodníci musí pro správný odhad provádět často složité a náročné analýzy grafů. Odhadnout budoucí cenu pomocí doporučované metody je pro začínajícího obchodníka prakticky nemožné. Vaše obchodování se v takovém případě stane spíše hazardní hrou s poloviční šancí na úspěch.

 

Pokud se podíváte na křivku cenového grafu, neuvidíte rovnou čáru ale kmitající křivku, která neustále mění svůj směr. Právě proto je těžké určit správnou předpověď, zda bude cena za několik minut výš nebo níž. Pouhým pohledem na graf tuto informaci určitě nezískáte.

 

Obchodování pro nováčky je podvod

Web Obchodování pro nováčky najdete na adrese obchodovaniprozacatecniky.com nebo například vydelavatpenize.com. Oba weby jsou téměř stejné, ale každý doporučuje obchodování u jiné brokerské společnosti (IQ Option, EZTrader a Zoomtrader).

 

 Na obou webových stránkách najdete také několik recenzí. Na prvním webu najdete recenze od Jany Zadražilové, Jakuba Tomana, Martina Kosáka a Petra Malce. Úplně stejné recenze jsou i na druhém webu, ovšem jména autorů recenzí jsou jiná (Martin Bartoš, Jana Dudek, Tomáš Kosák a Petr Malec). Je evidentní, že si autoři webu napsali recenze svépomocí a jména si jednoduše vymysleli. A jen pro zajímavost, recenze Martina Bartoše je napsaná v ženském rodě.

 

Web Obchodování pro nováčky existuje v několika jazykových verzích. Jednotlivé verze jsou si často velmi podobné a obsahově se prakticky neliší. Na většině z nich navíc najdete stejné recenze, jako na české verzi, ovšem jména autorů recenzí se opět liší. Cizojazyčných verzí je opravdu velké množství a patří mezi ně například Handel för nybörjare (Švédsko), Handel for nybegyndere (Dánkso) nebo třeba Bolsa para principiantes (Brazílie).

 

Vyzkoušejte si strategii bez rizika

Podvody, které lákají na snadný výdělek pomocí binárních opcí, obvykle vyžadují registraci. Pokud se nezaregistrujete, nezískáte návod na obchodní strategii nebo program.  Obchodování pro nováčky se v tomto liší, protože kompletní návod je popsaný už na webu.

 

Pokud stále věříte tomu, že by metoda mohla fungovat a vydělat vám peníze, neriskujte zbytečně své peníze. Založte si demo účet u nějakého kvalitního brokera na binární opce a na tomto účtu strategii otestujte. Sami pak uvidíte, jestli je strategie výnosná nebo ne. 

Jak se obchodují binární opce?

Podvody, které zneužívají binární opce

Video, které na webové stránce najdete, se pravidelně objevuje také u dalších pochybných projektů. K nim patří například web jctrading.info (za webem stojí Andrew Lloyd), který mimochodem doporučuje stejnou obchodní strategii. Podvodů, které zneužívají binární opce, je ale nohem víc. Dejte si pozor například na webovou stránku StarUp365, Star-News5.com nebo například Bezpečné Vydělávání.

 

Pokud se nechcete stát obětí podvodu, nevěřte projektům, které slibují vysoké zisky pomocí jednoduché obchodní strategie nebo pomocí automatického obchodního programu. Samotné binární opce podvod nejsou, ale podvodníci je rádi využívají. Důvodem je zřejmě jednoduchý princip binárních opcí, který pochopí rychle i ti, kteří se s online obchodováním ještě nesetkali. 

Webová stránka projektu Obchodování pro nováčkyZahraniční varianta projektu doporučuje podvodného brokera ZoomtraderRecenze – Obchodování pro nováčky (obchodovaniprozacatecniky.com)
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Obchodovaniprozacatecniky.com - diskuze

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář