Dnes jsme si pro vás připravili recenzi obchodního robota RobotBinario, který je určený pro obchodování binárních opcí. Tento robot analyzuje trh a díky funkci Auto-trading dokáže obchodovat zcela samostatně. Zní to poměrně lákavě, ale dejte si pozor! 

K automatickým obchodním systémům, které jsou na internetu bezplatně dostupné, se stavíme skepticky. Zvláště pokud autoři robota tvrdí, že dosahuje vysoké úspěšnosti a mohou pomocí něj vydělávat všichni. Tyto systémy jsou obvykle ztrátové, což jejich tvůrcům vůbec nevadí. Obchodní roboti totiž vznikají převážně proto, aby nalákali nové obchodníky, nikoliv aby vám vydělali peníze.

 

Je RobotBinaro ziskový robot?

Pokud se na webu RobotBinario zaregistrujete, vytvoří se vám automaticky účet u brokera na binární opce. Na jednu stranu se jedná o nezbytný krok, bez kterého binární opce nelze obchodovat, ovšem výběr brokera by měli obchodníci důkladně promyslet. Tím se potvrzuje, že RobotBinario nemá vydělávat, ale pouze přivést nové obchodníky k vybraným brokerům.

 

Pokud budete chtít program RobotBinario spustit, musíte vložit alespoň minimální vklad. Opět se jedná o pochopitelný krok, vždyť bez peněz nemůžete investovat. Jenže investovat vlastní peníze do programu RobotBinario se vám nevyplatí. O důvěryhodnosti systému dostatečně vypovídá testovací demo režim, který lze spustit i bez vkládání peněz.

 

Když demo režim spustíte, začne robot uzavírat transakce, které ale neodpovídají skutečnosti. Za každou úspěšnou transakci na demo účtu získáte profit 94%, ačkoliv na skutečném účtu to bývá až o 20% méně. Průběhy transakcí vůbec neodpovídají skutečnosti, což si můžete ověřit u libovolného důvěryhodného brokera. Demo účet navíc obchoduje i o víkendu, kdy jsou trhy uzavřené, a obchodovat nelze. To, že robot dokáže vydělávat na takovém demo účtu, zkrátka vůbec nic neznamená.

Jak se obchodují binární opce?

Nejde o první podvod ...

Obchodní program RobotBinario nepřináší nic nového a je založený na stejné platformě, jako například SuperSimpleBot, EZTradingBot nebo RobotFX. Pověst těchto programů je opravdu špatná, což je další důvod k tomu, se programu RobotBinario vyhnout.  

 

Robot umožňuje vlastní nastavení několika základních parametrů. Obchodník si může vybrat, které měnové páry chce obchodovat, jak dlouhou exspiraci budou transakce mít, jaké indikátory má robot při obchodování zohlednit a také jakou strategii financování má robot dodržovat. Mezi obchodními strategiemi je i nechvalně známá metoda Martingale, která spočívá v navyšování investic po neúspěšných transakcích.

 

Na závěr lze snad jen zopakovat, že program RobotBinario není důvěryhodný. Binární opce mají jednoduchý princip, ale vydělat na nich jednoduché není. Obchodování bez vhodné strategie, metodou náhodného tipování, je velmi riskantní s minimální pravděpodobností na dlouhodobý úspěch. Pokud vás binární opce zaujaly, nevěřte programům, které slibují snadné a rychlé zbohatnutí. Nevěřte ani tomu, že dokážete bez zkušeností a znalostí přelstít trh. Vydělávat na opcích je možné, ale je potřeba začít postupně: vzděláváním a cvičným obchodováním.

 

Podobná témata: Binární opce demo účet, Binární opce podvod, Binární opce strategie

Internetová stránka RobotBinarioPodvodná platforma Robot Binario záměrně upravuje tržní dataRecenze: RobotBinario jako výdělečný systém? Ne, jde o podvod
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze k systému RobotBinario

Vložit komentář