Aktualizováno

BINÁRNÍ OPCE: Demo verze účtů, demo účet ZDARMA, bez vkladu

Pokud obchodování myslíte vážně a chcete na binárních opcích vydělávat, je vzdělávání nezbytné. Součástí přípravy by ovšem měla být i praktická část v podobě cvičného obchodování a testování strategií na demo účtu. Velkou výhodou je, že vzdělávací materiály i demo účet dnes běžně seženete zdarma.

Mnoho brokerů vám umožní na vlastní kůži okusit atmosféru trhu a obchodování pomocí demo verzí účtů. Můžete tak bez vložení reálných prostředků získat mnoho zkušeností tou nejlepší možnou cestou – samotným obchodováním. Drtivá většina předních brokerů dnes nabízí demo účty, kde vám umožní pomocí reálné obchodní platformy investovat virtuální peníze na skutečném trhu. Pro české obchodníky je nejlepší volbou demo účet u brokera IQ Option. 

Binární opce – demo účet zdarma bez vkladu u IQ Option

Postup obchodování s opcemi (zdroj: Demo verze TopOption)

Postup obchodování s opcemi (zdroj: Demo verze TopOption)

U brokera IQ Option si můžete demo účet zdarma aktivovat sami a bez nutnosti vkladu. Broker IQ Option je držitelem licence CySEC. Na demo účtu IQ Option, který není časově omezený, mají obchodníci k dispozici kapitál 1000$. Jedná se o virtuální kapitál, takže veškeré zisky i ztráty jsou pouze fiktivní. Na demo účtu zkrátka nezbohatnete, ale získáte představu o svých schopnostech.

 Binární opce - neomezený demo účet zdarma bez vkladu u IQ Option Binární opce – neomezený demo účet zdarma bez vkladu u IQ Option

Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

Registrace demo účtu u IQOption je velmi rychlá a trvá jen pár minut. Při registraci si stačí zvolit typ účtu a vyplnit krátký formulář. Jediné, co broker vyžaduje, je jméno obchodníka a email, na který mu bude zaslán ověřovací odkaz. Kliknutím na tento odkaz se nový účet aktivuje a investor může prakticky ihned začít cvičně obchodovat.

Uzavřený obchod na demo účtu bez vkladu (IQ Option)

Uzavřený obchod na demo účtu bez vkladu (IQ Option)

Díky demo účtu si můžete zdarma (bez vkladu peněz) otestovat novou platformu IQ Option. Ta je ve srovnání s původní platformou rychlejší a přehlednější. I přesto na platformě zůstalo velké množství nástrojů a funkcí. Kromě seznamu uzavřených transakcí naleznete v postranním panelu výuková videa a důležité ekonomické zprávy. I nadále je možné měnit styl grafu a jeho časový rámec, zakreslovat do grafu trendové čáry a používat indikátory.

Pokud se rozhodnete obchodovat na reálném účtu, stačí se přihlásit do cvičného účtu a vyplnit zbývající informace. K úplnému dokončení je pak nezbytné ověřit osobní údaje a vložit alespoň minimální požadovaný vkladu, které je u IQ Option 10$.

Testovací účty u dalších brokerů

Přehled aktiv na demo platformě IQ Option

Přehled aktiv na demo platformě IQ Option

Časově neomezený demo účet na binární opce si můžete založit také na webu brokera ETX Capital. Na demo účtu ETX Binary budete mít k dispozici virtuální vklad 10 tisíc liber. Demo účet můžete získat dokonce i bez registrace, a to konkrétně u brokera HighLow. Demo účet HighLow s virtuálním vkladem 10 tisíc USD spustíte přímo na webu brokera. Nevýhodou tohoto demo účtu je ovšem to, že se vaše výsledky z cvičného obchodování neukládají. Jakmile web brokera opustíte, všechna data se smažou a po dalším spuštění demo účtu začínáte od začátku.

Od roku 2019 mohou u brokera HighLow obchodovat pouze australší rezidenti!

Testovací účet bez registrace nabízí broker HighLowTestovací účet bez registrace nabízí broker HighLow

Demo účet poskytuje také broker TopOption, který dlouhou dobu patřil k předním brokerům na českém trhu. U společnosti TopOption si obchodníci nemohou cvičný účet sami vytvořit, ale musí o něj zažádat. Broker vám cvičný účet aktivuje navíc až po vložení peněz na skutečný účet a to na omezenou dobu. Vložení peněz na skutečný účet vyžaduje také společnost OptionsClick, u které je demo účet sice časově neomezený, ale virtuální vklad je pouhých 300 dolarů. TopOption ukončil ke dni 22. 4. 2017 svou činnost.

Kterým brokerům se vyhnout?

Binární opce - demo zdarma - ukázka exspiračních časů

Binární opce - demo zdarma - ukázka exspiračních časů

Za zmínku stojí také demo účet od společnosti Binatex, která jako jedna z mála podporuje češtinu. Demo účet broker sice nabízí, ale na cvičném účtu jsou mnohem výhodnější podmínky než na skutečném účtu. Vydělávání na cvičném účtu je tak mnohem jednodušší než ve skutečnosti. Demo účty by ale měly fungovat stejně jako skutečné účtu, aby si obchodníci otestovali své dovednosti a získali reálnou představu o svých dovednostech. Obchodovat na zvýhodněném demo účtu vám možná pomůže poznat obchodní platformu, ale kromě toho nemá smysl. U brokera Binatex to však nebyl jediný problém – nesrovnalostí jsme nalezli celou řadu, chování brokera navíc v mnoha případech hraničí s podvodem. Další broker TopBinary, který podporuje češtinu, demo účet pro změnu vůbec nenabízí.

Chování brokera Binatex hraničí s podvodem, proto se mu raději vyhněteChování brokera Binatex hraničí s podvodem, proto se mu raději vyhněte

Co se na demu nenaučíte?

Obchodování s opcemi na demo účtu s virtuálními penězi na skutečném trhu vám umožní se blíže seznámit s obchodní platformou. Pochopíte principy trhu a vývojů cen, ale na jednu podstatnou věc vás ani demo účty nepřipraví. Obchodování s reálnými penězi je psychicky velmi náročné a jak někteří investoři tvrdí, lze to přirovnat k adrenalinovému sportu. A na to vás žádný demo účet nepřipraví.

Kde obchodovat opce?
Binární opce jsou od 2.7.2018 zakázány pro retailové investory, nadále s nimi mohou obchodovat pouze profesionální obchodníci. Nejste-li profesionální obchodník, opusťte tuto stránku nebo se informujte o alternativách binárních opcí, které jsou dostupné i pro běžné retailové klienty.

Nejlépe hodnocený broker s licencí ČNB, který umožňuje obchodování s binárními opcemi a FX opcemi:
Populární
 • Binární a FX opce pro vybrané měnové páry, indexy a komodity
 • Minimální vklad $10, jednotlivé investice od $1
 • Testovací účet s neomezeným kapitálem zdarma
 • Na trhu od roku 2013, licence, vklady obchodníků pojištěny
Našli jste v textu chybu či nepřesnost? Dejte nám vědět.
Portál InvestPlus.cz je určen výhradně ke studijním účelům. Obsažené informace nelze považovat za analýzu investičních příležitostí ani investiční doporučení. Minulá výkonnost jednotlivých titulů či portfolií není zárukou budoucích výnosů. Finanční služby, které jsou promovány na této stránce, nesou vysokou míru rizika a mohou vyústit ve ztrátu vašich finančních prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.

Diskuze

 • Andrea
  4.11.2017 20:52
  Andrea
  Autor

  Dobrý den,už delší dobu uvažuji,že vyzkouším binární opce,ale všude koukám,že jsou jen v angličtině.Jsou nějaké stránky i v češtině?Děkuji

 • Dono
  10.9.2017 3:28
  Dono
  Autor

  Zdravím, také mne láká obchodování na binárních opcích, ale mám docela velké pochybnosti a určitě nejsem sám co se týče peněz. Už jen založení demo účtu je docela hustá záležitost, třeba u IQ optionu, dají Vám docela vysokou sumu v dolarech jako na zkoušku, ale kdo mne zaručí, že po špatném obchodování a utracení celé sumy, nakonec z nich vyleze, že to byla zkutečná půjčka a začnou peníze soudně vymáhat. A teď babo raď?

  • Invest+
   10.9.2017 9:27
   Autor

   Dobrý den,
   nemějte obavy. Demo účet funguje v principu tak, že peníze, které na něm máte, jsou zcela fiktivní. Pokud je všechny utratíte, nikdo je po Vás vymáhat nebude. U IQ Option lze dokonce jedním tlačítkem vrátit stav konta opět na 1000 USD (tlačítko se nachází vedle informace o aktuálním stavu účtu). Proto je to demo účet – je to zkušební účet s fiktivními prostředky.

   • Dono
    10.9.2017 18:37
    Dono
    Autor

    Děkuji za vyčerpávající odpověď, nic už nebrání k zkušebnímu obchodování a pokud to půjde začnu obchodovat na zkutečném účtu.

 • Tana
  6.9.2017 20:42
  Tana
  Autor

  Zdravim, rada bych take zkusila toto obchodovani i kdyz jsem starsi.Jsem samozivitelka a rada bych si neco take privydelala.S pocitacem moc kamarad nejsem,ale mam jiz davno zalozeny Paypal ucet.Jak zalozit a neplatit- elektronicky ucet Skril jak doporucujete, kde se neplati poplatky.A pak po odvadeni dane, kde uvadite dat si ziskane penize na Excel.,Muzete mi to prosim Vas trochu vysvetlit.Odvod dane tedy 15 procent staci pokud zacnu napr ted v zari – na zacatku ppristiho roku.Dekuji a preji krasny den.

  • Invest+
   6.9.2017 21:05
   Autor

   Dobrý den,
   účet Skrill založíte kliknutím zde. Peněnženka Skrill je kompletně v češtině, takže by to neměl být problém. Co se týče daně, tak to se řeší standardně po skončení zdaňovacího období, tedy po ukončení kalendářního roku. Podrobný návod, jak výdělky zdanit, naleznete zde. Pokud Vám něco nebude jasné, dejte vědět do komentářů.

 • Mich
  22.7.2017 16:25
  Mich
  Autor

  Zdravím, mohu ihned po zisku vyzvednout své peníze?

  • Invest+
   22.7.2017 16:47
   Autor

   Samozřejmě. Broker je plně regulován, můžete tedy vybírat nejen své výdělky, ale bez jakéhokoliv omezení také všechny Vámi vložené peníze. Minimální částka pro výběr je $2, žádost o výběr probíhá přímo z Vašeho obchodního účtu a její zpracování proběhne většinou do několika hodin. Platba se Vám pak připíše dle zvolené metody okamžitě (při použití internetové pěněženky) nebo do několika dnů (při výběru na bankovní účet).

 • Mich
  22.7.2017 16:06
  Mich
  Autor

  Zdravím, myslíte že je zde reálná šance si vydělat pár stovek pro 18 letého studenta prostřednictvím iq option?

  • Invest+
   22.7.2017 16:23
   Autor

   Dobrý den,
   za vyzkoušení nic nedáte, u IQ Option je demo účet zcela zdarma. Jediná Vaše investice tak bude čas, který budete obchodování na demo účtu věnovat. Šanci má opravdu každý bez ohledu na vzdělání nebo věk. Podmínku plnoletosti splňujete, vše ostatní je už jen na Vás …

 • H.D.
  26.4.2017 8:02
  H.D.
  Autor

  Zdravím, na nějakém webu o binárních opcích jsem se dočetl, že je dobré si založit demo účet u společnosti Top Option. Je to dobrá rada? Nechci si hned na začátku vybrat Brokera špatně, tak se radši ptám. Díky za odpověď

  • Invest+
   26.4.2017 9:03
   Autor

   Dobrý den,
   v článku je o tomto brokerovi zmínka. Společnost TopOption ukončila svou činnost ke dni 22.4. 2017, tudíž tam již účet nezaložíte.

 • SNECK
  24.4.2017 6:17
  SNECK
  Autor

  Dobrý den, na jednom českém mne doporučili zřídit si účet u společnosti OX MARKET. Zaregistroval jsem se tam, ale ten web mi přijde docela amatérský a nějak tomu nevěřím. Mohu vás poprosit o váš názor na tuto společnost?

  • Invest+
   24.4.2017 9:04
   Autor

   Dobrý den,
   brokerské společnosti OX Markets jsem věnoval tento samostatný článek – Recenze OX Markets. V článku se dočtete o tom, že uvedený broker je plně regulovaný (vč. licence u ČNB). Problém je však v tom, že nabízený demo účet je aktivní pouze jeden týden. To považuji za velký nedostatek, neboť demo účet je vhodný prakticky po celou dobu obchodování (přece nebudete testovat nové strategie a přístupy na reálném účtu). Navíc jak píšete, jejich platforma je velmi omezená, obsahuje pouze základní nástroje. Broker navíc nemá příliš referencí (neobchoduje u něho příliš tuzemských obchodníků), tudíž je těžké odhadovat, jaký ve skutečnosti je. Z výše uvedeného jasně vyplývá, že OX Markets není příliš vhodným brokerem. Poohlédl bych se jinde…

 • MARA
  8.4.2017 23:52
  MARA
  Autor

  Demo je super, ale ty emoce při obchodování se skutečnými penězi prostě simulovat nedokáže. Má někdo tip, jak i tohle natrénovat? Jinak samozřejmě chápu demo jako nedílnou součást obchodování i po přechodu na reálný účet, kde jinde si může člověk natestovat strategie aniž by na tom prodělal kalhoty, že?

  • Invest+
   9.4.2017 10:45
   Autor

   Dobrý den,
   máte pravdu. Tohle na demo účtu nenatrénujete. Mne osobně přijde nejlepší začít obchodování binárních opcí s co nejnižšími investicemi. U IQ Option lze každý obchod realizovat při investice 1 USD, což je bezkonkurenční oproti ostatním brokerům (kde se to zpravidla pohybuje kolem 10 USD). I když se jedná o relativně nízké částky (v přepočtu cca 25 Kč), emoce pracují spolehlivě a po psychické stránce je to skutečně jiné než uzavírání transakcí na demo účtu.

 • Alda
  8.4.2017 7:12
  Alda
  Autor

  Obchodoval jsem na demo účtu u společnosti Plus500, nyní bych chtěl vyzkoušet binární opce. Má pro mne smysl opět testovat na demo účtu, nebo mám jít hned do reálného účtu?

  • Invest+
   8.4.2017 9:50
   Autor

   Dobrý den,
   společnost Plus500 je forex a CFD broker, tudíž nemá s binárním obchodováním nic společeného. Z tohoto důvodu je určitě vhodné začít binární opce obchodovat na demo účtu, neboť princip obchodování tohoto instrumentu je zcela odlišný od toho, co nabízí Plus500.

 • Radek G.
  4.4.2017 21:57
  Radek G.
  Autor

  Dobrý večer. Měl bych jeden dotaz – přemýšlím o obchodování Binárních opcí a zajímalo by mne, zda nemůže brokerská firma ovlivňovat moje výsledky na demo účtu. Resp. když vědí, že jde o obchodování nanečisto, jestli nemůžou moje obchody uzavřít jako ziskové, i když v reálu by dané obchody ziskové nebyly. Co vy na to?

  • Invest+
   5.4.2017 8:38
   Autor

   Dobrý den,
   Vaše úvaha je správná. Toto se skutečně u některých pochybných brokerských společností stále děje. Zjednodušeně jde o to, že broker “navnadí” obchodníka řadou ziskových obchodů na demo účtu a na reálném jej pak připraví o jeho vklad. Jak jsem psal výše, toto je doména neregulovaných a nelicencovaných společností. U seriózních brokerů které mají širokou uživatelskou základnu a licencni od příslušných orgánů se Vám toto skutečně nestane.

 • ?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

  Vložit komentář