Aktualizováno: Pokud obchodování myslíte vážně a chcete na binárních opcích vydělávat, je vzdělávání nezbytné. Součástí přípravy by ovšem měla být i praktická část v podobě cvičného obchodování a testování strategií na demo účtu. Velkou výhodou je, že vzdělávací materiály i demo účet dnes běžně seženete zdarma.

 

Mnoho brokerů vám umožní na vlastní kůži okusit atmosféru trhu a obchodování pomocí demo verzí účtů. Můžete tak bez rizika získat mnoho zkušeností tou nejlepší možnou cestou – samotným obchodováním. Drtivá většina předních brokerů dnes nabízí demo účty, kde vám umožní pomocí reálné obchodní platformy investovat virtuální peníze na skutečném trhu. Pro české obchodníky je nejlepší volbou demo účet u brokera IQ Option. 

 

Binární opce - demo účet zdarma bez vkladu u IQ Option

U brokera IQ Option si můžete demo účet zdarma aktivovat sami a bez nutnosti vkladu. Broker IQ Option je držitelem licence ČNB, takže má oprávnění poskytovat investiční služby na území České republiky a vklady klientů jsou ze zákona pojištěny. Na demo účtu IQ Option, který není časově omezený, mají obchodníci k dispozici kapitál 1000$. Jedná se o virtuální kapitál, takže veškeré zisky i ztráty jsou pouze fiktivní. Na demo účtu zkrátka nezbohatnete, ale získáte představu o svých schopnostech.

 

 Binární opce - demo účet zdarma bez vkladu u IQ Option Binární opce - demo účet zdarma bez vkladu u IQ Option

 

Vyzkoušet demo účet u IQ Option zdarma Kompletní recenze IQ Option

 

Registrace demo účtu u IQOption je velmi rychlá a trvá jen pár minut. Při registraci si stačí zvolit typ účtu a vyplnit krátký formulář. Jediné, co broker vyžaduje, je jméno obchodníka a email, na který mu bude zaslán ověřovací odkaz. Kliknutím na tento odkaz se nový účet aktivuje a investor může prakticky ihned začít cvičně obchodovat.

 

Díky demo účtu si můžete zdarma (bez vkladu), nezávazně a bez rizika otestovat novou platformu IQ Option. Ta je ve srovnání s původní platformou rychlejší a přehlednější. I přesto na platformě zůstalo velké množství nástrojů a funkcí. Kromě seznamu uzavřených transakcí naleznete v postranním panelu výuková videa a důležité ekonomické zprávy. I nadále je možné měnit styl grafu a jeho časový rámec, zakreslovat do grafu trendové čáry a používat indikátory.

 

Pokud se rozhodnete obchodovat na reálném účtu, stačí se přihlásit do cvičného účtu a vyplnit zbývající informace. K úplnému dokončení je pak nezbytné ověřit osobní údaje a vložit alespoň minimální požadovaný vkladu, které je u IQ Option 10$.

Jak se obchodují binární opce?

Testovací účty u dalších brokerů

Časově neomezený demo účet na binární opce si můžete založit také na webu brokera ETX Capital. Na demo účtu ETX Binary budete mít k dispozici virtuální vklad 10 tisíc liber. Demo účet můžete získat dokonce i bez registrace, a to konkrétně u brokera HighLow. Demo účet HighLow s virtuálním vkladem 10 tisíc USD spustíte přímo na webu brokera. Nevýhodou tohoto demo účtu je ovšem to, že se vaše výsledky z cvičného obchodování neukládají. Jakmile web brokera opustíte, všechna data se smažou a po dalším spuštění demo účtu začínáte od začátku.

 

Testovací účet bez registrace nabízí broker HighLowTestovací účet bez registrace nabízí broker HighLow

 

Vyzkoušet účet u HighLow zdarma Kompletní recenze HighLow

 

Demo účet poskytuje také broker TopOption, který dlouhou dobu patřil k předním brokerům na českém trhu. U společnosti TopOption si obchodníci nemohou cvičný účet sami vytvořit, ale musí o něj zažádat. Broker vám cvičný účet aktivuje navíc až po vložení peněz na skutečný účet a to na omezenou dobu. Vložení peněz na skutečný účet vyžaduje také společnost OptionsClick, u které je demo účet sice časově neomezený, ale virtuální vklad je pouhých 300 dolarů. TopOption ukončil ke dni 22. 4. 2017 svou činnost.

 

Kterým brokerům se vyhnout?

Za zmínku stojí také demo účet od společnosti Binatex, která jako jedna z mála podporuje češtinu. Demo účet broker sice nabízí, ale na cvičném účtu jsou mnohem výhodnější podmínky než na skutečném účtu. Vydělávání na cvičném účtu je tak mnohem jednodušší než ve skutečnosti. Demo účty by ale měly fungovat stejně jako skutečné účtu, aby si obchodníci otestovali své dovednosti a získali reálnou představu o svých dovednostech. Obchodovat na zvýhodněném demo účtu vám možná pomůže poznat obchodní platformu, ale kromě toho nemá smysl. U brokera Binatex to však nebyl jediný problém - nesrovnalostí jsme nalezli celou řadu, chování brokera navíc v mnoha případech hraničí s podvodem. Další broker TopBinary, který podporuje češtinu, demo účet pro změnu vůbec nenabízí.

 

Chování brokera Binatex hraničí s podvodem, proto se mu raději vyhněteChování brokera Binatex hraničí s podvodem, proto se mu raději vyhněte

 

Co se na demu nenaučíte?

Obchodování s opcemi na demo účtu s virtuálními penězi na skutečném trhu vám umožní se blíže seznámit s obchodní platformou. Pochopíte principy trhu a vývojů cen, ale na jednu podstatnou věc vás ani demo účty nepřipraví. Obchodování s reálnými penězi je psychicky velmi náročné a jak někteří investoři tvrdí, lze to přirovnat k adrenalinovému sportu. A na to vás žádný demo účet nepřipraví.

 

Vyzkoušet demo účet u IQ Option zdarma

Postup obchodování s opcemi (zdroj: Demo verze TopOption)Uzavřený obchod na demo účtu bez vkladu (IQ Option)Přehled aktiv na demo platformě IQ OptionBinární opce - demo zdarma - ukázka exspiračních časůBINÁRNÍ OPCE: Demo verze účtů, demo účet zdarma, bez vkladu
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Povolení od ČNB
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD

 

Demo účet na binární opce- diskuze, zkušenosti

 • Radek G.
  Publikováno 4.4.2017 21:57
  Radek G.
  Reagovat
  Autor

  Dobrý večer. Měl bych jeden dotaz – přemýšlím o obchodování Binárních opcí a zajímalo by mne, zda nemůže brokerská firma ovlivňovat moje výsledky na demo účtu. Resp. když vědí, že jde o obchodování nanečisto, jestli nemůžou moje obchody uzavřít jako ziskové, i když v reálu by dané obchody ziskové nebyly. Co vy na to?

  • Invest+
   Publikováno 5.4.2017 8:38
   Reagovat
   Autor

   Dobrý den,
   Vaše úvaha je správná. Toto se skutečně u některých pochybných brokerských společností stále děje. Zjednodušeně jde o to, že broker “navnadí” obchodníka řadou ziskových obchodů na demo účtu a na reálném jej pak připraví o jeho vklad. Jak jsem psal výše, toto je doména neregulovaných a nelicencovaných společností. U seriózních brokerů které mají širokou uživatelskou základnu a licencni od příslušných orgánů se Vám toto skutečně nestane.

 • Alda
  Publikováno 8.4.2017 7:12
  Alda
  Reagovat
  Autor

  Obchodoval jsem na demo účtu u společnosti Plus500, nyní bych chtěl vyzkoušet binární opce. Má pro mne smysl opět testovat na demo účtu, nebo mám jít hned do reálného účtu?

  • Invest+
   Publikováno 8.4.2017 9:50
   Reagovat
   Autor

   Dobrý den,
   společnost Plus500 je forex a CFD broker, tudíž nemá s binárním obchodováním nic společeného. Z tohoto důvodu je určitě vhodné začít binární opce obchodovat na demo účtu, neboť princip obchodování tohoto instrumentu je zcela odlišný od toho, co nabízí Plus500.

 • MARA
  Publikováno 8.4.2017 23:52
  MARA
  Reagovat
  Autor

  Demo je super, ale ty emoce při obchodování se skutečnými penězi prostě simulovat nedokáže. Má někdo tip, jak i tohle natrénovat? Jinak samozřejmě chápu demo jako nedílnou součást obchodování i po přechodu na reálný účet, kde jinde si může člověk natestovat strategie aniž by na tom prodělal kalhoty, že?

  • Invest+
   Publikováno 9.4.2017 10:45
   Reagovat
   Autor

   Dobrý den,
   máte pravdu. Tohle na demo účtu nenatrénujete. Mne osobně přijde nejlepší začít obchodování binárních opcí s co nejnižšími investicemi. U IQ Option lze každý obchod realizovat při investice 1 USD, což je bezkonkurenční oproti ostatním brokerům (kde se to zpravidla pohybuje kolem 10 USD). I když se jedná o relativně nízké částky (v přepočtu cca 25 Kč), emoce pracují spolehlivě a po psychické stránce je to skutečně jiné než uzavírání transakcí na demo účtu.

 • SNECK
  Publikováno 24.4.2017 6:17
  SNECK
  Reagovat
  Autor

  Dobrý den, na jednom českém mne doporučili zřídit si účet u společnosti OX MARKET. Zaregistroval jsem se tam, ale ten web mi přijde docela amatérský a nějak tomu nevěřím. Mohu vás poprosit o váš názor na tuto společnost?

  • Invest+
   Publikováno 24.4.2017 9:04
   Reagovat
   Autor

   Dobrý den,
   brokerské společnosti OX Markets jsem věnoval tento samostatný článek – Recenze OX Markets. V článku se dočtete o tom, že uvedený broker je plně regulovaný (vč. licence u ČNB). Problém je však v tom, že nabízený demo účet je aktivní pouze jeden týden. To považuji za velký nedostatek, neboť demo účet je vhodný prakticky po celou dobu obchodování (přece nebudete testovat nové strategie a přístupy na reálném účtu). Navíc jak píšete, jejich platforma je velmi omezená, obsahuje pouze základní nástroje. Broker navíc nemá příliš referencí (neobchoduje u něho příliš tuzemských obchodníků), tudíž je těžké odhadovat, jaký ve skutečnosti je. Z výše uvedeného jasně vyplývá, že OX Markets není příliš vhodným brokerem. Poohlédl bych se jinde…

 • Vložit komentář