UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Aktualizováno: Free Diamond App je služba, která slibuje jednoduchý a pravidelný příjem. Vložíte si peníze a aplikace za vás bude úspěšně obchodovat. To zní až příliš dobře na to, aby to byla pravda, ne?

Program údajně vznikl spojením hlavního vývojáře Andrewa, obchodníka Tima a geniálního programátora Paula. Ti vytvořili složitý algoritmus, který má při obchodování s binárními opcemi vysokou úspěšnost. Autoři programu se velkoryse rozhodli, že své tajemství, jak vydělat na opcích, odhalí celému světu. Dokonce si za jeho používání neúčtují žádné peníze

 

Zamysleme se krátce, co by se stalo, kdyby takový program skutečně fungoval. Jelikož by lidem zaručeně vydělal peníze, mohl by být i zpoplatněn, a přesto by jej snad všichni vyžívali. Trh ale funguje díky vyrovnané nabídce a poptávce. Stejně tak při obchodování je část investorů úspěšná na úkor těch méně šťastných. Není prostě možné, aby všichni pouze úspěšně obchodovali.

 

Postup pro získání Free Diamond App je jednoduchý. Nejprve se registrujete na jejich webu a potom provedete vklad u jednoho z doporučovaných brokerů.  Free Diamond App odkazuje na AnyOption.  Je pravdou, že tento broker na rozdíl od podvodného Zoomtraderu podléhá mnoha regulacím, takže jsou peníze obchodníků v bezpečí. Anyoption se ale očividně spolupráci s podvodnými společnostmi nebrání.

 

Video návod, popisující funkci Free Diamond App (v angličitně)

 

Program by měl uzavírat obchody za vás s vysokou úspěšností. V propagačním video se tvůrci zmiňují o obchodování pomocí strategie trendu, což určitě nevede k pravidelným a vysokým ziskům. Tento způsob používají investoři dennodenně a není tak žádným tajemstvím.

 

Tvůrci FreeDiamondApp v propagačním videu tvrdí, že dostávají od brokerů za registraci každého nového klienta několik dolarů. Co ovšem už nezmiňují je to, že čím více obchodník prodělá, tím více broker získá a část zisku jde do kapsy právě i tvůrcům Free Diamond App. Nemají tedy nejmenší motivaci pro úspěch obchodníků, které se jim touto cestou podařilo pro AnyOption získat. Viz. zmínka v diskuzi k článku Binární opce.

Jak se obchodují binární opce?

Zkušenosti

Vřele doporučujeme se této službě vyhnout. Není to ostatně první případ, kdy je lidem za malý vklad slibován velký zisk. Vzpomeňte si na program Optionavigator odkazující na Eztrader (viz. recenze), dalšího rozporuplného brokera na opce.

Recenze Free Diamond App - webová stránkaDalší možná podoba webuSERIÁL: Recenze Free Diamond App a binární opce – o co jde?
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze k Free Diamond App

Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář