UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Nový projekt na webu Binary-profit.com je dalším podvodem, který láká nové investory do obchodování s binárními opcemi. Na této webové adrese nabízí obchodník Tomáš Brabec svůj systém na obchodní signály SuperAlertsPro. Sliby vysokých zisků a nízkého rizika jsou ovšem pouhé lži. 

Obchodník Tomáš Brabec je další fiktivní osobou

Důkazů, že se jedná o podvrh, je nespočet. Už samotnou fotografie údajného profesionálního obchodníka Tomáše Brabce autoři zkopírovali z internetové fotobanky. Samotný Tomáš Brabec, který je údajným autorem webu binary-profit.com je fiktivní postava. Před několika měsíci byl například na stejné webové adrese za autora projektu označen Pavel Kováč.

 

Podle hrubých gramatických chyb v textu lze usoudit, že se nejedná o český projekt. To dokazuje i fakt, že tento podvodný web existuje v mnoha jazykových verzích, ve kterých se za autora obchodního systému označuje vždy někdo jiný.

 

V propagačním videu autor ukazuje svoje denní zisky na obchodním účtu. Všimněte si, že uvedené informace jsou z října 2014. O několik minut později ve videu zazní, že je SuperAlerts dostupný na tři měsíce pro 100 lidí zdarma. Už je to ale téměř rok, co bylo toto video vytvořeno a program je stále bezplatně dostupný.

 

Ve snaze donutit klienty k registraci použili autoři webu i falešné počítadlo. Sami se můžete přesvědčit, že rostoucí počet klientů a jejich zisků nad propagačním videem se po aktualizování webové stránky počítá od původních hodnot. Na webu je navíc už několik týdnů uvedeno, že zbývá posledních 23 licencí.

Jak se obchodují binární opce?

Jak a proč SuperAlertsPro funguje?

Klientům binary-profit.com po registraci u doporučeného brokera a vložení peněz opravdu přichází signály k obchodování. Programem generované tipy na transakce ovšem nedosahují potřebné úspěšnosti, takže dřív nebo později začnou být signály prodělečné. Uvedená úspěšnost 78% je pouhý klam, což si můžete sami bez rizika ověřit na demo účtu na binární opce.

 

Super Alerts Pro odkazuje na brokera AnyOption, který se často objevuje v rozporuplných reklamních kampaních k přilákání nových obchodníků. Cílem programu tedy není pomoc obchodníkům, ale pomoc brokerovi.  

 

Nakonec je dobré zmínit, že obchodování opravdu nefunguje tak, jak je v propagačním videu prezentováno. Ve videu autor tvrdí, že pro dlouhodobě ziskové obchodování je nutné mít úspěšnost alespoň 50%. Takové úspěšnosti byste ostatně dosáhli i pouhým tipováním. Při obchodování binárních opcí s profitem 85% je nutné mít úspěšnost 56% a více. I když se rozdíl může zdát nepatrný, v konečném důsledku těchto pár procent rozhoduje o vašem celém kapitálu.

 

 Chcete-li na binárních opcích opravdu vydělávat, budete se muset obchodování aktivně věnovat namísto používání "zaručených" obchodních systémů. 

 

Podobné příspěvky: ProfitOnline, TopOption, CopyOP

Obchodník Tomáš Brabec a projekt SuperAlertsProŠpanělská verze projektu s Davidem GarciouNěmecká varianta s obchodníkem Thomasem LeitneremSuperAlertsPro, Binary-profit.com a obchodník Tomáš Brabec
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze k SuperAlertsPro, Binary-profit.com, Tomáš Brabec

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář