UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Copyop je platforma určená k binárnímu obchodování. Kromě klasického obchodování umožňuje tzv. social trading. Jedná se o způsob obchodování, při kterém klienti mohou sledovat nebo dokonce kopírovat investiční kroky jiných obchodníků. Na platformě nechybí ani srovnání obchodníků, takže můžete kopírovat od těch nejúspěšnějších.

CopyOP.com - konečně výdělečný projekt?

Na první pohled je vše až příliš snadné. Vyberete některého z úspěšných traderů a necháte jej prakticky obchodovat za vás. Pokud jeho týdenní zisk dosahoval tisíců eur, musí být vaše peníze přeci ve správných rukou. Jenže ve skutečnosti není rozhodující suma, kterou investor vydělá, ale procentuální úspěšnost. I kdyby byl zisk investora stotisícový, ztráta jej může několikanásobně převyšovat.

 

O tom ostatně vypovídá i seznam nejúspěšnějších kopírujících obchodníků. Sami se můžete přesvědčit, že u drtivé většiny z nich je úspěšnost pod hranicí 56%. Při překročení této hranice (přibližně) přitom zisky teprve pokryjí ztráty. Aby se ale váš čistý měsíční zisk nepohyboval v řádu desítek eur, je nezbytné dosáhnout vyšší úspěšnosti nebo obchodovat s velmi vysokými částkami. To je ale velmi nebezpečné, zvlášť když by investoři neměli riskovat v jedné transakci více než 1-3% celkového rozpočtu.

Jak se obchodují binární opce?

Copyop a AnyOption

Provozovatelem Copyop je broker AnyOption. Tento kyperský broker, je jako většina brokerů na binární opce, MarketMaker. To znamená, že tvoří protistranu při obchodování svých klientů. Ztracené peníze klienta z neúspěšných transakcí jdou na účet brokera a naopak. Pokud by díky Copyop většina klientů profitovala, byl by broker sám proti sobě. To nasvědčuje tomu, že celkový zisk všech klientů musí být záporný.

 

Samotná pověst brokera AnyOption ovšem mluví za vše. AnyOption byl v minulosti spojován s projekty FreeDiamondApp nebo BinaryBotPro. V propagačních článcích na tyto automatické obchodní systémy se psalo o tisícových výnosech a malém riziku. Klienti těchto projektů se ale sami přesvědčili, že důvěřovat obchodním projektům bylo naivní.  Signály, které podvodné programy generovali, totiž nedosahovali potřebné úspěšnosti a jejich uživatelé tak postupně ztráceli svůj kapitál.

 

Propagační video platformy CopyOP.com:

 

 

Služba CopyOp existuje i v mobilním provedení. Aplikace copyop je volně dostupná pro mobily s operačním systémem Android nebo iOS. Služba je skrze reklamy masově propagována nejen na českém internetu.  I když v reklamách zní vše jednoduše a bezproblémově, je skutečnost trochu jiná. Jestliže je většina nejlepších kopírujících obchodníků podle uvedené úspěšnosti ve ztrátě, jak si potom mohou vést ti průměrní.  

Kam dál? HighLow, StockPair, TopOption

Webová stránka platformy CopyOPPrinci sociálního tradingu popsaný na webu platformyMobilní aplikace Copy OP pro Android a iOSCopyOP a sociální obchodování – recenze, diskuze
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze k platformě CopyOP.com

Vložit komentář