Pomůžeme Vám s osobními financemi - investplus.cz

Recenze robota Binary Bot Pro – automatického obchodního systému

Rozruch vyvolaný podvodným systémem OptioNavigator ještě ani neutichl, a internetem koluje obdobná služba pod názvem Binary Bot Pro (BinaryBotPro). V tomto případě za jedinečným programem stojí údajně Čech.

Aby vám byl tento program zpřístupněn, je nezbytná registrace u jednoho z vybraných brokerů na binární opce. V případě služby Binary Bot Pro existují dvě alternativy, OptionFair a AnyOption. Jak již bylo v předchozích článcích řečeno, broker tvoří klientovu protistranu při obchodování opcí. Je jasné, že čím hůře bude takový program fungovat, tím více broker vydělá. Někteří brokeři navíc nabízejí podíl ze ztrát klientů, které jim obstaráte. To by mohlo vysvětlovat účel, za jakým tyto programy vznikají.

 

Tento „výjimečný“ program se příliš neliší od konkurenčních produktů. Binary Bot Pro vám jednoduše dává signály k obchodování. Osobní zkušenost s Binary Bot nemáme, jelikož jsme ihned usoudili, že se jedná o nepovedený pokus, jak z traderů dostat peníze. Obchodníci, kteří službu opravdu použili, ji ovšem hodnotí velmi kriticky. Údajně se jedná o náhodně generované signály, které nedosahují ani 50% úspěšnosti. Takové obchodování je pro investora při daných profitech zákonitě ztrátové.

 

Pavel Kováč a Binary Bot Pro

 

Služba vzbuzuje podezření i z mnoha jiných důvodů. Tím prvním je samotná propagace. Na oficiálních stránkách jste se mohli dočíst, že je program výsledkem dlouhodobé práce českého obchodníka Pavla Kováče. Ten se velkoryse rozhodl, že program na obchodování binárních opcí zdarma zpřístupní pro veřejnost. Web obsahuje i zcela irelevantní informace o enormních příjmech Pavla Kováče, aby těmito velkými čísly ohromil všechny tradery, kteří chtějí rychle a bez rizika zbohatnout na binárních opcích.

 

Není těžké odhalit, že nikdo takový neexistuje. Web BinaryBotPro totiž v různých jazykových verzích udával odlišné informace. Podle italského překladu je strůjcem programu Ital Carlo Antonelli, britská verze oficiální stránky pro změnu za zakladatele této služby považuje Angličana jménem Matt Evans. Nikoho asi nepřekvapí, že příběhy i fotky těchto pánů jsou totožné.

Proč oficiální web udává tak rozporuplné informace? Protože služba Binary Bot Pro je evidentně podvod. Neexistuje jiné rozumné vysvětlení.  

 

Binární opce podvod nejsou a lze na nich vydělat

 

Kvůli těmto obchodním botům a jiným podvodům vzbuzují binární opce v očích mnohých lidí nedůvěru, a to zcela neprávem. Obchodování s binárními opcemi u správného brokera je bezpečné a s použitím vhodné strategie může být i velmi výnosné. Berte ale na vědomí, že vhodná obchodní strategie určitě neobsahuje využívání programů, jako jsou FreeDiamondApp, OptioNavigator a právě i Binary Bot Pro. 

AOS Binary Bot Pro - webový platforma Výzva k dobití prostředků v BinaryBotPro Web fiktivního obchodníka Roberta Hunta, který AOS doporučuje Web fiktivního tradera Davida Garcíi

Diskuze

Komentovat příspěvek

Recenze robota Binary Bot Pro – automatického obchodního systému


Jak vyzrát na opce binární

Zhodnoťte své úspory bez rizika!