Aktualizováno

Kde lze obchodovat binární opce – jaký broker je aktuálně nejlepší?

Binární opce jsou ve světě poměrně novým obchodní instrument, který od roku 2008 získává stále větší popularitu. Stejně jako zpřístupnil mnohým lidem možnost investic na burze, stal se bohužel i příležitostí pro podvodníky.  Proto si dnes musíme dávat pozor, kde se rozhodneme obchodovat binární opce.

Kdo je broker?

Kde obchodovat s opcemi? Nejlepší je stále TopOption

Kde obchodovat s opcemi? Nejlepší je stále TopOption

Jako zprostředkovatel mezi trhem s binárními opcemi a investorem slouží broker.  Nezbývá tedy, než si otevřít účet u jednoho z mnoha brokerů. Tyto makléřské společnosti ostatně vznikají za tímto účelem.  Jiný způsob jak obchodovat binární opce nejspíš neseženete. Jak si ale vybrat toho správného brokera, kde tedy obchodovat?

Bezpečnost musí být na prvním místě. Za účelem mystifikace lidí se šíří mnoho příběhů o tom, jak jednoduše se přes binární opce dá vydělat. Aby působily důvěryhodně, bývají s nimi spojeni fiktivní lidé jako Miroslav Kadlec. Tito lidé vás odkazují na brokery, kteří jim údajně pomohli k milionům. Vybírejte svého brokera zodpovědně, pokud se nechcete stát obětí podvodu, kdy vám broker nevyplatí vaše peníze nebo vydělává pouze na vašem neúspěchu, pro který udělá vše.

Brokeři na binární opce

Vybrat vhodného brokera lze tedy nejlépe podle aktuálních referencí. Pokud totiž některý z brokerů začne podvádět, je o tom obvykle zmínka na internetu do několika dnů. My vám přinášíme aktualizovaný přehled brokerů, který právě tyto reference plně zohledňuje:

Prověřený broker s licencí ČNB, který umožňuje obchodování s binárními opcemi a FX opcemi:
Populární
 • Binární a FX opce pro vybrané měnové páry, indexy a komodity
 • Minimální vklad $10, jednotlivé investice od $1
 • Testovací účet s neomezeným kapitálem zdarma
 • Na trhu od roku 2013, licence, vklady obchodníků pojištěny

Výše minimálního vkladu není tak podstatná, jako nejnižší možná cena samostatného obchodu. Vždyť váš vklad si u regulovaných brokerů můžete kdykoli vybrat. Zhodnocení také hraje důležitou roli. S vyšším profitem můžete častěji chybovat, rozdíl je ovšem téměř zanedbatelný. Navíc vždy bývá uváděno maximální zhodnocení, nikoli průměrné. Začátečník by měl také zvážit obchodování opcí pomocí Demo účtu, aby zbytečně neriskoval své reálné peníze. Ten ovšem nenabízí všichni brokeři.

Portál InvestPlus.cz je určen výhradně ke studijním účelům. Obsažené informace nelze považovat za analýzu investičních příležitostí ani investiční doporučení. Minulá výkonost jednotlivých titulů či portfolií není zárukou budoucích výnosů. Finanční služby, které jsou promovány na této stránce, nesou vysokou míru rizika a mohou vyústit ve ztrátu vašich finančních prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.

Diskuze , reference

 • Marek
  Publikováno 29.2.2016 12:09
  Marek
  Reagovat
  Autor

  Jedná z mála aktualizovaných tabulek se srovnáním brokerů na binární opce. Děkuji

 • Lukas
  Publikováno 17.7.2018 11:19
  Lukas
  Reagovat
  Autor

  Děkuji za aktualizovanou tabulku brokerů. Lukas

 • Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

  Vložit komentář