UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

SuperSimpleBot (Super Jednoduché Bot) je automatický obchodní program na binární opce. Oficiální webová stránka supersimplebot.com nabízí přes dvacet jazykových verzí včetně češtiny. Program, který je zdarma, má obchodovat zcela samostatně a dosahovat úspěšnosti téměř 90%. Pokud by to byla pravda, mohli by všichni vydělávat z pohodlí domova a bez práce. Tak jednoduše ovšem obchodování nefunguje.

Jak SuperSimpleBot funguje?

Smyslem binárního obchodování je rozhodnout, zda bude cena zvoleného aktiva za určitý okamžik vyšší nebo nižší, než je aktuální cena. Automatické obchodní programy na binární opce fungují tak, že analyzují trh a uzavírají transakce místo obchodníka. Ideální obchodní program by měl dosahovat stabilních výsledků a měl by mít dostatečně vysokou úspěšnost, aby byly zisky vyšší než ztráty.

 

Aplikace SuperSimpleBot umožňuje automatické obchodování s osmi měnovými páry s exspirací 30 sekund až 5 minut. Velikost transakcí při automatickém obchodování je libovolná, minimálně však 10$. V nastavení si můžete zvolit, které měnové páry chcete obchodovat, které indikátory chcete zohledňovat i kolik transakcí může být otevřeno zároveň (maximálně 8).

 

Kromě klasického money managementu, při kterém zůstává velikost investice stejná, podporuje systém Supersimplebot.com také metody Martingale a Fibonacci. Tyto metody spočívají v navyšování investic po neúspěšných transakcích, což má vést k pokrytí ztrát z neúspěšných transakcí. Realita bývá ale často jiná. Navyšování investic totiž může skončit úplným vynulováním účtu, což u programu SuperSimpleBot nelze vyloučit.

 

Skutečná úspěšnost programu Supersimplebot.com

Službu SuperSimpleBot.com si můžete bezplatně otestovat na speciálním demo účtu, což je u obchodních programů opravdu rarita. Na demo účtu je virtuální vklad 5000 USD a umožňuje kompletní nastavení programu. Průměrná úspěšnost programu je podle jeho autorů 89,7%. Výsledky na demo účtu ale tak vysokou úspěšnost nepotvrzují.

 

Zhodnocení na demo účtu je při každé úspěšné transakci 90%, ovšem na reálném účtu může být zhodnocení o více než 20% nižší. Je tedy jasné, že výsledky na demo účtu vůbec neodpovídají skutečnému obchodování. Otázkou navíc je, zda jsou data na demo účtu stejná, jako na reálném účtu. Některé podvodné obchodní programy totiž na demo účtu manipulují s cenami, aby programy vypadaly jako výnosné.

 

Odpověď na tuto otázku naštěstí nemusíte hledat dlouho. Na demo účtu SuperSimpleBot.com lze totiž zapnout funkci automatického obchodování i o víkendu, kdy se neobchoduje. I přesto vám bude program SuperSimpleBot.com uzavírat transakce a vypisovat (převážně kladné) výsledky. Je tedy jasné, že výsledky na demo účtu nejsou objektivní a celé "testování na demo účtu" je jeden velký podvod

Jak se obchodují binární opce?

Staronový program na binární opce

Platforma programu SuperSimpleBot není žádnou novinkou. Platforma je totiž vytvořena pomocí služby White Label Robot. Pomocí této služby vznikla už řada robotů na binární opce, mezi které patří i nechvalně známé programy AlgoCashSystem, EZTradingBot nebo Binary Option Robot. Pokud tyto programy byly prodělečné, pak se to stejné dá čekat také od SuperSimpleBot, který vychází ze stejného obchodního algoritmu.

 

Na stejné platformě naleznete také tyto projekty: Auto Binary Options Trading, FX News Robot, The Online Millionaire System, Gold Binary Robot, EasyAutotrading, Bull-trade, FortuneBot, AutoBinaryRobot či CySEC Regulated Trading Software.

 

Pozor na volbu brokera

Obchodní program lze používat pouze u některých brokerů: StockPair, BinaryTilt, Banc de Binary, Option Rally, OptionsXO, OptionWeb, RbOption, Tropical Trade. Někteří z těchto brokerů nejsou ovšem vůbec regulovaní, takže se může jednat o problémové společnosti. Výběr brokera je přitom velmi důležitý, protože existuje mnoho podvodných společností, které manipulují s cenami v neprospěch klientů nebo jim odmítají vyplácet peníze.

 

Je velmi pravděpodobné, že recenze na webové stránce supersimplebot.com jsou falešné a vymysleli si je sami autoři webové stránky. Některé cizojazyčné verze totiž uvádí u stejných recenzí různá jména. Názory a zkušenosti skutečných obchodníků, které na internetu najdete, jsou převážné kritické a před programem důrazně varují.

 

Obchodování binárních opcí a podvody

Pokud se rozhodnete obchodovat binární opce, nevěřte podobným webovým stránkám. Ty obvykle slibují vysoké zisky pomocí jednoduché strategie nebo pomocí obchodního programu. Pokud chcete vydělávat, vzdělávání a cvičnému obchodování se pravděpodobně nevyhnete, protože bez zkušeností a znalostí je vaše šance na úspěch minimální. 

 

Další podvodné systémy - Jaroslav Baláž, Miroslav Kadlec, Tomáš Stodola, Obchodování pro nováčkyAndrew Lloyd 

SuperSimpleBot - webová stránka službyDashboard platformy SuperSimpleBot.comRecenze: SuperSimpleBot (Supersimplebot.com) je podvod
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Vaše zkušenosti se SuperSimpleBot - diskuze

Vložit komentář