UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

BinaryTilt je broker na binární opce, který byl založen v roce 2013. Broker Binary Tilt původně sídlil na Novém Zélandu, nicméně dnes najdete centrálu společnosti v Londýně. Dejte si ale pozor, provozující společnost Chemmi Holdings Limited totiž nepodléhá regulacím FCA, CySEC ani ČNB. 

Obchodní platforma BinaryTilt

Platforma BinaryTilt je vystavěna na ověřeném systému Spot Option. Platforma neobsahuje mnoho funkcí, takže je přehledná a jednoduchá. Klienti mohou zobrazovat čárové i svíčkové grafy. Kromě stylu grafu lze měnit také jeho časový rámec. Na platformě nechybí panel s volbou ostatních traderů „Trader choice“. Poměrně neobvyklým nástrojem je „Strategy Advisor“, který na základě zvoleného indikátoru vyhodnotí aktuální situaci a doporučí obchodníkovi prodej nebo nákup aktiva.

 

Kromě klasických opcí lze u BinaryTilt obchodovat párové, One touch a Ladder opce. Z hlediska exspiračních časů jsou k dispozici krátkodobé (60 Sec) i dlouhodobé (Long Term) opce. Součástí platformy je také FX/CFD sekce, ve které se obchoduje se spready a s finanční pákou až 1:500. Bohatou nabídku více než stovky podkladových aktiv tvoří akcie, komodity, měnové páry a indexy.

 

Velikost minimální transakce je 10$. Zhodnocení u BinaryTilt je průměrné a závisí na zvoleném aktivu. U klasických opcí dosahuje profit maximálně 82% (měnový pár EUR/USD). U většiny aktiv se pak profit pohybuje na hodnotě 75%. Krátkodobé opce s exspirací 30-300 sekund umožňují zhodnotit investici pouze o 70%. 

Jak se obchodují binární opce?

Typy účtů a klientský servis Binary TILT

Broker Binary TILT nabízí 6 typů obchodních účtů, mezi kterými si vyberou začátečníci i profesionálové. Jednotlivé obchodní účty se liší minimálním vkladem, který je v rozmezí od 500 USD (účet Basic) do 50 tisíc USD (účet Privilege). Jednotlivé typy účtů se ale liší zejména v dostupných sužbách a funkcích. U pokročilejších účtů například získávají klienti vyšší profity, mají k dispozici webináře a obchodní signály a také mají garantované rychlejší výběry peněz.

 

Za zmínku stojí funkce cash-back, kterou mají k dispozici obchodníci s účtem Premium nebo vyšším. Jedná se o měsíční zhodnocení prostředků klientů Binary Tilt, kteří dodrží stanovený minimální objem uzavřených transakcí a mají požadovaný zůstatek na účtu. Výše měsíčního zhodnocení závisí na zvoleném typu účtu a pohybuje se v rozmezí od 0.5 do 3 procent.

 

Demo účet 

Na oficiální webové stránce brokera Binarytilt.com naleznete vzdělávací sekci, ve které je připravena výuková literatura, videa, elektronická kniha a slovník důležitých pojmů.  Demo účet v oficiální nabídce brokera BinaryTILT nenajdete. Zájemci si ale mohou zažádat o jeho aktivaci přes zákaznickou podporu. Komunikace s brokerem probíhá ovšem pouze v angličtiněpřes live chat, email nebo telefonicky.

 

Charakteristika brokera BinaryTILT.com

Sídlo Velká Británie
Regulace v EU Ne
Zhodnocení až 82%
Minimální vklad 500 USD
Minimální objem transakce 10$
Platforma v češtině Ne
Demo účet Ne
Bonus za vklad až 150%
Druhy opcí klasické (High/low), krátkodobé, dlouhodobé, párové, dotykové, FX
Podpora Chat (EN), email (EN), telefonicky(EN)
Mobilní aplikace Ano
Webová stránka brokera BinaryTILT.comRecenze - BinaryTilt obchodní platformaTypy obchodních účtů u brokeraEdukační centrum Binary TILTRecenze BinaryTILT – zkušenosti s platformou, demo účet Binary TILT, diskuze
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

BinaryTILT - diskuze, zkušenosti

Vložit komentář