Aktualizováno

Recenze BinaryTILT Zkušenosti s platformou, demo účet Binary TILT, diskuze

Hodnocení:
20%
Hledáte nejlepšího brokera?
SROVNÁNÍ BROKERŮ

BinaryTilt je broker na binární opce, který byl založen v roce 2013. Broker Binary Tilt původně sídlil na Novém Zélandu, nicméně dnes najdete centrálu společnosti v Londýně. Dejte si ale pozor, provozující společnost Chemmi Holdings Limited totiž nepodléhá regulacím FCA, CySEC ani ČNB.

Obchodní platforma BinaryTilt

Webová stránka brokera BinaryTILT.com

Webová stránka brokera BinaryTILT.com

Platforma BinaryTilt je vystavěna na ověřeném systému Spot Option. Platforma neobsahuje mnoho funkcí, takže je přehledná a jednoduchá. Klienti mohou zobrazovat čárové i svíčkové grafy. Kromě stylu grafu lze měnit také jeho časový rámec. Na platformě nechybí panel s volbou ostatních traderů „Trader choice“. Poměrně neobvyklým nástrojem je „Strategy Advisor“, který na základě zvoleného indikátoru vyhodnotí aktuální situaci a doporučí obchodníkovi prodej nebo nákup aktiva.

Kromě klasických opcí lze u BinaryTilt obchodovat párové, One touch a Ladder opce. Z hlediska exspiračních časů jsou k dispozici krátkodobé (60 Sec) i dlouhodobé (Long Term) opce. Součástí platformy je také FX/CFD sekce, ve které se obchoduje se spready a s finanční pákou až 1:500. Bohatou nabídku více než stovky podkladových aktiv tvoří akcie, komodity, měnové páry a indexy.

Velikost minimální transakce je 10$. Zhodnocení u BinaryTilt je průměrné a závisí na zvoleném aktivu. U klasických opcí dosahuje profit maximálně 82% (měnový pár EUR/USD). U většiny aktiv se pak profit pohybuje na hodnotě 75%. Krátkodobé opce s exspirací 30-300 sekund umožňují zhodnotit investici pouze o 70%.

Typy účtů a klientský servis Binary TILT

Typy obchodních účtů u brokera

Typy obchodních účtů u brokera

Broker Binary TILT nabízí 6 typů obchodních účtů, mezi kterými si vyberou začátečníci i profesionálové. Jednotlivé obchodní účty se liší minimálním vkladem, který je v rozmezí od 500 USD (účet Basic) do 50 tisíc USD (účet Privilege). Jednotlivé typy účtů se ale liší zejména v dostupných sužbách a funkcích. U pokročilejších účtů například získávají klienti vyšší profity, mají k dispozici webináře a obchodní signály a také mají garantované rychlejší výběry peněz.

Recenze - BinaryTilt obchodní platforma

Recenze - BinaryTilt obchodní platforma

Za zmínku stojí funkce cash-back, kterou mají k dispozici obchodníci s účtem Premium nebo vyšším. Jedná se o měsíční zhodnocení prostředků klientů Binary Tilt, kteří dodrží stanovený minimální objem uzavřených transakcí a mají požadovaný zůstatek na účtu. Výše měsíčního zhodnocení závisí na zvoleném typu účtu a pohybuje se v rozmezí od 0.5 do 3 procent.

Demo účet

Edukační centrum Binary TILT

Edukační centrum Binary TILT

Na oficiální webové stránce brokera Binarytilt.com naleznete vzdělávací sekci, ve které je připravena výuková literatura, videa, elektronická kniha a slovník důležitých pojmů.  Demo účet v oficiální nabídce brokera BinaryTILT nenajdete. Zájemci si ale mohou zažádat o jeho aktivaci přes zákaznickou podporu. Komunikace s brokerem probíhá ovšem pouze v angličtiněpřes live chat, email nebo telefonicky.

Kde obchodovat opce?
Binární opce jsou od 2.7.2018 zakázány pro retailové investory, nadále s nimi mohou obchodovat pouze profesionální obchodníci. Nejste-li profesionální obchodník, opusťte tuto stránku nebo se informujte o alternativách binárních opcí, které jsou dostupné i pro běžné retailové klienty.

Nejlépe hodnocený broker s licencí ČNB, který umožňuje obchodování s binárními opcemi a FX opcemi:
Populární
  • Binární a FX opce pro vybrané měnové páry, indexy a komodity
  • Minimální vklad $10, jednotlivé investice od $1
  • Testovací účet s neomezeným kapitálem zdarma
  • Na trhu od roku 2013, licence, vklady obchodníků pojištěny

Charakteristika brokera BinaryTILT.com

Sídlo Velká Británie
Regulace v EU Ne
Zhodnocení až 82%
Minimální vklad 500 USD
Minimální objem transakce 10$
Platforma v češtině Ne
Demo účet Ne
Bonus za vklad až 150%
Druhy opcí klasické (High/low), krátkodobé, dlouhodobé, párové, dotykové, FX
Podpora Chat (EN), email (EN), telefonicky(EN)
Mobilní aplikace Ano
Portál InvestPlus.cz je určen výhradně ke studijním účelům. Obsažené informace nelze považovat za analýzu investičních příležitostí ani investiční doporučení. Minulá výkonnost jednotlivých titulů či portfolií není zárukou budoucích výnosů. Finanční služby, které jsou promovány na této stránce, nesou vysokou míru rizika a mohou vyústit ve ztrátu vašich finančních prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.

Diskuze, zkušenosti

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář