UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Aktualizováno: Broker Zoomtrader se díky svým praktikám stal téměř synonymem podvodu. Ačkoli se najde mnoho zastánců tohoto makléře, skutečnost, že nepodléhá regulaci ČNB ani CySEC, je dostatečně výmluvná. Podrobnější informace poskytuje tato recenze zoomtraderu. 

Zoomtrader je broker na binární opce, založený v roce 2012. Původně sídlil na Kypru, ale kvůli své neochotě přistoupit na regulace se musel přestěhovat do Karibiku.

 

Je možné obchodovat v devíti jazycích, ale čeština mezi nimi není, i když ji původně Zoomtrader na své webové platformě nabízel. Mobilní aplikace není k dispozici a Zoomtrader nenabízí ani možnost virtuálního obchodování pomocí Demo účtu. Investor má možnost získat velký vstupní bonus za předpokladu, že souhlasí s podmínkami pro zisk vstupního bonusu. Bohužel i ty jsou velmi nevýhodné.

 

Minimální vklad je 100$ a nejmenší obchod je 25$. Osobně bychom dali přednost nižší částce pro obchod na úkor vyššího vkladu. Možností jak provést vklad je opravdu mnoho, na rozdíl od počtu podkladových aktiv.

Synonymum podvodu s opcemi

 

Proč má Zoomtrader tak špatnou pověst? V první řadě jsou to regulační úřady, které nás zrazují od tohoto brokera. V roce 2012 vydala ČNB varování před tímto brokerem. Místo aby Zoomtrader upravil některé podmínky a získal licenci tak ČNB, argumentovat tím, že je taková regulace nepotřebná a zbytečná. Zoomtrader tak dal najevo, že bezpečnost klientů pro něj není primární. CySEC (Kyperský národní regulační úřad) byl letos pro změnu nucen udělit tomuto brokerovi pokutu ve výši 15 000 Euro za nabízení obchodování binárních opcí bez oprávnění a nutné licence (viz. diskuze).  V tomto případě byl už Zoomtrader vstřícnější a slíbil, že tyto nelegální aktivity ukončí. Jedním dechem je ale nutné dodat, že toto gesto ho také zachránilo před mnohonásobně vyšší pokutou.

Jak se obchodují binární opce?

Zkušenosti klientů se Zoomtrader

Ani klienti Zoomtraderu nemívají příliš dobré zkušenosti. Někteří z nich se potýkají s komplikacemi při výběru peněz, zatímco vklad probíhá vždy bezproblémově. Samotná pravidla pro výběr peněz jsou nepřípustná. Také vstupní bonus, který Zoomtrader prý přiděluje bez souhlasu klientů, vás zavazuje k určitému obchodnímu obratu, bez kterého vám nebude umožněno vybrat peníze. Broker vsází i na velmi rozporuplnou propagaci. O té se dočtete v článku Tomáš Stodola.  

 

Je nutné podotknout, že v zahraničí má Zoomtrader lepší pověst, ale i navzdory tomu existuje mnoho ověřený brokerů, kteří nabízejí lepší služby pro investory.

Shrnutí

 

Minimální vklad: 100 $ 
Minimální obchod: 25 $
Druhy opcí: One touch, Range opce, High/Low opce, minutové opce
Bonus na vklad: ano
Zhodnocení: maximálně 83%
Demo účet: Ne

Recenze - web ZoomTrader.comTypy účtů pro binární opcePODVOD jménem ZoomTrader – recenze brokera na binární opce
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze k ZoomTrader

Vložit komentář