UPOZORNĚNÍ
Dne 2.7. 2018 vstoupil v platnost zákaz binárních a digitálních opcí. Toto omezení se vztahuje pouze na neprofesionální obchodníky. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte, prosím, tuto stránku.
Podrobnosti: Kdo je profesionální obchodník? Alternativy k binárním opcím

Aktualizováno: Minimální obchody od 10$, fixní zisk i ztráta a pouze dva možné scénáře. To jsou binární opce.  Zaručený způsob, jak vydělat na binárních opcích neexistuje, ale to neznamená, že to není možné. Jako každý obchodní instrument jsou i opce rizikové a výnosné zároveň.

Začněte pečlivým výběrem vhodného brokera (námi doporučované brokery naleznete například zde - kde obchodovat - brokeři). Tento krok nepodceňujte a výběr proveďte na základě důvěryhodných referencí. O svoje peníze můžete přijít, aniž byste se stali obětí podvodu. I broker se může dostat do situace, kdy nebude schopen vaše peníze vydat. Proto by měl mít pojištěné peníze svých klientů proti případnému úpadku

Jak se obchodují binární opce?

Dobití, obchodování a výběry

Způsobů, jak dobít svůj účet, je mnoho. Většina brokerů vám umožní vložit vaše peníze pomocí bankovního převodu, kreditní/debetní karty nebo pomocí internetových peněženek - obvykle Skrill a Nettler.  Vyjma bankovního převodu jsou jednotlivé prostředky omezeny maximální částkou. Bankovní převod může trvat i několik pracovních dní. Naopak pomocí karet či internetových peněženek dobijete svůj účet prakticky okamžitě. Při dobíjení účtu si dejte pozor na poplatky za jednotlivé služby, které mnoho lidí nepříjemně překvapí.

 

Náš tip: Srozumitelný návod pro začátečníky - jak na opce.

 

Po založení účtu a zaslání vkladu lze začít obchodovat. Doporučujeme každému budoucímu investorovi, aby si vyžádal od svého brokera aktivaci demo účtu. Seznámíte se tak s obchodním prostředím a můžete zkoušet jak vydělat na opcích nanečisto. Postup při obchodování na demo účtu a reálném účtu se neliší.

 

Obchod začíná výběrem libovolného aktiva z široké škály podkladových aktiv, kterou dnes brokeři nabízejí. Následuje volba doby exspirace opce. Určíte tak časový horizont, kdy bude vaše transakce dokončena. Na základě pomocného grafu, který ukazuje pohyby aktiva v reálném čase, vyhodnotíte situaci. Pomoci vám může i panel znázorňující volbu ostatních obchodníků, ten naleznete například na platformě TopOption.

 

Poté co určíte, kterým směrem se podle vás bude cena aktiva pohybovat, zvolíte částku, kterou chcete investovat. To bude i vaše ztráta v případě neúspěchu, pokud opci za sníženou cenu neodprodáte před její exspirací nebo odmítnete možnost refundace. Naopak v případě úspěchu získáte svůj zhodnocený vklad zpět. Výše provize, kterou vždy znáte již před uzavřením transakce, se pohybuje průměrně kolem hranice 80%.

 

Při vybírání peněz z obchodního účtu na váš osobní bankovní účet je nutné prokázat svou totožnost. Obvykle zasláním ofoceného nebo oskenovaného občanského průkazu přes email. Je to zcela obvyklý způsob, jak zvýšit bezpečnost. Nezapomeňte, že každý váš výdělek z binárních opcí musí být podle zákona zdaněn

Jak vydělat nákupem opcí? Příklad obchodu na TopOptionJak lze vydělat na binárních opcích? Snadné to není, ale …
Kde obchodovat binární opce?

Přehled nejvhodnějších brokerů na binární opce pro české obchodníky. Uvedení brokeři jsou prověřeni tísícemi tuzemských traderů. Kompletní srovnání brokerů zde.

IQ Option logo
1.
DEMO ÚČET ZDARMA
Licence CySEC
Demo účet zdarma
10 USD min. vklad
Všechny vklady pojištěny
Angličtina/Němčina
HighLow logo
2.
TOP ZAHRANIČNÍ BROKER
Australský broker
Není schválen ČNB
Demo účet zdarma
50 USD min. vklad
Cashback bonus 50USD
Upozornění na rizika: Váš kapitál může být ohrožen

 

Diskuze

 • Karel
  Publikováno 4.2.2016 23:57
  Karel
  Reagovat
  Autor

  Pěkný a zřejmě první článek který poskytuje realistický pohled na binární opce. Mockrát dík!

 • Vložit komentář