Bitcoin Vortex – recenze, zkušenosti

Anonymní návštěvník
položil(a) otázku
před 120 dny
Dobrý den,
narazil jsem na platformu Bitcoin Vortex, která slibuje vysoké zisky z obchodování s kryptoměnami. Na jejich webu bitcoinvortex-cz.livusei.com tvrdí, že mají sofistikovaný algoritmus, který analyzuje trh a využívá příležitosti k nákupu a prodeji bitcoinů. Zajímalo by mě, zda je tato platforma spolehlivá a bezpečná, nebo zda se jedná o podvod. Díky M.
Odpověď Investplus

Dobrý den,

Bitcoin Vortex je s nejvyšší pravděpodobností podvodnou platformou. Znaky, které svědčí o její nevěrohodnosti a rizikovosti, jsou zejména tyto:

  • Falešné recenze a svědectví – na webu platformy se nachází řada pozitivních recenzí a svědectví od údajných uživatelů, kteří tvrdí, že vydělali obrovské sumy peněz díky Bitcoin Vortex. Nicméně, tyto recenze a svědectví jsou zcela nepravdivé a zmanipulované. Pokud si prohlédnete fotografie citovaných uživatelů, zjistíte, že se jedná o snímky z fotobank.
  • Netransparentní podmínky – Platforma Bitcoin Vortex nenabízí žádné informace o tom, kdo za ní stojí, jak funguje její algoritmus, jaké jsou její poplatky, jaké jsou její záruky, jaké jsou její bezpečnostní opatření, jak lze vybrat peníze, jak lze kontaktovat zákaznickou podporu apod. Tyto informace jsou zásadní pro každou seriózní a regulovanou platformu, která poskytuje finanční služby. Pokud platforma tyto informace skrývá, je to samo o sobě varovným signálem.
  • Nereálné sliby – Platforma Bitcoin Vortex slibuje, že její uživatelé mohou vydělat tisíce až miliony korun za den nebo za měsíc, aniž by museli cokoliv dělat. Stačí jim pouze vložit minimální částku 250 USD a nechat platformu pracovat. Toto je naprosto nesmyslné a nereálné, protože obchodování s kryptoměnami je velmi rizikové a nestabilní a nikdo nemůže garantovat takové zisky. Pokud by navíc platforma měla skutečně takový algoritmus, který dokáže generovat takové zisky, proč by jej nabízela veřejnosti a nevyužila jej sama pro sebe?
  • Falešné a zavádějící odkazy – Platforma Bitcoin Vortex se snaží vzbudit dojem, že je spojena s renomovanými médii, osobnostmi a institucemi, které ji podporují nebo o ní referují. Na jejím webu se objevují odkazy na články, videa nebo weby, které mají dokazovat její legitimitu a popularitu. Tyto odkazy jsou nicméně falešné a zavádějící, protože neodkazují na skutečné zdroje, ale na podvržené stránky. Na české verzi webu se například objevuje odkaz na článek z Hospodářských novin, který údajně popisuje, jak platforma Bitcoin Vortex pomohla českému podnikateli vydělat miliony. Pokud si ale prohlédnete tento odkaz, zjistíte, že se jedná o falešnou stránku, která pouze napodobuje vzhled Hospodářských novin, ale nemá s nimi nic společného.

Spočítejte si Kolik byste dnes měli…

Pokud byste investovali do
Apple
Apple
Akcie
Tesla
Tesla
Akcie
čez
Čez
Akcie
Bitcoin
Kryptoměna
Zlato
Zlato
Komodita
S&P 500
S&P 500
Index

Máte-li zájem o investici do kryptoměn, vždy používejte pouze ověřené platformy – v případě přímého nákupu kryptoměn jsou to například burzy Binance či Coinmate, v případě obchodování kryptoměnových CFD pak licencované brokerské společnosti jako například XTB či eToro. Tyto služby sami využíváme a za jejich důvěryhodnost se můžeme zaručit.

Našli jste v textu chybu či nepřesnost? Dejte nám vědět.

Diskuze

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář