BitGPTApp – recenze, zkušenosti

Anonymní návštěvník
položil(a) otázku
před 120 dny
Dobrý den,
nedávno jsem narazil na platformu BitGPTApp (input-details-offers.com/bitgptapp/), která slibuje vysoké zisky z obchodování s kryptoměnami pomocí umělé inteligence. Zajímalo by mě, zda je tato platforma spolehlivá a bezpečná, nebo zda se jedná o podvod. Jaké jsou vaše zkušenosti s Bit GPT App? Děkuji za odpověď.
Odpověď Investplus

Dobrý den,

děkujeme za dotaz. BitGPTApp je prokazatelně podvodná platforma, která se snaží vylákat peníze od důvěřivých investorů. Provozovatelé uvedené platformy například tvrdí, že BitGPT App používá nejnovější technologii umělé inteligence GPT-4, která dokáže předvídat pohyby trhu a generovat vysoké zisky. Nic takového však není v praxi možné. Platforma navíc nemá žádné oprávnění pro poskytování uvedené služby na území EU.

Na internetu se také nachází mnoho negativních recenzí a stížností od uživatelů, kteří přišli o své peníze, případně nemohli vybrat své zisky. Platforma Bit GPT App také používá falešné svědectví, nepravdivé informace a zavádějící reklamu, aby nalákala nové oběti. Proto vám doporučujeme, abyste se této platformě vyhnuli a nevkládali na ni žádné peníze.

Spočítejte si Kolik byste dnes měli…

Pokud byste investovali do
Apple
Apple
Akcie
Tesla
Tesla
Akcie
čez
Čez
Akcie
Bitcoin
Kryptoměna
Zlato
Zlato
Komodita
S&P 500
S&P 500
Index

Máte-li zájem o investici do kryptoměn, vždy používejte pouze ověřené platformy – v případě přímého nákupu kryptoměn jsou to například burzy Binance či Coinmate, v případě obchodování kryptoměnových CFD pak licencované brokerské společnosti jako například XTB či eToro. Tyto služby sami využíváme a za jejich důvěryhodnost se můžeme zaručit.

Našli jste v textu chybu či nepřesnost? Dejte nám vědět.

Diskuze

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář