Evertrader (evertrader.com) – recenze

Anonymní návštěvník
položil(a) otázku
před 207 dny
Dobrý den,
na sociálních sítích jsem narazil na reklamu na investiční společnost Evertrader (evertrader.com). Zaujala mne jejich nabídka, kdy může vlastně kdokoliv získat obchodní účet s deseti tisíci dolary. Jediné, co požadují, je vklad 2500 Kč a úspěšné splnění ověřovacího procesu. Je podle Vás Evertrader důvěryhodná firma? Má smysl do něčeho takového investovat?
Odpověď Investplus

Dobrý den,

Evertrader je prop trading firma, která byla dle obchodního rejstříku založena teprve v srpnu letošního roku. Z tohoto důvodu je tedy těžké hodnotit její kredibilitu a důvěryhodnost. Nicméně pomoci by v tomto ohledu mohly reference na investiční platformu Tradesmart, za níž dle obchodního rejstříku stojí totožní lidé. Kdyžtak si je tedy vyhledejte.

Obchodní model Evertrader je jednoduchý – uživatel nejdříve zaplatí vstupní poplatek, jehož výše závisí na zvoleném programu. Nejméně jde však o uvedených 2500 Kč. Následně se dostane do fáze ověření, v níž musí prokázat své obchodní dovednosti. Po jeho úspěšném splnění pak dostane k dispozici obchodní účet fundovaný společností Evertrader. Jde tedy o tzv. prop trading firmu.

Na totožném principu funguje mnoho dalších společností – jednou z nejznámějších je například FTMO, které má, stejně jako Evertrader, české vlastníky. Na rozdíl od Evertrader však FTMO funguje již od roku 2017, má stovky tisíc klientů, kterým vyplatilo přes 160 milionů dolarů. Tam o důvěryhodnosti nemůže být pochyb. Pokud bych tedy hledal prop trading firmu, šel bych raději k FTMO.

Našli jste v textu chybu či nepřesnost? Dejte nám vědět.

Diskuze

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář