GPT Definity – recenze/zkušenosti

Anonymní návštěvník
položil(a) otázku
před 120 dny
Zdravím,
narazil jsem na investiční nástroj GPT Definity Ai (input-details-offers.com/aigptdefinity), který slibuje vysoké zisky z kryptoměn. Podle dostupných informací prý využívají umělou inteligenci a algoritmy, které obchodují za investory. Je něco takového možné? Nejde o podvod?
Odpověď Investplus

Dobrý den,

díky za dotaz. To, co je propagováno a nabízeno v rámci služby GPT Definity Ai, zní možná hezky, ale je to absolutně neslučitelné s realitou. Žádný zázračný výdělečný program, který by s nulovým rizikem doslova rozmnožoval peníze, neexistuje. Nicméně těch signálů, které službu GPT Definity Ai jednoznačně usvědčují ze lži, je více, například:

  • Uvedený web je plný chyb, lží a nesmyslů. Například píšou, že jsou „nejlepší na světě“ nebo že mají „tisíce spokojených zákazníků“. To je u služby, na kterou nelze dohledat téměř žádné reference, více než zarážející.
  • SlužbA GPT Definity Ai není regulována žádnou autoritou, což znamená, že provozovatelé nevlastní potřebná oprávnění pro poskytování svých služeb. Svěřit nelicencované službě peníze či osobní dokumenty je extrémně nebezpečné.
  • Ve svých reklamách slibují nereálné zisky a dávají nesmyslné proklamace jako například „100% záruku výplaty“. Nic takové zkrátka není možné.

Spočítejte si Kolik byste dnes měli…

Pokud byste investovali do
Apple
Apple
Akcie
Tesla
Tesla
Akcie
čez
Čez
Akcie
Bitcoin
Kryptoměna
Zlato
Zlato
Komodita
S&P 500
S&P 500
Index

Máte-li zájem o investici do kryptoměn, vždy používejte pouze ověřené platformy – v případě přímého nákupu kryptoměn jsou to například burzy Binance či Coinmate, v případě obchodování kryptoměnových CFD pak licencované brokerské společnosti jako například XTB či eToro. Tyto služby sami využíváme a za jejich důvěryhodnost se můžeme zaručit.

Našli jste v textu chybu či nepřesnost? Dejte nám vědět.

Diskuze

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář