Publikováno 19. 3. 2015

Equa bank – spořící účet HIT s úrokovou sazbou až 1,5%

Od 1. února 2015 je možné využít nový spořicí účet HIT u Equa bank. Podle prohlášení Petra Řeháka, generálního ředitele společnosti, se novým spořicím účtem snaží Equa bank odměnit aktivní klienty a jít proti trendu upadajících úrokových sazeb.  

Spoření

Finance do 200 000 CZK můžete zhodnotit až 1,5 % ročně. Účet HIT tvoří základní úroková sazba 1 % a bonus pro aktivní klienty 0,5 %. Pro získání bonusu je nutné mít měsíční příjem v součtu alespoň 10 000 CZK nebo minimálně 3x měsíčně povést platbu bezkontaktní kartou. Zvýhodněnou sazbu garantuje Equa bank po celý rok 2015.

Úspory od 200 tis. Kč do 2 mil. Kč jsou úročeny sazbou 1 %. Pro účty se zůstatkem od 2 mil. Kč do 3 mil. Kč je úroková sazba 0,75% a úspory nad 3 mil. Kč jsou úročeny 0,5 % ročně. Každá část vkladu je úročena podle příslušného úrokového pásma. Vyšší úrokovou sazbu aktuálně nabízí už jen Sberbank v rámci FÉR spoření.  

Běžný účet je u Equa bank nutností

Equa bank - spořící účet HIT

Equa bank - spořící účet HIT

Spořicí účet HIT je možné využít pouze souběžně s běžným účtem Equa bank. Vedení běžného účtu je od 1. února zdarma. Klienti tak mohou bez poplatků využívat všechny služby, na které byli u Equa bank zvyklí.  Vedení účtu, online platby přes internet v rámci ČR, neomezené výběry z bankomatů i bezkontaktní multiměnová platební karta tak Equa bank poskytuje zcela zdarma.

Peníze kdykoli po roce

Oproti běžným termínovaným účtům jsou finance na spořicím účtu HIT stále k dispozici. Klienti s nimi mohou libovolně nakládat, aniž by přišli o výhodnou úrokovou sazbu. Převody mezi spořicím účtem HIT a běžným účtem u Equa bank mají klienti zcela zdarma. Stejně tak zřízení a vedení účtu zůstalo bez poplatků. 

Diskuze, zkušenosti

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář