Aktualizováno

Recenze Binary.com – binární broker bez licence, zkušenosti, diskuze

Hodnocení:
20%
Hledáte nejlepšího brokera?
SROVNÁNÍ BROKERŮ

V této recenzi se podíváme na brokera Binary.com, který láká na nízký minimální vklad 5$, transakce od 1$ a unikátní obchodní platformu. Binary.com je jedním z nejstarších brokerů na trhu, jelikož jeho provozující společnost působí ve svém oboru bezmála dvacet let. Původně vystupoval broker pod názvem BetOnMarkets, ale v roce 2009 došlo k přejmenování společnosti na Binary.com.

Broker umožňuje online obchodování binárních opcí a CFD. Kromě klasické webové platformy do nabídky broker zahrnul i obchodní aplikaci pro chytré mobilní telefony, platformu pro vytváření automatických obchodních systémů (obchodních robotů) a také platformu MetaTrader 5 pro obchodování CFD.

Obchodní platforma Binary.com

Na webové platformě jsou High/Low opce, které vám umožní spekulovat na růstí (High) nebo pokles (Low) tržních cen.  Dále lze obchodovat dotykové opce Touch/No touch, u kterých obchodník vsází na to, zda během exspirace cena překoná (Touch) nebo nepřekoná (No touch) určitou cenovou úroveň. Obchodovat můžete nakonec ještě pásmové opce In/Out. U těch si zvolíte pásmo (horní a dolní cenovou úroveň), ve které musí cena aktiva během transakce setrvat (In) nebo jej naopak musí opustit (Out).

Obchodní platforma brokera Binary.com

Obchodní platforma brokera Binary.com

Platforma je přehledná a rychlá, nicméně například pro zobrazení probíhajících transakcí musíte opustit okno s grafem a otevřít záložku „Portfolio“. U většiny brokerů přitom tyto nástroje najdete pohromadě. Platforma je ale rychlá a umožní vám základní technickou analýzu. Do grafu můžete totiž přidávat různé indikátory, měnit časový interval a styl (liniový, bodový, kombinovaný a křivkový styl zobrazení). Součástí grafu jsou také nástroje pro vytváření pomocných linií.

Obchodování binárních opcí u Binary.com

Broker láká na vysoké zhodnocení, které se u oblíbených aktiv pohybuje mezi 80-90%.  Zhodnocení ale závisí na mnoha faktorech (aktivum, exspirace…) a navíc je variabilní. Během dne se tak zhodnocení mění a může klesnout i pod 70%.  Na platformě je přes 100 obchodních aktiv s početným zastoupením měnových párů, indexů a akcií. Nechybí ale ani komodity.

Nabízí se dva způsoby pro volbu investice. Buď si vyberete velikost zisku v případě výhry a podle toho se dopočítá velikost investice (možnost PayOut) nebo si velikost investice zvolíte sami (možnost Strike). Minimální investice je pouze jeden dolar (1 USD!).

Nabídka exspiračních časů je velmi bohatá a zadává se v sekundách, minutách, hodinách nebo dnech.  Díky tomu lze uzavírat transakce na necelých 10 sekund i na několik měsíců. U transakcí lze navíc nastavit odložený začátek, takže se začne zvolený čas exspirace počítat od vámi zvoleného okamžiku. Broker umožňuje i odprodej opcí před exspirací.

Financování obchodního účtu

Pokud se zaregistrujete na webu brokera Binary.com, vytvoří se vám automaticky cvičný demo účet s virtuálním vkladem 10 tisíc dolarů. Pro získání skutečného účtu musíte vyplnit potřebné osobní údaje, zaslat brokerovi kopie požadovaných dokumentů a vložit na obchodní účet peníze.

Vedení účtu je možné ve třech měnách (EUR, USD a GBP). Vklady se realizují pomocí bankovního převodu, platebních karet Mastercard a VISA, a v neposlední řadě můžete využít také internetové platební systémy (Skrill, Neteller, WebMoney, PaySafeCard atd.). Minimální částka vkladu i výběru závisí na zvolené platební metodě. Pro platební karty je minimum 10 EUR a pro elektronické peněženky 5 EUR. Výběry peněz trvají obvykle v rozmezí 2 až 5 pracovních dnů.

Výhody pro klienty Binary

Kromě již zmiňovaného cvičného demo účtu mají klienti Binary.com k dispozici desítky výukových videí, výukové články, zprávy z trhu a mnoho dalších zajímavých výhod. Broker pořádá také webináře. Zákaznickou podporu brokera můžete kontaktovat telefonicky, pomocí emailu nebo přes live chat na webu Binary.com. Nevýhodou je, že ačkoliv broker podporuje přes deset jazyků, čeština mezi nimi není.

Je broker Binary.com důvěryhodný broker?

Broker je regulovaný u britské komise pro dohled nad hazardními hrami. Sídlo brokera je na Maltě, kde broker podléhá regulacím kontrolního úřadu pro finanční trhy a kontrolního úřadu pro hazardní hry. Nutno ovšem zdůraznit, že Binary.com nemá licenci žádného významného evropského úřadu a nemá ani povolení od ČNB působit na českém trhu.

Homepage webu brokerské společnosti

Homepage webu brokerské společnosti

Kde obchodovat opce?
Binární opce jsou od 2.7.2018 zakázány pro retailové investory, nadále s nimi mohou obchodovat pouze profesionální obchodníci. Nejste-li profesionální obchodník, opusťte tuto stránku nebo se informujte o alternativách binárních opcí, které jsou dostupné i pro běžné retailové klienty.

Nejlépe hodnocený broker s licencí ČNB, který umožňuje obchodování s binárními opcemi a FX opcemi:
Populární
  • Binární a FX opce pro vybrané měnové páry, indexy a komodity
  • Minimální vklad $10, jednotlivé investice od $1
  • Testovací účet s neomezeným kapitálem zdarma
  • Na trhu od roku 2013, licence, vklady obchodníků pojištěny

Charakteristika společnosti

Minimální vklad: 5$
Minimální obchod: 1$
Druhy opcí: binární opce (high/low), dotykové opce (touch/no touch) a pásmové opce (In/out)
Obchodní instrumenty: Přes 100 (forex, akcie, indexy, komodity)
Zhodnocení: cca 70-90%
Odprodej opcí před exspirací: Ano
Demo účet: Ano
Mobilní aplikace: Ano
Regulace: MFSA
Provozovatel (sídlo): Binary Investments (Europe) Ltd (Malta)
Založeno: 1999
Poplatky: poplatek za neaktivitu
Vklad/Výběr: Platební karty, NETELLER, Skrill, WebMoney, bankovní převod…
Kontakt: email, telefonická podpora, live chat
Čeština: Ne
Bonus na vklad: Ne
Portál InvestPlus.cz je určen výhradně ke studijním účelům. Obsažené informace nelze považovat za analýzu investičních příležitostí ani investiční doporučení. Minulá výkonost jednotlivých titulů či portfolií není zárukou budoucích výnosů. Finanční služby, které jsou promovány na této stránce, nesou vysokou míru rizika a mohou vyústit ve ztrátu vašich finančních prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.

Diskuze , zkušenosti - Binary.com

Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář