ABBC coin - kryptoměna

ABBC coin cena, graf, kurz, vývoj, kde koupit, kalkulačka, návod na nákup

ABBC coin - kryptoměna
Vývoj
TÝDENNÍ VÝVOJ
Načítání
USD
ABBC coin Kurz
Cena v CZK
CZK
24H Změna
Kapitalizace
Pořadí
MÍSTO
ABBC coin Kurz [?]
Načítání
USD
Cena v CZK
CZK
24H Změna

Kryptoměna ABBC coin

ABBC - oficiální web

ABBC - oficiální web

ABBC Coin (původně Alibaba Coin) je digitální měna, která má usnadnit a zabezpečit platby přes internet. Vize vývojářů je taková, že kryptoměnová peněženka ABBC bude propojena s obchodními aplikacemi a platby bude možné realizovat doslova v řádu několika sekund. Kryptoměnová síť funguje pomocí těžby (tj. model Proof-of-Work), nicméně ABBC Coin využívá algoritmus X13, který kombinuje 13 různých hashovacíh funkcí. Tím kryptoměna dosahuje vysokého stupně zabezpečení. To vše zní možná zajímavě, ovšem ve skutečnosti tato kryptoměna nic průlomového nebo nového nepřináší.

Původní název Alibaba Coin museli vývojáři změnit, jelikož se kvůli názvu dostali do sporu s čínským obchodním gigantem Alibaba Group Holdings Ltd. Tato světoznámá společnost ovšem s kryptoměnou nemá nic společného.

Vývoj hodnoty ABBC coin (graf ceny)

Cenový graf zobrazuje vývoj hodnoty kryptoměny ABBC coin. Vodorovná osa grafu zobrazuje čas a svislá osa znázorňuje cenu. U grafu si můžete přes horní panel nastavit styl zobrazení (LINE: liniový graf, CANDLE: svíčkový graf, OHLC: schodový graf) a měnu, vůči které se kurz ABBC přepočítá (USD, EUR, CZK, BTC). Změnit můžete také časový interval grafu. Zobrazit lze vývoj za poslední den (1D), poslední týden (1W), jeden měsíc (1M), jeden rok (1Y) nebo všechna dostupná data (ALL).

Důležitým parametrem každé kryptoměny je trží kapitalizace. Tržní kapitalizace udává celkovou tržní hodnotu všech mincí dané kryptoměny, které jsou v oběhu. Vypočítá se velmi jednoduše, a sice jako celkový počet existujících mincí x cena jedné mince. Tržní hodnota kryptoměny ABBC coin je v současné době přibližně 68,592,069 $.

NÁKUP: Jak a kde koupit ABBC coin

Digitální měny a tokeny lze koupit či prodat přes internetové burzy a směnárny. ABBC coin ovšem patří mezi méně známé kryptoměny, které se shánějí o poznání složitěji než třeba Bitcoin. Většina kryptoměnových směnáren totiž ABBC v současné době nepodporuje. Seznam burz, na kterých lze ABBC coin obchodovat, najdete na webu coinmarketcap.com. Složitější ovšem není pouze nákup, ale také uložení nakoupených mincí. Každá virtuální peněženka totiž podporuje jen některé kryptoměny, takže u méně známých kryptoměn je výběr velmi omezený.

Méně známé kryptoměny se nakupují obvykle za Bitcoiny nebo Ethereum. Bitcoiny můžete nakoupit třeba přes burzu Coinmate, kde lze obchodovat přímo v CZK. Bitcoin seženete také přes tuzemské směnárny a kryptoměnové automaty, kde se ale často setkáte s nevýhodným kurzem. Alternativou tak může být například zahraniční směnárna Coinbase, na které lze nákup kryptoměn uhradit online platební kartou. ABBC coin nelze zatím obchodovat ani prostřednictvím CFD kontraktů.

Obchodování kryptoměn prostřednictvím CFD brokerů

Nejvýznamnější kryptoměny lze obchodovat prostřednictvím kontraktů u CFD brokerů. Výhodou tohoto způsobu obchodování kryptoměn je například to, že nemusíte řešit ukládání digitálních mincí na virtuálních peněženkách, nemusíte se obávat krádeží kryptoměn a hlavně můžete vydělávat, i když hodnota kryptoměny klesá.

Kde obchodovat kryptoměny?
Přehled populárních CFD brokerů, kteří umožňují obchodování s kryptoměnami:
iSeřazeno podle redakčního hodnocení
Populární
 • Nejlepší brokerská společnost v Evropě podle GL&FR
 • 9 populárních kryptoměn včetně BTC, ETH a XRP
 • Nízké poplatky ve srovnání s konkurencí
 • Kompletně v češtině, česká podpora, obchodování v CZK
 • Testovací demo účet s kapitálem 200 000 Kč zdarma
Otevřít účet Vyzkoušet demo
Služba CFD. 77% ztrácí peníze
 • 12 populárních kryptoměn včetně BTC, ETH a XRP
 • Nízké poplatky ve srovnání s konkurencí
 • Kompletně v češtině, obchodování v CZK
 • Testovací účet s kapitálem 500 000 Kč zdarma
Otevřít účet Vyzkoušet demo
U 76.4% účtů investorů došlo k finanční ztrátě
 • 17 populárních kryptoměn včetně BTC, ETH a XRP
 • Možnost kopírovat obchody ostatních klientů eToro
 • Nízké poplatky ve srovnání s konkurencí, platforma v češtině
Otevřít účet Vyzkoušet demo
Služba CFD. 62% ztrácí peníze

ABBC coin kurz

Kryptoměna Kód Kurz v USD Cena v CZK Tržní kap.
ABBC coin ABBC 0.123497 $ 2.752748 Kč 68,592,069 $

Aktualizace: 05.08. 2020 13:40
ABBC coin kurz

ABBC coin kurz

V každé kryptoměnové síti si uživatelé mezi sebou posílají digitální mince (tzv. tokeny). U kryptoměny ABBC coin se digitální mince označují zkratkou ABBC. Kurz udává hodnotu jedné mince (1 ABBC) vyjádřenou nejčastěji v amerických dolarech (USD) nebo v bitcoinech (BTC). Kurz ABBC coin je aktuálně 0.123497 $ a za posledních 24 hodin se kurz změnil o -2.58%.

Cena se stanovuje na základě burz, na kterých se ABBC coin obchoduje. Na každé burze je ovšem odlišná nabídka a poptávka, takže i kurzy se na jednotlivých burzách mohou nepatrně lišit. Jednoduchým přepočtem lze získat také kurz ABBC vůči euru (EUR) nebo České koruně (CZK). Cena jednoho tokenu ABBC v Českých korunách je přibližně 2.752748 Kč.

Vývoj zájmu o kryptoměnu (online graf)

Prostřednictvím specializované služby Google Trends lze sledovat vývoj zájmu o kryptoměnu ABBC coin v průběhu času. Na online grafu níže je zobrazen trend celosvětového zájmu o kryptoměnu ABBC za uplynulých 12 měsíců.

Kalkulačka ABBC/CZK/USD/EUR/BTC (převodník)

Kalkulačka, kterou naleznete níže, funguje jako jednoduchý převodník kurzu mezi kryptoměnou ABBC coin a dalšími měnami. Převodník umožňuje konverzi mezi měnovými páry ABBC/USD, ABBC/EUR, ABBC/CZK, ale také ABBC/BTC. Kalkulačka je stále aktuální, jelikož převodní ceny se pravidelně obnovují.

Převodník

Kalkulačka / převodník

Upozornění: CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem vzniku finanční ztráty. U 74 - 89% účtů retailových investorů došlo při obchodování s CFD ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

ABBC – související kryptoměny

Diskuze , zkušenosti

Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář