MAIDSAFECOIN Kurz, graf, jak koupit kryptoměnu, cena MAID, vývoj, kalkulačka, nákup

MaidSafeCoin cena

0.31823

USD
Kurz MAID v CZK

7.144264

CZK
Změna 24H

-1.07%


USD

Kryptoměna MaidSafeCoin

MAID - oficiální web

MAID - oficiální web

MaidSafe Coin je plně decentralizovaná platforma, na které mohou vývojáři vytvářet a provozovat decentralizované aplikace (DApps). Aplikace lze provozovat přes síť SAFE, ve které jednotliví uživatelé přisívají k ukládání dat, k zabezpečování a k celkovému výpočetnímu výkonu.

V síti existují digitální tokeny Safecoin (MAID). Tyto tokeny se používají jako kryptoměna, takže jimi uživatelé platí za nabízené služby (třeba přístup k aplikacím, využití úložného prostoru atd.). Tokeny se začaly prodávat ještě před spuštěním sítě. Předprodej tokenů byl zahájen v dubnu 2014 a prodáno bylo 452 milionů MAID. Cena za jeden token byla 0,014 dolarů, takže celkem předprodej vynesl 6,4 milionů dolar. Během prvních deseti let se do oběhu dostane 4,3 miliard tokenů MAID.

SAFE se od ostatních projektů zásadně liší, jelikož nevyužívá blockchain. Namísto toho má každý Safecoin vlastní ID, které obsahuje kryptografický podpis současného a předchozího vlastníka. Další historie se maže a nelze ji dohledat. Díky tomu je SAFE síť, která respektuje soukromí a znemožňuje stopovat historii digitálních tokenů. Ověřování vlastnictví tokenů by zároveň mělo být podstatně rychlejší a snazší.

Vývoj hodnoty MaidSafeCoin (graf ceny)

Jak používat graf MaidSafeCoin?

Graf zobrazuje vývoj MAID za vybrané období, které můžete měnit v levém dolním okraji. V pravém dolním okraji se nastavuje zobrazení svislé osy: klasické (auto), logaritmické (log) nebo procentuální (%).

Na horní liště najdete pokročilé nástroje, pomocí kterých se mění styl zobrazení grafu (čárový, svíčkový nebo sloupcový). Změnit můžete také časový interval mezi jednotlivými body/svíčkami v grafu. K dispozici je rozsah 1 minuta (1m) až 1 měsíc (M).

Pomocí symbolu plus v kroužku (⊕) můžete srovnat MaidSafeCoin s jiným instrumentem. Přes tlačítko fx do grafu vložíte technické indikátory.

NÁKUP: Jak a kde koupit MaidSafeCoin

Digitální měny a tokeny lze koupit či prodat přes internetové burzy a směnárny. MaidSafeCoin ovšem patří mezi méně známé kryptoměny, které se shánějí o poznání složitěji než třeba Bitcoin. Většina kryptoměnových směnáren totiž MAID v současné době nepodporuje. Seznam burz, na kterých lze MaidSafeCoin obchodovat, najdete na webu coinmarketcap.com. Složitější ovšem není pouze nákup, ale také uložení nakoupených mincí. Každá virtuální peněženka totiž podporuje jen některé kryptoměny, takže u méně známých kryptoměn je výběr velmi omezený.

Méně známé kryptoměny se nakupují obvykle za Bitcoiny nebo Ethereum. Bitcoiny můžete nakoupit třeba přes burzu Coinmate, kde lze obchodovat přímo v CZK. Bitcoin seženete také přes tuzemské směnárny a kryptoměnové automaty, kde se ale často setkáte s nevýhodným kurzem. Alternativou tak může být například zahraniční směnárna Coinbase, na které lze nákup kryptoměn uhradit online platební kartou. MaidSafeCoin nelze zatím obchodovat ani prostřednictvím CFD kontraktů.

Obchodování kryptoměn prostřednictvím CFD brokerů

Nejvýznamnější kryptoměny lze obchodovat prostřednictvím kontraktů u CFD brokerů. Výhodou tohoto způsobu obchodování kryptoměn je například to, že nemusíte řešit ukládání digitálních mincí na virtuálních peněženkách, nemusíte se obávat krádeží kryptoměn a hlavně můžete vydělávat, i když hodnota kryptoměny klesá.

Kde obchodovat kryptoměny?
Přehled ověřených CFD brokerů, kteří umožňují obchodování s kryptoměnami:
BROKER
ROKU
  • 16 populárních kryptoměn včetně BTC, ETH a XRP
  • Nízké poplatky ve srovnání s konkurencí
  • Kompletně v češtině, česká podpora, obchodování v CZK
  • Testovací demo účet s kapitálem 200 000 Kč zdarma
4246 našich čtenářů si vybralo XTB
95%
Služba CFD. 77% ztrácí peníze
  • 19 populárních kryptoměn včetně BTC, ETH a XRP
  • Možnost kopírovat obchody ostatních klientů eToro
  • Nízké poplatky ve srovnání s konkurencí, V češtině
  • Demo účet s kapitálem 100 000 dolarů zdarma
2079 našich čtenářů si vybralo eToro
90%
Služba CFD. 68% ztrácí peníze
Krypto investice jsou v některých zemích EU a Spojeném království neregulované. Žádná ochrana spotřebitele. Váš kapitál je ohrožen.
  • 11 kryptoměn včetně BTC, ETH a XRP
  • Kompletně v češtině, obchodování v CZK
85%
Služba CFD. 76% ztrácí peníze
?Seřazeno podle redakčního hodnocení

MaidSafeCoin kurz

Kryptoměna Kód Kurz v USD Cena v CZK Tržní kap.
MaidSafeCoin MAID 0.31823 $ 7.144264 Kč 147,090,000 $

Aktualizace: 27.05. 2022 10:11
MaidSafeCoin kurz

MaidSafeCoin kurz

V každé kryptoměnové síti si uživatelé mezi sebou posílají digitální mince (tzv. tokeny). U kryptoměny MaidSafeCoin se digitální mince označují zkratkou MAID. Kurz udává hodnotu jedné mince (1 MAID) vyjádřenou nejčastěji v amerických dolarech (USD) nebo v bitcoinech (BTC). Kurz MaidSafeCoin je aktuálně 0.31823 $ a za posledních 24 hodin se kurz změnil o -1.07%.

Cena se stanovuje na základě burz, na kterých se MaidSafeCoin obchoduje. Na každé burze je ovšem odlišná nabídka a poptávka, takže i kurzy se na jednotlivých burzách mohou nepatrně lišit. Jednoduchým přepočtem lze získat také kurz MAID vůči euru (EUR) nebo České koruně (CZK). Cena jednoho tokenu MAID v Českých korunách je přibližně 7.144264 Kč.

Důležitým parametrem každé kryptoměny je trží kapitalizace. Tržní kapitalizace udává celkovou tržní hodnotu všech mincí dané kryptoměny, které jsou v oběhu. Vypočítá se velmi jednoduše, a sice jako celkový počet existujících mincí x cena jedné mince. Tržní hodnota kryptoměny MaidSafeCoin je v současné době přibližně 147,090,000 $.

Vývoj zájmu o kryptoměnu (online graf)

Prostřednictvím specializované služby Google Trends lze sledovat vývoj zájmu o kryptoměnu MaidSafeCoin v průběhu času. Na online grafu je zobrazen trend celosvětového zájmu o kryptoměnu MAID za uplynulých 12 měsíců.

Kalkulačka MAID/CZK/USD/EUR/BTC (převodník)

Kalkulačka výše funguje jako jednoduchý převodník kurzu mezi kryptoměnou MaidSafeCoin a dalšími měnami. Převodník umožňuje konverzi mezi měnovými páry MAID/USD, MAID/EUR, MAID/CZK, ale také MAID/BTC. Kalkulačka je stále aktuální, jelikož převodní ceny se pravidelně obnovují.

Prognóza pro MaidSafeCoin: Výhled a predikce vývoje

Nástroj Technical analysis od TradingView analyzuje desítky indikátorů včetně klouzavých průměrů, oscilátorů a pivotů. Pomocí nich se vypočítá výsledná prognóza pro zvolený časový rámec, který můžete měnit v rozsahu 1 minuta až 1 měsíc. Očekávaný vývoj ukazuje ručička indikátoru, přičemž modrá oblast předpovídá růst ceny MaidSafeCoin (Buy), zatímco červená zóna varuje před možným propadem ceny (Sell). Tyto informace lze použít jako základ pro prognózu a predikci vývoje kryptoměny MaidSafeCoin na zvolené období.

Upozornění: CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem vzniku finanční ztráty. U 68 - 89% účtů retailových investorů došlo při obchodování s CFD ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Informace na screenshotech z platforem jsou pouze ilustrativní.

MAID – související kryptoměny

Diskuze, zkušenosti

?Komentáře se zobrazují až po jejich schválení.

Vložit komentář